Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξεγυμνώθηκε! Φεύγει η υδροψυξη και έρχεται καινούριο κουτακι. Phanteks enthoo pro m.

Γιατί την έδωσες? Δεν σε βόλεψε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιορισμενο κουτι παντως αυτο που εχω. Παραδειγμα για ενα τριπλο ψυγειο πρεπει η να ξεχασεις τα ρακ για τους σκληρους να τα βγαλεις η να ξεχασεις την θεση για optical drive

 

Συν οτι θα ηθελα να εχει λιγο υψος ακομα γιατι αν βαλεις το ψυγειο πανω και θελεις με διπλους ανεμιστηρες μπρος πισω θα κρυψει την μητρικη.

 

Φυσικα εγω το πηρα γιατι δεν εχω σκοπο να βαλω νερο και αν βαλω θα βαλω αυτες τις AIO αλλα καποιος που θελει καλο συστημα με νερακι καλο ειναι να το σκεφτει πριν το παρει.

 

Παντως απο θεμα ομορφιας προτιμω να βλεπω την γαϊδουρο ψυκτρα μου παρα τα τσουτσουνια που πεταγονται πανω απο τον επεξεργαστη, αλλη ομορφια η στημενες με τους ακρυλικους σωληνες,


Αυτο που ελεγα το ψυγειο εχει κρυψει ολη την μητρικη

 

2683277

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιορισμένο δεν το λες το συστημα της φωτογραφιας που δειχνεις ειναι υπερπλήρες..(και μια χαρα απο ομορφια κατα την γνώμη μου)

 

Επίσης σε αυτη την τιμη θα σου δώσει πολλές δυνατοτητες/επιλογές για custom υδροψυξη,modding κτλπ, που δεν βρίσκεις σε αλλο παρομοιας κατηγορίας κουτι..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί την έδωσες? Δεν σε βόλεψε?

Δεν χωρούσε, όλα στριμωγμένα και 0 airflow στο κουτί. (Ο θεός να το κάνει κουτί). Άσε που είχα και έναν φόβο μην χτυπήσει κανας φίλος το ψυγείο ή τίποτε άλλο σπάσει και μετά τρέχουμε όλοι μαζί. Θα βάλω την ψυκτρα από το δεύτερο μηχάνημα σε αυτό και στο δεύτερο που έχει τον Pentium θα βάλω την 212evo. Η υδροψυξη με έδωσε χώρο για ψύξη στα vrm αλλά και καλές θερμοκρασίες που κατά την γνώμη μου δεν ήταν άριστες.

Και κάτι άλλο τωρα. Η κάρτα άρχισε να παίρνει την κατηφόρα. Δεν θέλω να βάλω tie wrap και πετονιές. Που μπορω να βρω ένα στικ να την κρατάει; (Στο καινούριο κουτί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιορισμενο κουτι παντως αυτο που εχω. Παραδειγμα για ενα τριπλο ψυγειο πρεπει η να ξεχασεις τα ρακ για τους σκληρους να τα βγαλεις η να ξεχασεις την θεση για optical drive

 

Συν οτι θα ηθελα να εχει λιγο υψος ακομα γιατι αν βαλεις το ψυγειο πανω και θελεις με διπλους ανεμιστηρες μπρος πισω θα κρυψει την μητρικη.

 

Φυσικα εγω το πηρα γιατι δεν εχω σκοπο να βαλω νερο και αν βαλω θα βαλω αυτες τις AIO αλλα καποιος που θελει καλο συστημα με νερακι καλο ειναι να το σκεφτει πριν το παρει.

 

Παντως απο θεμα ομορφιας προτιμω να βλεπω την γαϊδουρο ψυκτρα μου παρα τα τσουτσουνια που πεταγονται πανω απο τον επεξεργαστη, αλλη ομορφια η στημενες με τους ακρυλικους σωληνες,

Αυτο που ελεγα το ψυγειο εχει κρυψει ολη την μητρικη

 

2683277

 

Όντως τώρα; Ό,τι καλύτερο έχω δει προσωπικά. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vega μάλλον ( μάλλον γίνεται επικοινωνία κάτω από πιλοτική διάβαση με VHF εκεί στην AMD και αργούν τόσο ) Μάιο λένε, τώρα για 2070 αρχές 2018 πιστεύω.  

Ενα αυτοκόλλητο στον OCZ δίσκο πρέπει να βρεις να βάλεις. Χτυπάει κάπως στο μάτι όπως είναι τώρα. 

Πανέμορφη η msi, by the way

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...