Προς το περιεχόμενο

CU INTERNET ΜΕ ΚΑΡΤΑ 5GB ΜΕ 10€ +ΔΩΡΟ ΤΟ usb modem


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν θες ζητα φωτοτυπια

Δεν αλλάζει κάτι. Το θέμα είναι ότι δεν αντήλλαξες τα στοιχεία σου μόνο με την vodafone όπως θα νόμιζες διαβάζοντας τη διαφήμιση. Αλλά με έναν ιδιώτη. Ένας ιδιώτης ή πολλοί από εκεί μέσα, έχουν σελίδες επί σελίδων στοιχεία του καθενός από εσάς που πήρε την προσφορά! :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μολις ζητησα να μου στειλei σε email

το χαρτι που υπογραψαμε δεν ξηνησε καθολου

ισα ισα μου ρωτησε αν λειτουργη και σωστα

το χαρτι που υπογραψαμε πηγε στην vodafone

με fax αν κρατησαν φωτοτυπια....δεν μου λεει και κατι

φιλε μου αν δεν περασει απο κεπ δεν μπορουν να το

κανουν τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ, ή καποιοι εδω μεσα στρουθοκαμηλιζετε ή δεν θελετε να καταλαβετε....τι σημαινει εαν δεν περασει απο το ΚΕΠ δεν μπορουν να κανουν τιποτα.....σοβαρολογεις τωρα? ζεις την εποχη της τεχνολογιας και μεσω μιας απλης "επεξεργασιας" με photoshop μπορουν να βαλουν επανω στην πολυ ομορφη φωτοτυπια σας απο σφραγιδα του ΚΕΠ μεχρι την "στρογγυλη" της Προεδριας της δημοκρατιας και εσυ λες δεν τρεχει τιποτα? τι να πω βρε παιδια.....εαν ειναι ετσι πραγματικα στειλτε μου και εμενα της Φ/Π της ταυτοτητας σας και θα σας μοιραζω με wifi ή ακομα θα σας δωσω και τα password μου για την συνδεση μου, εαν μετα ομως βρεθειτε με κανενα δανειο στο κεφαλι μην κλαιγεστε και μην παραπονιεστε.....Δεν λεω οτι η προσφορα(?) ειναι απατη ή οχι, αλλωστε δεν με ενδιαφερει, ομως καποια πραγματα (οπως η Φ/Π της ταυτοτητας) ειναι "παιχνιδια με τη φωτια" στη εποχη που ζουμε....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ, ή καποιοι εδω μεσα στρουθοκαμηλιζετε ή δεν θελετε να καταλαβετε....τι σημαινει εαν δεν περασει απο το ΚΕΠ δεν μπορουν να κανουν τιποτα.....σοβαρολογεις τωρα? ζεις την εποχη της τεχνολογιας και μεσω μιας απλης "επεξεργασιας" με photoshop μπορουν να βαλουν επανω στην πολυ ομορφη φωτοτυπια σας απο σφραγιδα του ΚΕΠ μεχρι την "στρογγυλη" της Προεδριας της δημοκρατιας και εσυ λες δεν τρεχει τιποτα? τι να πω βρε παιδια.....εαν ειναι ετσι πραγματικα στειλτε μου και εμενα της Φ/Π της ταυτοτητας σας και θα σας μοιραζω με wifi ή ακομα θα σας δωσω και τα password μου για την συνδεση μου, εαν μετα ομως βρεθειτε με κανενα δανειο στο κεφαλι μην κλαιγεστε και μην παραπονιεστε.....Δεν λεω οτι η προσφορα(?) ειναι απατη ή οχι, αλλωστε δεν με ενδιαφερει, ομως καποια πραγματα (οπως η Φ/Π της ταυτοτητας) ειναι "παιχνιδια με τη φωτια" στη εποχη που ζουμε....

 

μακάρι να σε άκουγαν πιο πολλή προσοχη... και εγώ μαζί σου φίλε μου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.mycampus.gr/extras/mycampusgr_students_xclusive.html

απο τον ιδιο εκδοτικο ομιλο

 

επισεις το πακετο για τον φοιτητη για το τηλεφωνω 600 λεπτα και τα λοιπα

λενε οτι ειναι αποκλιστικα συνεργασια mycampus a.k.a biscotto και vodafone

 

επισεις απο καταστημα επισημο της vodafone κατω στο κεντρο τσιμησκη μου ειπαν

να παω στα γραφεια του biscotto ποσα ακομα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε καταστημα βονταφον με ενημερωσαν οτι η προσφορα καρτοιντερνετ για φοιτητες δεν ειναι διαθεσιμη απο το καταστημα αλλα μονο απο promotion που γινεται στις σχολες.ισχυει αυτο?η μπορω να ξαναστειλω τον αδερφο μου με το πασο του να το παρει απο το καταστημα αφου τους επιμεινει λιγο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παντος στο biscotto καταστημα με εστειλε

και μου ειπε οτι εμεις δεν θα φερουμε τετοιο πακετο

στο τηλεφωνω του φανηκε πολυ νορμαλ οτι το πηρα απο

το biscotto δεν νομιζω να μας κλεβουν αλλωστε το μπισκοτο

εχει και μια ιστορια στην πολη μας ολοι εχει τυχει να το διαβασουν :-D

7 χρονια μετραει αν δεν κανω λαθως,,,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά έβαλα το Mobile Partner από εδώ:

 

http://huaweifirmware.blogspot.gr/2011/11/mobile-partner-21-003-27-00-03.html

 

δουλεύει μια χαρά και βλέπει το modem χωρίς πρόβλημα... αν θέλετε μόνο το Mobile Partner βάζετε το Download Mobile partner 21 003 27 00 03 Dashboard (Windows) ενώ αν θέλετε να αλλάξετε τελείως και το πρόγραμμα που περιλαμβάνεται στο στκάκι και να βάλετε και εκεί να εγκαθιστά αυτόματα το Mobile Partner, βάζετε το Download Mobile partner 21 003 27 00 03 Dashboard UPDATE (Windows)

 

Όλα τα παραπάνω με δική σας ευθύνη πάντα... εγώ πάντως το έκανα και δουλεύει περίφημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι εκανες ολη αυτη την διαδικασια εμενα το στικακι λειτουργη κανονικα με το software της vodafone ????

 

Ναι αλλά εγώ δεν ήθελα το Software της Vodafone αλλά το original software της Huawei... κατά την γνώμη μου είναι πολύ καλύτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...