Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκανα αυτη τη παραγγελια αλλα εχει μεινει στασιμη απο την τριτη ....ειναι φυσιολογικο?

 

ναι, λογικά απο αύριο θα δεις κίνηση στο site της SpeedEx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μαγκες θα σας πω και εγω την εμπειρια μου για το συγκεκριμενο καταστημα.Το SD το εβλεπα καιρο και πραγματικα ειχα παθει την πλακα μου με ποσο φθηνα προιοντα εχει..Και μαρκες κιολας.Ετσι αποφασισα να παραγγειλω μια ζακετα Lonsdale μεγεθος XS(ξερω ειμαι μικροσομος B) )..Σε ελληνικα νουμερα φοραω S αλλα η Lonsdale εχει μεγαλυτερο μετρο οποτε πειρα XS και μου εκατσε πενα.Να το εχετε στο νου σας να περνετε ενα νουμερο μικροτερο στα lonsdale και everlast..Τελως παντων την παραγγελια την εκανα πριν απο μια βδομαδα(δηλ.μεγαλη Πεμπτη) με Visa card ολα καλα μου εστειλαν email και συνεχεια με ενημερωναν για το που βρισκετε η παραγγελια μου..Μετα απο λιγες μερες μου εστειλαν ενα tracking για την wndirect οπου μου εδειχνε που βρισκετε η παραγγελια..Αυτο το site συνδεοταν με την speedex και εβλεπα και απο εκει που βρισκετε η παραγγελια..Σημερα λοιπον μου την εφεραν στο σπιτι ο courier.Η παραγγελια μια χαρα πακεταρισμενη μεσα σε ζελατινα με το ταμπελακι...Ενα εχω να πω...Η ποιτητα σκιζει..Το εδειξα στην γιαγια μου που ειναι και ραφτρια και μου ειπε οτι ειναι παρα πολυ καλη η ποιοτητα  B)..Αυτο που εχω να πω ως πρωτη παραγγελια ειναι οτι ειμαι πολυ ευχαριστημενος με την ποιοτητα και με το ποσο γρηγορα ηρθε η παραγγελια απο αγγλια..Ελπιζω να βοηθησα και καποιον με τα νουμερα σε lonsdale και everlast.Ευχαριστω για τον χρονο σας  :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σας , εχω να ψωνισω καιρο απο SP και θελω να ρωτησω για μεταφορικα , βγαζει Βarlin Express Delivery &

Barlin Standard Delivery με διαφορα 2 λιρες μονο . Τι να προτιμησω για πιο σιγουρη επιλογή ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σας , εχω να ψωνισω καιρο απο SP και θελω να ρωτησω για μεταφορικα , βγαζει Βarlin Express Delivery &

Barlin Standard Delivery με διαφορα 2 λιρες μονο . Τι να προτιμησω για πιο σιγουρη επιλογή ?

 

 

Και οι 2 επιλογές safe είναι,απλά στην express σου έρχονται σε λιγότερες μέρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα , εχω να παραγγειλω περιοπου εναμιση χρονο απο το sports και θελω να μαθω αν μετα απο καποιο ποσο μηδενιζονται τα μεταφορικα .

Επισης ξερετε αν υπαρχει κανα κουπονι αυτη την περιοδο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα , εχω να παραγγειλω περιοπου εναμιση χρονο απο το sports και θελω να μαθω αν μετα απο καποιο ποσο μηδενιζονται τα μεταφορικα .

Επισης ξερετε αν υπαρχει κανα κουπονι αυτη την περιοδο ?

 

καλησπέρα, όχι και στα 2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σκέφτομαι να αγοράσω μερικά t shirts soulcal και παρολο που διαβασα μερικα σχολια δεν κατέληξα κάπου. Ένα από αυτά είναι αυτό http://gr.sportsdirect.com/soulcal-calif-t-shirt-mens-594193?colcode=59419309

Είμαι 180 82kg και φοράω medium ή large ανάλογα τη μάρκα.Υπάρχει κάποιος που να έχει αγοράσει από soulcal να με βοηθήσει λιγο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σκέφτομαι να αγοράσω μερικά t shirts soulcal και παρολο που διαβασα μερικα σχολια δεν κατέληξα κάπου. Ένα από αυτά είναι αυτό http://gr.sportsdirect.com/soulcal-calif-t-shirt-mens-594193?colcode=59419309

Είμαι 180 82kg και φοράω medium ή large ανάλογα τη μάρκα.Υπάρχει κάποιος που να έχει αγοράσει από soulcal να με βοηθήσει λιγο?

Σε μακρυμάνικα θυμάμαι 1νούμερο κάτω αλλά επειδή έχει περάσει καιρός περίμενε και για κάποια άλλη απάντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να κάνω κάποιες αγορές πρώτη φορά απ αυτό το sportsdirect, με τελωνεια και ιστορίες τι παίζει; Πολλές οι σελίδες για να κάτσω να ψάξω :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να κάνω κάποιες αγορές πρώτη φορά απ αυτό το sportsdirect, με τελωνεια και ιστορίες τι παίζει; Πολλές οι σελίδες για να κάτσω να ψάξω :P

 

ότι αγοράζεις από Ευρώπη ΔΕΝ περνάει τελωνείο.

Επίσης η Αγγλία ΔΕΝ έχει βγει από την Ευρωπαϊκή Ένωση..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι αγοράζεις από Ευρώπη ΔΕΝ περνάει τελωνείο.

Επίσης η Αγγλία ΔΕΝ έχει βγει από την Ευρωπαϊκή Ένωση..

 

Ωραία, αυτό ήθελα να μου επιβεβαιώσουν. Thanx αγορίνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα

 

Με τα ποδήλατα τι φάση παίζει από sportsdirect για Ελλάδα;Αν επιλέξεις ελληνική σημαία δεν σου βγάζει όλα τα ποδήλατα σε stock παρά μόνο 2-3 ενώ πριν κανα μήνα είχες όλες τις επιλογές.Αν επιλέξεις την αγγλική σημαία(αγγλικο site με GBP για νόμισμα) έχεις όλες τις επιλογές.

Δοκίμασε κανείς να πάρει ποδήλατο τον τελευταίο καιρό;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...