Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Note 2 @450€


ison

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέρασα πάντως απο Γερμανό στη Θεσσαλονίκη και μου επιβεβαίωσε ότι η αφαίρεση του ποσού της δωροεπιταγης γίνεται άμεσα!

(ΟΤ: τώρα απλά πρέπει να αποφασίσω αν θέλω το nexus 7 με 219....)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως αν ισχυει κι αυτο με την εκπτωση 100Ε της Samsung παιρνεις απο Γερμανο το sIII mini με 200Ε.

Καθολου κακη τιμη.

 

Η προσφορά του cashback ισχύει μόνο για το note ii. Είναι προωθητική ενέργεια της samsung hellas ουσιαστικά....

 

Edit: αν και παλι θεωρω καλύτερη προσφορά να πας στο s ii με 260.

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που γινεται με το Γερμανο ειναι περιεργο. Μιλησα με Αιγαλεω και Νικαια που εχουν κομματια, δεν ξερουν τιποτα για τα -100 της Samsung (άρα μηπως δεν ειναι απο Samsung Hellas?) και μου λενε πρεπει να το συνδιασω με προγραμμα internet on the go για να παρω το -150... Οτι ναναι.. Το πηρα απο πλαισιο ναχω το κεφαλι μου ησυχο εστω και αν τελικα βγαινει 500

με την επιστροφη των 100 ευρω εννοεις ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εγω εκανα μια ερωτηση και μου ειπαν οτι οι προσφορες με τις δωροεπιταγες υσχιουν μονο για αυτους που κανουν ανανεωση του συμβολαιου τους σε εταιρια κινητης τηλεφωνιας.Με λιγα λογια οσοι δεν εχουν συμβολαιο δεν μπορουν να παρουν την προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εγω εκανα μια ερωτηση και μου ειπαν οτι οι προσφορες με τις δωροεπιταγες υσχιουν μονο για αυτους που κανουν ανανεωση του συμβολαιου τους σε εταιρια κινητης τηλεφωνιας.Με λιγα λογια οσοι δεν εχουν συμβολαιο δεν μπορουν να παρουν την προσφορα.

 

Μου φαινεται περίεργο σε όλους εμάς να είπαν το αντιθετό και σε εσένα όχι. Πες τον να ρωτήσει τον προιστάμενο του να ενημερωθεί. :P

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εγω εκανα μια ερωτηση και μου ειπαν οτι οι προσφορες με τις δωροεπιταγες υσχιουν μονο για αυτους που κανουν ανανεωση του συμβολαιου τους σε εταιρια κινητης τηλεφωνιας.Με λιγα λογια οσοι δεν εχουν συμβολαιο δεν μπορουν να παρουν την προσφορα.

 

το πρωι δεν μου ειπαν κατι τετοιο. μπορουσα να το αγορασω σκετο και με 12 ατοκες. νομιζω σου ειπαν λαθος.

 

Παιδιά και εγώ το αγόρασα πριν από λίγο. Τηλεφώνησα εχθές στο τηλεφωνικό κέντρο του Γερμανού και μου είπαν αρκετά καταστήματα στα οποία είναι διαθέσιμο. Το αγόρασα από το athens heart που είναι κοντά μου. Πήρα το τελευταίο λευκό που είχε. Δεν ξέρω αν έχει γκρι. Το αγόρασα μετρητά και η δωροεπιταγή αφαιρέθηκε χωρίς πρόβλημα οπότε όλα καλά... τώρα μένει μόνο η επιστροφή από τη Samsung.

 

φιλε μου παρε 801117267864. ειναι με αστικη χρεωση απο σταθερο και ειναι της samsung. πες το imei της συσκευης μπας και μαθουμε απο που τα παιρνει ο γερμανος κι αν εχεις το κατοσταευρω της σαμσουνγκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω φιλε μου npapagri_xtra εμενα ο πωλητης ηταν κατηγοριματικος πανω σε αυτο το θεμα!!και πραγματικα απορησα με αυτο που ακουσα.

 

Μου φαινεται περίεργο σε όλους εμάς να είπαν το αντιθετό και σε εσένα όχι. Πες τον να ρωτήσει τον προιστάμενο του να ενημερωθεί. :P

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

 

Χαχαχα λες να βαριοτανε ο συγκεκριμενος να εξυπηρετησει ατομα? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτήστε το Γερμανό αν προμηθεύεται τα Note 2 από την Ελληνική αντιπροσωπεία, γιατί έχω την εντύπωση ότι κάνει εισαγωγές μόνος του.

Δεν τίθεται τέτοιο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω φιλε μου npapagri_xtra εμενα ο πωλητης ηταν κατηγοριματικος πανω σε αυτο το θεμα!!και πραγματικα απορησα με αυτο που ακουσα.

 

 

 

Χαχαχα λες να βαριοτανε ο συγκεκριμενος να εξυπηρετησει ατομα? :P

 

απλα δεν ενημερωνονται. στο ενα καταστημα που πηγα η κοπελα μου ειπε οτι κανει 669 και ο βλακας δεν ρωτησα για σιγουρια.

μετα στο ιντερνετ ειδα 669 το s3. λεω μηπως κοιταζε λαθος κινητο ? σε αλλο καταστημα που πηρα τηλ μου ειπαν 699.

φυσικα επρεπε να κοιταξουν φυλαδιο.

 

επισης βρηκα στα 585 ελληνικης αντιπροσωπειας. μειον τα 100 της σαμσουνγκ παει 485. αλλα η σαμσουνγκ μου δινει εντυπωση κουκουρουκου μιας και πηρα τηλ και γενικα δεν πηρα ξεκαθαρες απαντησεις.

 

Δεν τίθεται τέτοιο θέμα.

 

ποσο σιγουρος εισαι ? σε 2 καταστηματα που ρωτησα δεν ηξεραν. ουτε στο 800-11-40000 που εχει ο γερμανος σαν τηλεφωνικη υποστηριξη τελικου πελατη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα δεν ενημερωνονται. στο ενα καταστημα που πηγα η κοπελα μου ειπε οτι κανει 669 και ο βλακας δεν ρωτησα για σιγουρια.

μετα στο ιντερνετ ειδα 669 το s3. λεω μηπως κοιταζε λαθος κινητο ? σε αλλο καταστημα που πηρα τηλ μου ειπαν 699.

φυσικα επρεπε να κοιταξουν φυλαδιο.

 

επισης βρηκα στα 585 ελληνικης αντιπροσωπειας. μειον τα 100 της σαμσουνγκ παει 485. αλλα η σαμσουνγκ μου δινει εντυπωση κουκουρουκου μιας και πηρα τηλ και γενικα δεν πηρα ξεκαθαρες απαντησεις.

Καταλαβα με λιγα λογια μπερδεγουευ η φαση. :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά πρέπει με κάποιο τρόπο να βρούμε τα συνεργαζόμενα καταστήματα που αναφέρει στους όρους και προυποθέσεις του cashback παρ. 2.

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung Galaxy Note II 2 N7100 16GB EU, Titanium Grey + Δώρο screen protector ultra clear

 

http://www.extreme-m...ear.683394.html

 

Νομίζω η καλύτερη τιμή αυτή τη στιγμή (536Ε)

Αν είναι κανείς εκεί κοντά και μπορεί να περάσει από κει ας επιβεβαιώσει http://www.extreme-m...pikoinonia.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...