Προς το περιεχόμενο

War Thunder


LongTom

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απίστευτο game παιδιά ιδίως θα ενθουσιάσει όσους τους αρέσουν τα game γενικά με τα αερόπλανα. Μιλάμε και γίνετε και χαμός από κόσμο αλλά αυτό που κάνει μεγάλη εντύπωση είναι η αίσθηση που έχουν όλα τα αεροπλάνα και ιδίως η αίσθηση που σου δίνει όταν σε κυνηγάνε και σε πυροβολάνε. Πάρα πολύ καλό game.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα πυρομαχικά τι γίνετε και σου τελειώνουν έτσι απότομα μέσα στην μάχη γιατί δεν έχω καταλάβει. Πάντως έχω πάρει τώρα ένα σκάφος που έχει και πίσω  πυροβολητή και μιλάμε τους θερίζει αν προλάβω βέβαια και μπω ανάμεσα τους γιατί είναι κάτι τζιμάνια που σε ρίχνουν σε χρόνο dt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με τα πυρομαχικά τι γίνετε και σου τελειώνουν έτσι απότομα μέσα στην μάχη γιατί δεν έχω καταλάβει.

 

Τα αεροπλάνα δεν κουβάλαγαν ούτε τότε, ούτε τώρα πάρα πολλές σφαίρες, γι'αυτό και φρόντιζαν να ρίχνουν μικρές ριπές (όπως βλέπουμε και σε αντίστοιχα ντοκουμέντα). :)

 

Αν και στο game στα γεμίζουν νομίζω όταν προσγειώνεσαι. Έχω καιρό να παίξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πυρομαχικά ανανεώνονται και χωρίς προσγείωση αν παίζεις arcade (είναι το πιο δημοφιλές mode). Μπορείς να μειώσεις το χρόνο που γίνεται αυτό βάζοντας πόντους στο αντίστοιχο skill του πληρώματος.

 

Επίσης αύριο και για μια μέρα όλοι οι παίκτες θεωρούνται premium κερδίζοντας σημαντικά σε lions και XP!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά ποιο πολύ arcade παίζω γιατί το άλλο το mode κάνει παρα πολύ ώρα να μπεις μέσα. Με τι χώρα παίζετε? Εγώ αφού τις δοκίμασα όλες κατέληξα σε αμερικάνους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά ποιο πολύ arcade παίζω γιατί το άλλο το mode κάνει παρα πολύ ώρα να μπεις μέσα. Με τι χώρα παίζετε? Εγώ αφού τις δοκίμασα όλες κατέληξα σε αμερικάνους.

 

Ειχα γιαπωνεζους και πηρα καποια καλα αεροπλανα ,αλλα δοκιμασα τους αμερικανους που ειπες και πραγματικα εχουν γρηγορα αεροπλανα και δυνατα πολυβολα

Τωρα θελω να παρω το aircobra που εχει 4χ7mm 2x12mm πολυβολα και 1x37mm κανονι

Τελικα μονο με 7mm που εχουν πολλα δε σκοτωνεις ουτε μυγες.χρειαζονται τουλαχιστον 12 ή 20 mm για να την "ακουσει" ο αλλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα αρχικά όπλα δεν σκοτώνεις κανέναν. Είναι σαν να προσπαθείς να πετύχεις μύγα. Εγώ έχω πάρει από τους αμερικάνους αυτά τα αεροπλάνα που έχουν και πυροβολητή πισω που ρίχνει μόνος του και μπορείς έτσι να πετυχαίνεις αρκετούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχη ειχα και εγω με 2ο πυροβολητη αλλα τελικα καταλαβα οτι ειναι καλυτερα να εχεις πολλα πολυβολα μπροστα (και δυνατα) και να πλησιαζεις κοντα τον αντιπαλο απο πισω και αν εχεις μεγαλα διαμετρηματα στα πολυβολα του κανεις κομματια το αεροπλανο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...