Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Vega μάλλον ( μάλλον γίνεται επικοινωνία κάτω από πιλοτική διάβαση με VHF εκεί στην AMD και αργούν τόσο ) Μάιο λένε, τώρα για 2070 αρχές 2018 πιστεύω.

Ενα αυτοκόλλητο στον OCZ δίσκο πρέπει να βρεις να βάλεις. Χτυπάει κάπως στο μάτι όπως είναι τώρα.

Πανέμορφη η msi, by the way

Σε ευχαριστώ φίλε.... Είναι πανέμορφος ο δίσκος τι έχει και δεν αρέσει σε κανέναν τι να πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ φίλε.... Είναι πανέμορφος ο δίσκος τι έχει και δεν αρέσει σε κανέναν τι να πω

Εννοώ ενώ έχεις κάνει ένα πολύ όμορφο θεματικά setup, προσωπικά μου φαίνεται κάπως τα "γράμματα" στον ocz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα το διάβασα στην υπογραφή σου αγόρι!! Για ψήσου να γίνουμε πολλοί!Και σε αυτό που έχεις μπορείς να της βάλεις και να αντικαταστήσεις τις εύκαμπτες

Ευτυχως δεν σε ακουσα , χαλασε η αντλια της νεπτον προχθες και εφυγε ηδη για αντικατασταση :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω διπλα απο το κρεβατι και επειδη εχω μονο 3mbps πολλες φορες το εχω το βραδυ και κατεβαζει και το θελω εντελως αθορυβο και ξερω οτι οι aio υδροψυξεις κανουν λιγο σαματα.

Για αυτο δεν εβαλα και ανεμιστηρες με φως γιατι θελω πισσα σκοταδι για να κοιμηθω, το φως της καρτας γραφικων και το φως που εχει η μητρικη τα σβηνω.

 

ρε τρελε, παρε ενα ρασπμερυ να κατεβαζει και σβησε το pc.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπήκαν και μαγνητικές led ταινίες της deepcool.Μένει να φτιάξω μία καλύπτρα για το τροφοδοτικό,αλλά δεν ξερω τι θερμοκρασίες θα έχω εάν φύγει το κάτω fan.Μαλλον μετά το καλοκαίρι θα το δοκιμάσω..

post-261354-0-65175200-1494247684_thumb.jpg

post-261354-0-57622400-1494247982_thumb.jpg

Επεξ/σία από andrewk4ever
  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω φαν έχεις να βγάζει? Πάντως δεν θα έχεις κανένα θέμα αν φύγει το κάτω. Και λίγότερη σκόνη εκτιμώ. 

Δεν έχω πάνω fan για λόγους θορύβου.Το build είναι σχεδόν αθόρυβο σε idle καθώς και σε λειτουργίες γραφείου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω πάνω fan για λόγους θορύβου.Το build είναι σχεδόν αθόρυβο σε idle καθώς και σε λειτουργίες γραφείου.

 

Απ'ότι βλέπω αφού επένδυσες σε noctua δεν νομίζω να έχεις θέμα με θόρυβο. Επίσης αν έχεις 2 μπροστά ο κάτω δεν κάνει μεγάλη διαφορά. Πολύ καλό setup γενικά και το κουτί αθόρυβο από την μάνα του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλησπέρα και από μένα να παραθέσω και εγώ το σχεδόν τελειωμένο PC της υπογραφής μου☺

Οργασμός.. Με την οθόνη πολλαπλός..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...