Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG GALAXY Tab 2 (10.1) GT-P5110 - 249ευρώ


dpress

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To πήρα πριν καμιά ώρα παιδιά, από Συγγρού. Δεν τα είχαν βάλει ακόμη στα ράφια, από το κιβώτιο μέσα το πήρα... εγώκαι άλλοι δέκα !

Χωρίς υπερβολή, μέσα σε ένα μισάωρο που έκατσα στο κατάστημα (επειδή έψαχνα και θήκη μεταφοράς), ερχόταν άτομα και το έπαιρναν απλά, χώρις πολλά-πολλά, προφανώς ήξεραν τι ήθελαν και το πήραν λόγω χαμιλής τιμής.

Οι υπάλληλοι όταν τους ρώτησα εάν υπάρχει και σε λευκό, είπαν υπάρχει, ΑΛΛΑ με την παλιά τιμή, δηλαδή 399.Είπαν επίσης ότι έφεραν μόνο 200 κομμάτια για την προσφορά, οπότε υπολογίστε.

 

Όσον αφορά την τιμή από το πλαίσιο.... Να φανταστείτε ότι εχθές το βράδυ βλέποντας το topic εδώ με την προσφορά από ΜΜ, έκανα έρευνα για τιμές αλλού και στο πλαίσιο είχε 'κανονική' τιμή και όχι 249. Νομίζω 369 ή 399, δε θυμάμαι ακριβώς. Μάλλον άλλαξε τις τελευταίες ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πήρα πριν καμιά ώρα παιδιά, από Συγγρού. Δεν τα είχαν βάλει ακόμη στα ράφια, από το κιβώτιο μέσα το πήρα... εγώκαι άλλοι δέκα !

Χωρίς υπερβολή, μέσα σε ένα μισάωρο που έκατσα στο κατάστημα (επειδή έψαχνα και θήκη μεταφοράς), ερχόταν άτομα και το έπαιρναν απλά, χώρις πολλά-πολλά, προφανώς ήξεραν τι ήθελαν και το πήραν λόγω χαμιλής τιμής.

 

Τελικά όντως "λεφτά υπάρχουν" φαίνεται :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως τα παει με full hd 1080p ?...Και μαζευα για ipad 4...αλλα αυτο ειναι δελεαρ...

 

Καμία σχέση με iPad 4 αλλα καμία σχέση και η τιμη ε;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτούσα και το Ainol Hero II αλλά τώρα με ψήνεται. Καλή τιμή, επώνυμο μηχανάκι κλπ κλπ. Δε ξέρω μέχρι να πάρω απόφαση ελπίζω να έχει ακόμη κομμάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτούσα και το Ainol Hero II αλλά τώρα με ψήνεται. Καλή τιμή, επώνυμο μηχανάκι κλπ κλπ. Δε ξέρω μέχρι να πάρω απόφαση ελπίζω να έχει ακόμη κομμάτια.

 

Οι έμπειροι του φορουμ δε σκέφτονται έτσι.

Eδω είμαστε επαγγελματίες.

Πρώτα το αγοράζεις και μετά ρωτάς. (Chuck Norris, style)

Ύστερα το σκέφτεσαι και

Τέλος το πας πίσω και πέρνεις τα λεφτά σου αν το μετανιώσεις. :-)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτούσα και το Ainol Hero II αλλά τώρα με ψήνεται. Καλή τιμή, επώνυμο μηχανάκι κλπ κλπ. Δε ξέρω μέχρι να πάρω απόφαση ελπίζω να έχει ακόμη κομμάτια.

 

Χαίρομαι που υπάρχει κι αλλος συμφορουμίτης που περιμένει το Hero II!

Κράτα γερά φίλε, νομίζω θα αξίζει την αναμονή και με σπεκ πολλές φορές καλύτερα από του samsung....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως τα παει με full hd 1080p ?...Και μαζευα για ipad 4...αλλα αυτο ειναι δελεαρ...

Το ειχα το συγκεκριμενο ταμπλετ αλλα την εκδοση με το 3G.

Σε 720p με dts ηχο, δουλευε μια χαρα.

Στα 1080p κολλουσε παρα πολυ ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα το συγκεκριμενο ταμπλετ αλλα την εκδοση με το 3G.

Σε 720p με dts ηχο, δουλευε μια χαρα.

Στα 1080p κολλουσε παρα πολυ ομως.

εγω παλι που το εχω,μια χαρα μου φανεται οτι παει στα 1080,το δοκιμασα σημερα βεβαια που χθες του εκανα και το Upgrade σε 4.1(ισως να παιζει και αυτο ρολο,καθως ολο το συστημα ειναι πιο smooth τωρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...