Προς το περιεχόμενο

Acer Aspire E1 15.6" - i5 3210 2.5GHz , 4GB RAM , 500GB HDD - 440€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν υπαρχει πια

 

Nα πω οτι μου κανει εντυπωση;! Δε μου κανει καθολου. Τοσες μερες κανεις/ψαχνεις ενα σωρο πραγματα για το λαπτοπ! Δικαιωμα σου αλλα τωρα θα το ειχες στα χερια σου. Λαπτοπ διαλεγεις που σε αυτα τα χρηματα(και ειναι ελαχιστα) ειναι τοπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πολύ κράτησε εγώ πήρα το 17αρι και αξίζει και το τελευταίο του ευρώ.

Ακόμα δεν έχω το χρόνο να ασχοληθώ μαζί του αλλά αξίζει σίγουρα για τα λεφτά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πολύ κράτησε εγώ πήρα το 17αρι και αξίζει και το τελευταίο του ευρώ.

Ακόμα δεν έχω το χρόνο να ασχοληθώ μαζί του αλλά αξίζει σίγουρα για τα λεφτά του.

 

Εγω πηρα το 15αρι τοσιμπα ι5 που ειχα ποσταρει πιο παλια εδω και το ιδιο. Απολυτα ευχαριστημενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου λεω απλα οτι εστειλα μειλ και ρωτησα για το αν μπορω να κανω μονος αναβαθμιση ραμ (για να μην χασω εγγυηση και καλα)

και μου εστελναν αυτοματοποιημενο μειλ ''στειλτε sn του προιοντος για να εξυπηρετησουμε..''

Τι και αν εστειλα 5-6 μειλ λεγοντας τους οτι δεν εχει σχεση αυτο που ρωταω με τον serial number, αυτοι εκει κολλημενοι..

εστελναν μειλ.

 

Με την εδω αντιπροσωπεια δυσκολα συνεννοεισαι παντως.

Ειδικα αν πετυχεις την..Αντζελα στο τηλεφωνο (οσοι εχουν καλεσει στην acer , παντα αυτη το σηκωνει. Ιταλοελληνιδα παιζει να ειναι. Ακρη δεν βγαζεις παντως μαζι της).

 

Εγώ πάντως το Καλοκαίρι που χάλασε το PackardBell (aka acer) που έχω(καμένη μητρική) τους έστειλα email ζητώντας 2 χρόνια εγγύηση(είχε 1) και το δέχτηκαν. Σε μια βδομάδα το χα πίσω με courier και μου έδωσαν και tracking number, γιατί το έστειλαν έξω για επισκευή.

 

Πιστεύω ότι δεν θα έχετε κανένα πρόβλημα με την εγγύηση, αφού νομίζω είναι πανευρωπαϊκή, αρκεί να είστε λίγο επικοινωνιακοί και ευγενικοί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πολύ κράτησε εγώ πήρα το 17αρι και αξίζει και το τελευταίο του ευρώ.<br>Ακόμα δεν έχω το χρόνο να ασχοληθώ μαζί του αλλά αξίζει σίγουρα για τα λεφτά του.

όχι πολύ, πάρα πολύ κράτησε, πάνω από μήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει πια

Φίλε είχε ξανατελειώσει πριν λίγες μέρες και μετά ξαναβγήκε. Είναι πολύ πιθανόν λοιπόν να ξαναβγεί, οπότε τσέκαρέ το. Είναι το πρώτο σε πωλήσεις laptop στο Amazon και θεωρώ πως θα ξαναβγεί σύντομα. Για την ώρα υπάρχει, αλλά από άλλον πωλητή και σε άλλη τιμή:http://www.amazon.co.uk/gp/product/B009QZCYU4/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα σημερα.ωραιο λαπτοπ το μονο μειον ειναι τα αδυναμα ηχεια.παρατηρησα και κατι αλλο.κοιτωντας στο συστημα βλεπω οτι αναγνωριζει 3,82 gb ram ενω εχει 4 και το λειτουργικο ειναι 64bit.γιατι γινεται αυτο?και κατι τελευταιο!λετε αυτο το λαπτοπ να γινεται hacinthosh?  :D   :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, οι ενσωματωμένες κάρτες γραφικών δεν έχουν δική τους μνήμη, παρά χρησιμοποιούν αυτή του συστήματος. Shared memory λέγεται αυτό, και συνήθως είναι 128mb ή 256mb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok.βλεπω να του πατησω ενα φορματ ομως και να του περασω windows 7 32bit ή να του βαλω μια μνημη ακομη 4gb και να του περασω windows 7 64bit.ανοιξα να δω τoν κωδικο και την μαρκα της ram που εχει για να παρω την ιδια και δεν γραφει τιποτα παρα μονο τον κωδικο  KN4GB0G0122416EAEB1601  το οποιο στο google δεν βγαζει τιποτα.μαλλον θα δω τι μνημη φοραει με κανα προγραμμα οπως το siw.α προς ενημερωση εχει δισκο seagate.ειναι πολυ ευκολη η προσβαση στις μνημες και στον σκληρο.δυο βιδες λυνεις και βγαζεις ενα καπακι που εχει στην κατω πλευρα και εισαι ετοιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να του κάνεις format? Δεν σου αρέσουν τα Windows 8 που έχει επάνω? Επίσης δεν υπάρχει τεχνικός λόγος να βάλεις 32bit λειτουγικό, από όσο ξέρω δεν υπάρχει κάτι που να μην είναι συμβατό με 64bit. Επιπλέον τα 32bit θα βλέπουν ακόμα λιγότερη μνήμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα βλεπουν γυρω στα 3.απλα επειδη εχει αγγλικα και το λαπτοπ το πηρα για την ξαδερφη μου και θα με ζαλισει.κατεβασα το package με τα αγγλικα αλλα δεν μου αλλαζει την γλωσσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...