Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, thetiesthatbind είπε

Ta fan επανω τι ειναι;

Phanteks 140mm το κουτι αυτο παιρνει 2Χ140 και μονο στο πανω μερος αλλα τα εβαλα με πατεντα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Μια μικρουλα αλλαγη, απο Crosshair Vi Hero σε Crosshair Vii Hero WiFi :)

Αλλαξα μητρικη επειδη ειχα παρει 3 aRGB fan και η προηγουμενη υποστηριζε μονο απλα RGB

Να τα χεσω τα δυο εχουν προβλημα δεν λειτουργει σωστα ο φωτισμος πρεπει να τα παω πισω. :lol:

IMG_20200206_195041.jpg

Για την EVGA που την βλέπω (που γέρνει 😨 ) και πονάει η ψυχή μου μπορείς να τσιμπήσεις κάτι τέτοιο. https://www.skroutz.gr/c/681/aksesouar-case.html?from=catspan&keyphrase=gh-01

Kρύβει και τα καλώδια. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, dpolal είπε

Για την EVGA που την βλέπω (που γέρνει 😨 ) και πονάει η ψυχή μου μπορείς να τσιμπήσεις κάτι τέτοιο. https://www.skroutz.gr/c/681/aksesouar-case.html?from=catspan&keyphrase=gh-01

Kρύβει και τα καλώδια. ;)

Επειδή και εμενα πονάει η ψυχούλα μου που το βλέπω ετσι αν βρεις σχέδιο έτοιμο για 3d εκτυπωση, μου στέλνεις να στο φτιάξω. Έτσι για το hobby.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dpolal είπε

Για την EVGA που την βλέπω (που γέρνει 😨 ) και πονάει η ψυχή μου μπορείς να τσιμπήσεις κάτι τέτοιο. https://www.skroutz.gr/c/681/aksesouar-case.html?from=catspan&keyphrase=gh-01

Kρύβει και τα καλώδια. ;)

Δεν γερνει η φωτογραφια γερνει ειναι η Ultra που πιανει τρεις θεσεις.

Πριν γραψω εβαλα αλφαδι πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, LLLEFTERIS είπε

Δεν γερνει η φωτογραφια γερνει ειναι η Ultra που πιανει τρεις θεσεις.

Πριν γραψω εβαλα αλφαδι πανω.

Δεν είναι στραβός ο γυαλός δηλαδή, εμείς πάμε λάθος. :D :D :D :D :D :D

Πέρα από την πλάκα, προσωπικά θα αγχωνόμουν με τόσο βάρος, τις είδα τις 3 βίδες αλλά φοβάμαι μήπως ζορίζεις υπερβολικά την pci-x σου.
(ναί, έχει μεταλλικό κάλυμμα, το πρόσεξα και αυτό. :) )

Επεξ/σία από dpolal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dpolal είπε

Δεν είναι στραβός ο γυαλός δηλαδή, εμείς πάμε λάθος. :D :D :D :D :D :D

Πέρα από την πλάκα, προσωπικά θα αγχωνόμουν με τόσο βάρος, τις είδα τις 3 βίδες αλλά φοβάμαι μήπως ζορίζεις υπερβολικά την pci-x σου.
(ναί, έχει μεταλλικό κάλυμμα, το πρόσεξα και αυτό. :) )

Τωρα εμεινα ταπι γιατι επεξεργαστη ελεγα να αλλαξω στον δικο μου και τελικα μονο ο σκληρος 2TB και το τροφοδοτικο μου εμειναν.

Συν οτι εκανα αναβαθμιση στον γιο απο Core 2 Duo σε Ryzen 2600 16gb 3200mhz  gtx 960 4gb gaming

Αργοτερα θα την βαλω Vertical την καρτα και για το βαρος και για ομορφια θα παρω αυτο.

Ειναι το μοναδικο vertical mount που εχει πανω απο δυο slot και η καρτα μου εχει τρια συν οτι την βαζεις οσο μεσα θελεις.

εικόνα.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Τωρα εμεινα ταπι γιατι επεξεργαστη ελεγα να αλλαξω στον δικο μου και τελικα μονο ο σκληρος 2TB και το τροφοδοτικο μου εμειναν.

Συν οτι εκανα αναβαθμιση στον γιο απο Core 2 Duo σε Ryzen 2600 16gb 3200mhz  gtx 960 4gb gaming

Αργοτερα θα την βαλω Vertical την καρτα και για το βαρος και για ομορφια θα παρω αυτο.

Ειναι το μοναδικο vertical mount που εχει πανω απο δυο slot και η καρτα μου εχει τρια συν οτι την βαζεις οσο μεσα θελεις.

εικόνα.png

Eίσαι και ψιλοάτυχος. :)
Oι δικοί μου γιοί όταν τους έφτιαξα το πισί με παράθυρα, φωτάκια και λοιπά μπλιμπλίκια ήταν ψιλο στα@@ τους, να παίζουν ήθελαν μόνο.
Ποιό πολύ άρεσε στην σύζυγο... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dpolal είπε

Eίσαι και ψιλοάτυχος. :)
Oι δικοί μου γιοί όταν τους έφτιαξα το πισί με παράθυρα, φωτάκια και λοιπά μπλιμπλίκια ήταν ψιλο στα@@ τους, να παίζουν ήθελαν μόνο.
Ποιό πολύ άρεσε στην σύζυγο... :D

Καλα και εγω ποιο πολυ επειδη το ηθελα εγω του το εκανα παρα επειδη το ηθελε ο γιος.

Παντως καλη λυση ειναι και αυτη που εχει βγαλει η Lian Li αλλα εχει 60 ευρω περιπου.

http://www.lian-li.com/o11d-1/

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, D1mm1s είπε

Επειδή και εμενα πονάει η ψυχούλα μου που το βλέπω ετσι αν βρεις σχέδιο έτοιμο για 3d εκτυπωση, μου στέλνεις να στο φτιάξω. Έτσι για το hobby.. 

https://www.thingiverse.com/thing:3408709

Ενα πρόχειρο που βρήκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδού και η δικιά μου προσπάθεια. Περιμένω να βγεί ακόμα στην αγορά το nzxt fan and rgb controller για να βρουν το φως τους τα φανάκια μου. (δεν λεεί να κάνει φόκους στα σκοτάδια η κάμερα 😕)

spacer.pngspacer.png

Έχω μια ερώτηση σε όσους έχουν rog strix 2.7 καρτούλα. Στο πλάι το πλαίσιο ανοιγεί και σε εσάς τοσο πολύ οσο φαίνεται στην κάρτα ή να την στείλω ως DOA; Φαίνεται ιδιαίτερα στην δεύτερη φώτο και σε αυτή κοντινό

spacer.png

 

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/2/2020 στις 7:16 ΜΜ, sakis han είπε

IMG_20200208_172651 (4).jpg

IMG_20200208_172723 (2).jpg

IMG_20200208_172857.jpg

IMG_20200208_173338 (2).jpg

Πολύ ωραίο φίλε. Γιατι δεν βαζεις ομως το ψυγείο μπροστα ωστε οι σωλήνες της αντλίας να κρύβονται πίσω απο την κάρτα; Ειναι το μονο σημείο που μου φαινεται παραξενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...