Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG GALAXY Tab 2 (10.1) GT-P5110 - 249ευρώ


dpress

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκανα παραγγελια ενα κομματι το Σαββατο απο Πλαισιο και με ειδοποιησαν οτι υπαρχει προβλημα με την διαθεσιμοτητα αλλα θα παραλαβουν Τεταρτη. Ελπιζω να μην αλλαξει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραιος αυτος

 

 

http://www.insomnia....ab-2-101-p5110/

 

Κριμα να υπαρχουν τετοια ατομα, που στερουν απο καποιον, που πραγματικα ήθελε να το αγορασει στην τιμη της προσφορας, αλλα δεν προλαβε επειδη "εξαντληθηκαν".

 

Και εγω αυτον ειδα και μπηκα εδω να το αναφερω. Ημαρτον δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω αυτον ειδα και μπηκα εδω να το αναφερω. Ημαρτον δηλαδη.

Και αντί να σβηστεί η αγγελία του τύπου, οι moderators διέγραψαν δικό μου ποστ που καταγγέλλω τη μαυραγορίτικη αυτή συμπεριφορά, χωρίς στην ειδοποίηση που μου έστειλαν να αναφέρουν το λόγο!

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια αναβάθμιση έκανες? Σε 4.2.ή σε 4.0.4?

 

4.1.1 εχει βγει επίσημη για uk

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2029265

 

http://www.teamandroid.com/2012/12/04/p5110xxclk7-android-411-official-galaxy-tab-2-101-jelly-bean-firmware-download/

 

 

μπορεις να φλασαρεις απο odin κανονικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως τώρα το έχει 279.Στην Ηλεκτρονική όμως το έχει 249 και σε 6 άτοκες' date=' έστω και και κατόπιν παραγγελίας.[/quote']

 

 

Αξιζει απο την ηλεκτρονικη??

Δεν εχω αγορασει ποτε κατι για να ξερω.Σε περιπτωση που κατι συμβει εχει ικανοποιητικο service?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιζει απο την ηλεκτρονικη??

Δεν εχω αγορασει ποτε κατι για να ξερω.Σε περιπτωση που κατι συμβει εχει ικανοποιητικο service?

 

Εγω που εχω αγορασει μια χαρα ειναι και το στειλαν και σπιτι μου.

 

Το θεμα σερβις ειναι της Σαμσουγνκ αν δε κανω λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

279€ και στα ΜΜ. Περασα απο κει σημερα το απογευμα να το δω, πριν το παραγγειλω απο Ηλεκτρονικη ή Σαραφιδη που το ειχαν ακομα στα 249€. Μου φανηκε λιγο μεγαλο για να το κουβαλαω μαζι μου και το μετανιωσα.

Τα οχταιντσα ειναι ικανοποιητικα σε μεγεθος οθονης και μπορεις ανετα να τα κουβαλας μαζι σου.

 

Απο τη στιγμη που εχω λαπτοπ και νετμπουκ το βρισκω περιττο.

Αν βρω κανενα φτηνο εφταιντσο με καλα specs θα το σκεφτω.(οχι παντως το αλκατελ, που ηταν και αυτο εκει. δεν αξιζει ουτε 70€)

Οι κινεζοι θα μας σωσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αντί να σβηστεί η αγγελία του τύπου, οι moderators διέγραψαν δικό μου ποστ που καταγγέλλω τη μαυραγορίτικη αυτή συμπεριφορά, χωρίς στην ειδοποίηση που μου έστειλαν να αναφέρουν το λόγο!

 

Τα έχουμε πει 1000 φορές και ξανά γυρνάμε στα ίδια... ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΓΟΡΑ!

 

Αν εγώ νομίζω ότι μπορώ να πουλήσω κάτι σε μια αξία Χ δεν μπορεί κανείς να με αναγκάσει να αλλάξω τιμή. Να δω πότε θα σταματήσουμε να μιλάμε για τέτοια θέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα σ' αυτο.Είναι λίγο φασιστικό να λες στον άλλον σε ποια τιμή θα πουλήσει,η ελεύθερη αγορά και ο νόμος προσφοράς-ζήτησης είναι αυτός τελικά που θα καθορίσει την τιμή αυτή(όπως επίσης και η ωριμότητα του αγοραστικού κοινού η οποία ίσως δεν είναι δεδομένη ,αλλά αυτό είναι μια άλλη συζήτηση).

Κατά τα άλλα θα πρέπει να φτιαχτεί λίγο το section των αγγελιών alexzzz

Να μπούν δύο κουμπιά like,dislike ουτώς ώστε και ο ανίδεος να έχει μια πρώτη εικόνα για το τι απόψεις υπάρχουν για το εν λόγω προιον συναρτήσει της τιμής που δίδεται.

Επίσης, η δυνατότητα αναζήτησης αγγελιών με φίλτρα ως προς τα εξής:

1)Κατάσταση(μετάχειρο,καινούριο)

2)Τιμή

3)Περιοχή

4)Rating αγγελίας (like,dislike όπως είπα παραπάνω)

5)Rating πωλητή

 

Μέσω αυτής της μηχανής αναζήτησης θα επέλθει και ο ζητούμενος ανταγωνισμός => εξορθολογισμός των τιμών....

Γενικά αυτό το χυμαριό με τις αγγελίες μόνο αυτόν που βάζει 425 φορές την ίδια αγγελία ευνοεί....Είχα πετύχει μάλιστα κινητό να πωλείται 80Ε ακριβότερα από άλλο κινητό (της ίδιας μάρκας και μοντέλου) και το οποίο μάλιστα(το φθηνο) ήταν σε καλύτερη κατάσταση (μόλις κάτι εβδομάδων) αλλά δυστυχώς χάθηκε μέσα στον οχετό διαφημίσεων που υπάρχει με αποτέλεσμα ο υποψήφιος αγοραστής να πάρει τελικά το ακριβότερο και με κάποιες γρατζουνιές όπως ανέφερε στη σχετική αγγελία ο πωλητής!!!

Πρέπει να το δείτε λίγο καλύτερα αυτό το θέμα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω θηκη σαν την Barely There http://www.case-mate.eu/samsung-cases/samsung-galaxy-s-ii-cases-international/samsung-galaxy-s-ii-barely-there-cases.html και ζελατινα για το samsung.Εχει βρει καποιος κατι αντιστοιχο γιατι η Case-Mate δεν εχει για το tablet ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...