Προς το περιεχόμενο

War Thunder


LongTom

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες μετά...

 

Το παιχνιδι τα σπαει!

Περιμενω να δω πως θα παιξω την beta

Πολυ καλυτερα γραφικα απο το wot και πιο ρελιστικο και στην σκοπευση ,που πρεπει να σημαδευεις διαφορετικα αναλογα με την αποσταση, οχι οπως το wot που βαρας ευθεια

επισης στα εμποδια (βραχια ,μεγαλα δεντρα) δεν τα περνας σαν να ειναι χαρτονι οπως συμβαινει στο wot

Επισης μου αρεσει που βλεπεις πιο κοντα το τανκ ,τον καπνο απο την εξατμιση κτλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://warthunder.com/en/news/498-SdKfz-1401-and-T-26E---Starter-Pack-en

 

Με κατι λιγοτερο απο 20ευρω παιρνεις αυτο το πακετο που εχει 2 αρματα και αποκτας αμεσως προσβαση στην closed beta

Τα αρματα αυτα τα κρατας και στην open beta

Εφυγα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα να το παίζω και εγώ και μου άρεσε πολύ. Πρώτη φορά τρώω κόλλημα με αεροπλάνα. Σκέφτομαι μάλιστα να πάρω και ένα joystick. Αξίζει τον κόπο; Από ότι διάβασα αξίζει να παίζεις FBR και HB. Τι σημαίνουν αυτά τα αρχικά; (FBR HR)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα να το παίζω και εγώ και μου άρεσε πολύ. Πρώτη φορά τρώω κόλλημα με αεροπλάνα. Σκέφτομαι μάλιστα να πάρω και ένα joystick. Αξίζει τον κόπο; Από ότι διάβασα αξίζει να παίζεις FBR και HB. Τι σημαίνουν αυτά τα αρχικά; (FBR HR)

Κατά κάποιο τρόπο έχει 3 επίπεδα δυσκολίας arcade, realistic και simulator. Το παιχνίδι είναι αρκετά mouse friendly οπότε μην βιαστείς με κάποιο ακριβό joystick. Γενικά arcade και realistic παίζουν έξω απο cockpit με το mouse+keyboard. HB = Historical Battles and FRB = Full Real Battles ήταν στα προηγούμενα patch τώρα έχουν μετονομαστεί σε Realistic και Simulator αντίστοιχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μια μικρή έρευνα που έκανα είμαι ανάμεσα σε 

 
Τι προτιμάτε; Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο;
Θα είναι το πρώτο joystick που θα έχω. Δεν θέλω να δώσω παραπάνω χρήματα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα προτεινα κανενα ,γιατι το παιχνιδι ειναι κομμενο -ραμμενο για mouse- keyboard

 

Tωρα πισω στο θεμα μας , το ground forces δηλαδη, πηρα ενα tank starter pack με 19,9 ευρω και ετσι μπηκα αμεσα στην close beta

Οι εντυπωσεις μου : ειναι φανταστικο !

πρωτον οδηγας ΑΡΜΑ , οχι μινιατουρα του WOT

οι λεπτομερειες στο αρμα φανταστικες

Επισης ο τροπος σκοπευσης αλλα και ο τροπος που στριβουν οι ερπυστριες ειναι εξισου φανταστικα

Το μονο κακο οτι οι servers της close beta δεν ειναι συνεχεια online αλλα με χρονοδιαγραμμα , 5-6 ωρες μετα τα μεσανυχτα και 5-6 ωρες το απογευμα εναλλαξ απο δευτερα εως κυριακη

Πηρα το Τ60 σημερα.. τι να πω οι φωτος τα λενε ολα!

 

post-62195-0-04790400-1396467013_thumb.jpg

post-62195-0-20105200-1396467026_thumb.jpg

post-62195-0-08399700-1396467037_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί το είχα ακούσει και απο εναν που ήταν και στην προηγούμενη, είναι λέει φανταστικό και θα μπωρείς να πάρεις και αντιαεροπορικά!

Θα βάλουν αργότερα και το Battleships που θα μπωρείς να πάρεις πλοίο, θα παίζουν ΟΛΑ σε ίδιο χάρτη! χαμός!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Βγήκε το 1.39 στο WT.

Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ π@#α που έχουν βγάλει μέχρι τώρα.

Γεμάτο bugs,CTDs και ηλίθιες προσθήκες,δίχως να έχουν διευθετήσει τα σημαντικά προβλήματα που ταλανίζουν το παιχνίδι εδώ και μήνες.

Τα ρώσικα αεροπλάνα είναι ακόμη πιο OP,προβλήματα με packet loss,lag,προβλήματα με το hit-detection(ως συνήθως)κ.ο.κ.

Έβγαλαν και το F-82 & μερικά Ι-16 ακόμη,γιατί αυτό που χρειαζόταν το παιχνίδι ήταν ένα άχρηστο αεροσκάφος συνοδείας αντοχής 14+ωρών και μερικά ακόμη ίδια ρωσικά μαχητικά.

 

Πραγματικά δεν ξέρω τι σκέφτονταν,αλλά βλέπω ότι τα λεφτά τους χάλασαν πολύ.

Πήραν τον δρόμο της WG προς την αρπαχτή.

Μεγάλη απογοήτευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/130146-ground-forces-hq-decisive-battle/

 

"Διαγωνισμός"-in game αποστολή(στο War Thunder) για να κερδίσει κάποιος συμμετοχή στο close beta του ground forces.

Τις δίνουν με το τσουβάλι πια και από ότι φαίνεται θα ανοίξει σύντομα και η open beta.

Επίσης όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να βρει διάφορες προσφορές για keys για το close από σάιτ που ανεβαίνουν συχνά πυκνά.

 

 

 

Pilots and tankers!

 

The biggest wave of CBT invitations is currently in full swing. Tens of thousands of War Thunder players, that have completed at least one Ground Forces HQ mission and entered the game in the last 30 days, have already been invited or will be in the next few days. We have already sent more than 100 thousands invitations!

 

 

 

If you didn’t participate in the GF HQ missions in December, but dream of diving into tank battles, we have a new task for you:

 

From 06:00 GMT April 26th to 06:00 GMT April 28th

Gain 10 victories and destroy 50/15/5 enemy aircraft

(in Arcade/Realistic/Simulator battles respectively) to get Ground Forces CBT access!

 

Also at the same time:

 

x4 RP gain for the first victory of the day for all nations

 

You can track your progress in the “Profile - Achievements - Special” menu.

 

 


You will get your CBT access immediately after completing both missions, by logging out then logging back in to the game. Do not forget that CBT sessions are limited in time: Tank Battles are available on the main War Thunder server via the “Events” menu from 00:01 to 04:00 GMT and from 16:00 to 20:00 GMT every day.

CBT participants have access to the special sub-forum, where they can discuss their impressions of the Ground Forces and report any bugs they find.


Fight in the skies of War Thunder and join the Ground Forces CBT! See you in battle!

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Update 1.41 με προσθήκη αρμάτων για όλους σε open beta test http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/137650-war-thunder-update-141/

 

Main Changes:
Ground forces are now available for all players in open beta test
New planes, which include cannon version of MiG-3, reference model of I-185, fleet version of B-25 - PBJ-1 in two modifications and two new Me-262 jets in the German tree, and new Spitfire fighters for Britain
Cockpits for heavy fighters Ki-45
Optimization of shadows and update of visual effects
Updated ammunition and ballistics
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να ξεκινήσω warthunder κ είδα κάτι πακέτα στη steam.Αξιζει να δώσω κανα 20αρικο ή να ξεκινήσω free κ βλέπουμε;Έχω κ ενα απλό joystick της Logitech στο ντουλάπι κ αραχνιαζει αλλα απο οτι λέτε μαλον για αρχή καλυτερα με το mouse.

Επίσης απο οτι κατάλαβα ξεκινάμε με arcade mode κ παίζουμε ολα τα tutorials.Σωστα;

Χρειάζεται οπωσδήποτε voice chat το game;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...