Προς το περιεχόμενο

CU INTERNET ΜΕ ΚΑΡΤΑ 5GB ΜΕ 10€ +ΔΩΡΟ ΤΟ usb modem


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχάς, άμα η προσφορά δεν ήταν μούφα, δεν θα την έβγαζε σε διαφήμιση η Vodafone και δεν θα την προωθούσε μέσω της ιστοσελίδας. Να είστε πολύ προσεκτικοί, δίνετε την ταυτότητά σας !!!

 

Και επιπλέον όταν ενεργοποίησα το CU-X εκανα υπευθυνη δηλωση προς την ΕΕΤΤ.

 

Η βονταφον έχει βάλει διαφήμιση ΜΟΝΟ ΤΗ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ!!!

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΙΟ ΠΡΙΝ, ΝΑ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως η προσφορα υπαρχει στο vodafonecu.gr

 

Sent from my iPhone using Insomnia

ναι για ΦΟΙΤΗΤΕΣ!!! Τελείως άλλο πράγμα! Γιατί αν δεν ήταν μόνο για φοιτητές, δεν θα υπήρχε το παρόν νήμα! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι θα μου το φέρουν αύριο... καλό φαίνεται το πακετάκι για ιντερνετ στις εκδρομές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.plaisio.g...-Internet-K.htm

 

Το πακετο ειναι αυτο εδω, απλα κανει 10 ευρω...

 

Αυτό λέμε ότι το πακέτο έχει σε ένα κατάστημα γνωστό 50 Ε που βέβαια η περιγραφή και εκεί είναι λίγο κουκουρούκου και βγαίνει μια σελίδα που τα αναλαμβάνει όλα με 10 Ε , επειδή υπάρχει καχυποψία από κάποιους και βέβαια καλά κάνουν αν κάποιος σήμερα έχει μάθει αρκετά για να θεωρηθεί προσφορά ας ποστάρει.

 

όταν λέω αρκετά εννοώ (πχ. ότι υπάρχει δέσμευση για την τιμή ανανέωσης στα 5gb με 7€ για κάποιο χρόνο έστω και 6 μήνες )

εγώ προσωπικά δεν θα μπω στην διαδικασία να μπλαίξω με κέρδος στο τέλος μόνο το usb το οποίο από μόνο του 10 Ε μια χαρά τιμή είναι αλλά χωρίς να δώσω στοιχεία ταυτότητας ;) ( μπορεί να είναι και ένας τρόπος να τα ξεστοκάρουν τα usb μιας και είναι τα πρώτα τα παλιά και σου λέει άμα τσιμπήσει κιόλας να ανανεώνει με ότι τιμές βάλω μετά κέρδος έχω )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα με courrier. Ειναι το CU on You και ενα ξεχωριστο cu με 3+3 ευρω δωρεαν για 2 μηνες. Το modem ειναι το k3770. Εχει μεσα καρτοιντερνετ για 30 ημερες 5gb και ενα κωδικο για cu με 5 ευρω για 2 gb η 7 euro gia 5gb για 30 ημερες. Ολη η ιστορια ηταν η συμπληρωση 2 υπευθυνων δηλωσεων η μια μεταβιβαση του καρτοιντερνετ στο ονομα μου και η αλλη δηλωση των στοιχειων μου για το cu. Δηλωσα οτι δεν συμφωνω με την παροχη προσωπικων στοιχειων σε 3ους και υπεγραψα. Εβγαλα και φωτοτυπιες των υπευθυνων δηλωσεων να υπαρχουν. Θεωρω οτι ειμαστε ουτως η αλλως φακελωμενοι και τωρα εχει αλλη μια εταιρεια προσωπικα δεδομενα μας αναμεσα σε αλλων. Σπαστηκα που ειναι μονο 2 μηνες απλα θελω να δω μεχρι ποτε εω περιθωριο να τα ενεργοποιησω. Αν ειναι μεχρι και καλοκαιρι θα ειναι μια χαρα. Νομιζω οτι δεν ειναι κακη η προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έτυχε και πέρασα από κάποιο κατάστημα voda σήμερα και λέω δεν πάω να δω τι παίζει : η κοπέλα που με εξυπηρέτησε δυσκολεύτηκε να καταλάβει τι προσφορά είναι αυτή , οπότε μπήκα net στο επίσημο site για να τις δείξω ποια είναι τέλος μου είπε (χωρίς να είναι σίγουρη ) ότι απευθύνεται και αυτή μόνο σε φοιτητές ( ε , όλα αυτά κάπου δεν κολλάνε δεν δένουν ρε παιδί μου για το άλλο μου είπε το γνωστό ποίημα ότι οι τιμές ισχύουν για όσο έχεις πάσο ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ καλά το κατάλαβα, τις ταυτότητές σας τις θέλουν για να κάνουν μεταβίβαση των καρτοκινητών που είναι ήδη ενεργοποιημένα σε δικά τους ονόματα (προφανώς για να λάβουν προσφορές φοιτητικές κλπ), πολύ λαμογιά μου μυρίζει η φάση θα πρέπει να ενημερωθεί η vodafone να απαντήσει επίσημα...

 

:shifty:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το παρέλαβα και είναι μια χαρά... μόνο για το στικάκι αξίζει τα δέκα ευρώ...

 

DKtkG.jpg

 

Κατά τα άλλα τα πράγματα έχουν όπως τα είπε ο φίλος νωρίτερα... δύο δηλώσεις, μεταβίβαση κλπ κλπ

 

Ενεργοποίηση κάνεις όποτε θέλεις... δεν υπάρχει περιορισμός...

 

Η δεύτερη κάρτα ΣΙΜ είναι για το γέμισμα, αλλά με μπέρδεψε λίγο... δεν κατάλαβα πως ξαναγεμίζεις το πακέτο με μονάδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το παρέλαβα και είναι μια χαρά... μόνο για το στικάκι αξίζει τα δέκα ευρώ...

 

Κατά τα άλλα τα πράγματα έχουν όπως τα είπε ο φίλος νωρίτερα... δύο δηλώσεις, μεταβίβαση κλπ κλπ

 

Ενεργοποίηση κάνεις όποτε θέλεις... δεν υπάρχει περιορισμός...

 

Η δεύτερη κάρτα ΣΙΜ είναι για το γέμισμα, αλλά με μπέρδεψε λίγο... δεν κατάλαβα πως ξαναγεμίζεις το πακέτο με μονάδες...

 

Τι εννοείς μεταβίβαση; Από κάποιον από το μπισκότο στο δικό σου όνομα;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς μεταβίβαση; Από κάποιον από το μπισκότο στο δικό σου όνομα;;;;

 

Διάβασε το ποστ του RadioactiveToy - ήταν κατατοπιστικότατος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γινατε μελη του biscotto η οχι?

 

Όχι δεν γίναμε... έχει αναφερθεί και νωρίτερα... μόνο €10 κόστισε και μου το φέρανε στο γραφείο (και μάλιστα εκτός πόλης).

 

Το μόνο κακό είναι ότι δεν πήρα απόδειξη (το κατάλαβα μετά) αλλά δεν πειράζει... με 10 ευρώ δεν έχω απαιτήσεις... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...