Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και από μένα!  
 

IMG 2872

 
 

Και τα specs εδώ: https://pcpartpicker.com/user/SteFFS/saved/pqHZLk

 

Και μη μου πείτε για Cable Management, το ξέρω  :shock: Η φωτό ήταν πριν κλείσω το κουτί. Τώρα τα έχω μαζέψει αρκετά.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλημέρα και από μένα!  
 
 
 
 

Και τα specs εδώ: https://pcpartpicker.com/user/SteFFS/saved/pqHZLk

 

Και μη μου πείτε για Cable Management, το ξέρω  :shock: Η φωτό ήταν πριν κλείσω το κουτί. Τώρα τα έχω μαζέψει αρκετά.

 

μια χαρα εισαι αλλα το τροφοδοτικο αυτο ειναι γ κλαματα καλυτερα βγαλτο μην σ παρει το pc καμοια μερα και μετα δεν εχεις να κανεις την δουλεια σου .....Γενικα αυτο το τροφοδοτικο  δεν ειναι και οτι καλυτερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα εισαι αλλα το τροφοδοτικο αυτο ειναι γ κλαματα καλυτερα βγαλτο μην σ παρει το pc καμοια μερα και μετα δεν εχεις να κανεις την δουλεια σου .....Γενικα αυτο το τροφοδοτικο  δεν ειναι και οτι καλυτερο!

 

 

Το ξέρω ότι δεν είναι και ότι καλύτερο αλλά όχι και τόσο χάλια. Προς το παρόν μια χαρά τραβάει. Είναι στα σχέδια να αλλαχτεί πάντως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω ότι δεν είναι και ότι καλύτερο αλλά όχι και τόσο χάλια. Προς το παρόν μια χαρά τραβάει. Είναι στα σχέδια να αλλαχτεί πάντως.

αν αποφασεις να πας σε αλλο και εχεις τα money πηγαινε  στο coolermaster g550m 80 plus bronze me 5 χρονια εγγυηση !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω ότι δεν είναι και ότι καλύτερο αλλά όχι και τόσο χάλια. Προς το παρόν μια χαρά τραβάει. Είναι στα σχέδια να αλλαχτεί πάντως.

Δεν είναι και ότι καλύτερο, αλλά δεν είναι σε καμία περίπτωση επικίνδυνο.

 

 

Μια χαρά είναι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι και ότι καλύτερο, αλλά δεν είναι σε καμία περίπτωση επικίνδυνο.

 

 

Μια χαρά είναι.

σε σχεση με κατι   deer η τurbo x einai φυσικα καλύτερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα greeklish ώρες ώρες απορώ γιατί τα βάζεις. Δεν είναι ότι ξεχνάς να το γυρίσεις...

Οχι ρε, ειναι μισος βρετανος μισος ελληνας. :P Απορω γιατι μερικοι χρησιμοποιητε ακομα αυτα τα greeklish, πεθαμενα ειναι.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες την ημέρα διαβάζει cisco. Είναι κουρασμένο το παλικάρι και σεις του ζητάτε να γυρνάει και να ξανά γυρνάει από λατινικά σε Ελληνικά  :blink:

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

9 ώρες την ημέρα διαβάζει cisco. Είναι κουρασμένο το παλικάρι και σεις του ζητάτε να γυρνάει και να ξανά γυρνάει από λατινικά σε Ελληνικά  :blink:

ναι γτ δουλεω και τρανσλατε google απο αγγλικα σε  ελληνικα γ μεταφραση !

Επεξ/σία από life is music
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...