Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, LLLEFTERIS είπε

Το κουτι ειναι αναποδα για την αλλαγη;

Stacker 830, έχει συρτάρι που μπορείς να το βάλεις και για inverted ATX διάταξη.

9k=

dbtreview.php?do=review_image&id=4701&ri

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πραγματικη απορεια. Τι οφελος εχει το inverted ? 

Μπορει να χρειαστω inverted case για ενα δικο μου συντομα που ειναι μονιμα αριστερα μου και δε φαινεται το εσωτερικο απο τη θεση που χρησημοποιειται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, deafman είπε

Πραγματικη απορεια. Τι οφελος εχει το inverted ? 

Μπορει να χρειαστω inverted case για ενα δικο μου συντομα που ειναι μονιμα αριστερα μου και δε φαινεται το εσωτερικο απο τη θεση που χρησημοποιειται. 

Αυτό. Το έχω αριστερά μου.

Συγκεκριμενα στο κουτί που έχω, έχει 2 12αριδες ανεμιστήρες κάτω, όποτε στο inverted μπορώ να ψύχω ραμ και VRM. 

Αν το γυρίσω ίσια χωραει ένα 240αρι ψυγείο από την άλλη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε φιλος κουτι που ηταν αριστερα αλλα ηταν καπως ασχημο που η μητρικη και η καρτα ηταν αναποδα.

Ειναι λιγο πακετο το να εχεις γραφειο σε αριστερη γωνια οπως ειναι του γιου μου.

Φυσικα υπαρχει και η λυση να το βαλεις στο πλαϊ αν εχεις χωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 17/02/2020 at 11:34, LLLEFTERIS said:

Ειχε φιλος κουτι που ηταν αριστερα αλλα ηταν καπως ασχημο που η μητρικη και η καρτα ηταν αναποδα.

Ειναι λιγο πακετο το να εχεις γραφειο σε αριστερη γωνια οπως ειναι του γιου μου.

Φυσικα υπαρχει και η λυση να το βαλεις στο πλαϊ αν εχεις χωρο.

Ειναι περιπτωση αυτο π εκανα. Εφτιαξα επιπλο δικο μου με δυο θεσεις για pc στις ακρες. Οποτε το ενα ειναι κομπλε και το αλλο κοιταει εκτος. Φαινεται βεβαια το pc οταν μπαινεις στον χωρο αλλα οταν καθεσαι παει τσαμπα. Θα βαλω φωτο καποιο στιγμη να πειτε καμια ιδεα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά σορι που ξανά βάζω φώτο αλλά είναι η ιδέα μου ή η ψύκτρα γέρνει λίγο? Τσέκαρα τις βίδες και είναι κομπλέ! Επίσης  πράγμα που με ανησυχεί είναι ότι βλέπω συνέχει μεταβολή σε θερμοκρασίες δηλαδή συνεχώς +- από 1-3 βαθμούς, και σχετικά αρκετή διαφορά σε core 2 και 3!

IMG_20200223_003004.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Duck Dodgers είπε

Ρε παιδιά σορι που ξανά βάζω φώτο αλλά είναι η ιδέα μου ή η ψύκτρα γέρνει λίγο? Τσέκαρα τις βίδες και είναι κομπλέ! Επίσης  πράγμα που με ανησυχεί είναι ότι βλέπω συνέχει μεταβολή σε θερμοκρασίες δηλαδή συνεχώς +- από 1-3 βαθμούς, και σχετικά αρκετή διαφορά σε core 2 και 3!

IMG_20200223_003004.jpg

Ναι γέρνει. Οι 1-3 βαθμοί διαφορά ειναι φυσιολογικότατο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...