Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ετοιμη η υδροψυξη του επεξεργαστη. Αυτο δεν ειναι το τελικο σχεδιο θα γινουν αλλαγες οταν μπει και η καρτα γραφικων . Συντομα ομως θα αναμειχθει με λευκό παστέλ να γίνει μωβ παστελ και να φαίνεται ποιο έντονο. Μεχρι στιγμης πως σας φαινετε?

 

20170514_160954_2.jpg

 

 

20170514_160943_2.jpg

 

20170514_160936_2.jpg

  • Like 21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από μένα να παραθέσω και εγώ το σχεδόν τελειωμένο PC της υπογραφής μου☺

αυτο θα πει ο ορισμος του τέλειου! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δείξω και το δικό μου. με καλύτερη κάμερα αυτή τη φορά και με μερικές λεπτομέρειες 

 

18492982_1874775639430863_2056479288_o.j


Ετοιμη η υδροψυξη του επεξεργαστη. Αυτο δεν ειναι το τελικο σχεδιο θα γινουν αλλαγες οταν μπει και η καρτα γραφικων . Συντομα ομως θα αναμειχθει με λευκό παστέλ να γίνει μωβ παστελ και να φαίνεται ποιο έντονο. Μεχρι στιγμης πως σας φαινετε?

 

20170514_160954_2.jpg

 

 

20170514_160943_2.jpg

 

20170514_160936_2.jpg

έργο τέχνης ( αγαπάμε phanteks :-) )

 

Να ρωτήσω, ποιο είναι το reservoir/pump combo?


Και αν και δεν άμεση σχέση με κουτιά, να δείξω και το gaming corner μου

 

ehow1eS.jpg

 

 

 

zo6Fpaz.jpg

 

ebZPtRV.jpg

 

ESFmoVj.jpg

 

Θέλουν λίγο δούλεμα ακόμα τα καλώδια

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελεια δουλεια! το φωτιστικο μπροστα απτο κουτι απο που το πηρες?  :D

 

Από ένα μαγαζί στο σκρουτζ το πήρα, έψαξα λίγο αλλά δε μπορώ να το βρω.

 

Το ίδιο ακριβώς μπορείς να πάρεις από ebay:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/New-Pink-Salt-Lamp-Himalayan-Pink-Salt-Lamps-Crafted-Lamp-Ioniser-8-Sizes-/282227790034?var=581249945525&hash=item41b61650d2:m:m4onKAsKQSjaVRMOEprEWIA

 

Πάνω κάτω το ίδιο θα σου κοστίσει

 

Εμένα είναι το small basket στο link του ebay για να συγκρίνεις μεγέθη. 

 

Άμα τυραννιέσαι από αλλεργίες θα σε βοηθήσει πάρα πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ένα μαγαζί στο σκρουτζ το πήρα, έψαξα λίγο αλλά δε μπορώ να το βρω.

 

Το ίδιο ακριβώς μπορείς να πάρεις από ebay:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/New-Pink-Salt-Lamp-Himalayan-Pink-Salt-Lamps-Crafted-Lamp-Ioniser-8-Sizes-/282227790034?var=581249945525&hash=item41b61650d2:m:m4onKAsKQSjaVRMOEprEWIA

 

Πάνω κάτω το ίδιο θα σου κοστίσει

 

Εμένα είναι το small basket στο link του ebay για να συγκρίνεις μεγέθη. 

 

Άμα τυραννιέσαι από αλλεργίες θα σε βοηθήσει πάρα πολύ 

εγινε φιλε ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

"Άμα τυραννιέσαι από αλλεργίες θα σε βοηθήσει πάρα πολύ "

 

πως θα σε βοηθήσει ακριβώς,δεν έχω ακούσει για υποαλλεργική λάμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

"Άμα τυραννιέσαι από αλλεργίες θα σε βοηθήσει πάρα πολύ "

 

πως θα σε βοηθήσει ακριβώς,δεν έχω ακούσει για υποαλλεργική λάμπα

 

Kάτι για ιονιστή έγραφε στο ebay, Anyway.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

"Άμα τυραννιέσαι από αλλεργίες θα σε βοηθήσει πάρα πολύ "

 

πως θα σε βοηθήσει ακριβώς,δεν έχω ακούσει για υποαλλεργική λάμπα

 

 

Έχει πέτρες από αλάτι ιμαλαϊων που υποτίθετε πως όταν ζεστένονται λειτουργεί σαν ιονιστής. Γενικά και εγώ δε πιστεύω τέτοια χιπστεράδικα γιατροσόφια αλλά ενώ κάθε άνοιξη πάντα με έπιαναν μικρά αλλεργικά σοκ ( μόνιμη καταρροή, ερεθισμός στα μάτια και τη μύτη και τέτοια, δυσκολία στην αναπνοή από αλλεργικό άσθμα ) φέτος ήταν πολύ μειωμένα. Δε χρειάστηκε να πάρω αντισταμινικό ούτε μία φορά ενώ μέχρι πέρυσι ας πούμε ένα κουτάκι το τελείωνα τους μήνες της άνοιξης.

 

For what it's worth

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πέτρες από αλάτι ιμαλαϊων που υποτίθετε πως όταν ζεστένονται λειτουργεί σαν ιονιστής. Γενικά και εγώ δε πιστεύω τέτοια χιπστεράδικα γιατροσόφια αλλά ενώ κάθε άνοιξη πάντα με έπιαναν μικρά αλλεργικά σοκ ( μόνιμη καταρροή, ερεθισμός στα μάτια και τη μύτη και τέτοια, δυσκολία στην αναπνοή από αλλεργικό άσθμα ) φέτος ήταν πολύ μειωμένα. Δε χρειάστηκε να πάρω αντισταμινικό ούτε μία φορά ενώ μέχρι πέρυσι ας πούμε ένα κουτάκι το τελείωνα τους μήνες της άνοιξης.

 

For what it's worth

 

Όποιος έρχεται επίσκεψη στο σπίτι σου μαστουρώνει από το αλάτι δηλαδή ε;;;  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πέτρες από αλάτι ιμαλαϊων που υποτίθετε πως όταν ζεστένονται λειτουργεί σαν ιονιστής. Γενικά και εγώ δε πιστεύω τέτοια χιπστεράδικα γιατροσόφια αλλά ενώ κάθε άνοιξη πάντα με έπιαναν μικρά αλλεργικά σοκ ( μόνιμη καταρροή, ερεθισμός στα μάτια και τη μύτη και τέτοια, δυσκολία στην αναπνοή από αλλεργικό άσθμα ) φέτος ήταν πολύ μειωμένα. Δε χρειάστηκε να πάρω αντισταμινικό ούτε μία φορά ενώ μέχρι πέρυσι ας πούμε ένα κουτάκι το τελείωνα τους μήνες της άνοιξης.

 

For what it's worth

Ακουγεται ιδιαιτερα ενδιαφερον. Μιας και εγω εχω παρομοια θεματα (σε μειωμενο βαθμο παντως με το περασμα των χρονων), θα πρεπει να το εξετασω σοβαρα. Ενα μικρο προβλημα μονο. Δε χωραει στο γραφειο μου  a070.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουγεται ιδιαιτερα ενδιαφερον. Μιας και εγω εχω παρομοια θεματα (σε μειωμενο βαθμο παντως με το περασμα των χρονων), θα πρεπει να το εξετασω σοβαρα. Ενα μικρο προβλημα μονο. Δε χωραει στο γραφειο μου  a070.gif

 

Εγώ πήρα και δεύτερο πρόσφατα για το κομοδίνο δίπλα στο κρεβάτι, όχι αυτό το βαζάκι αλλά το άλλο που είναι σαν στήλη άλλατος με τη λάμπα μέσα. Γενικά διαβάζω βιβλία στο κρεβάτι πριν κοιμηθώ και το χρησιμοποιώ για χαμηλό φωτισμό, είναι ότι πρέπει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...