Προς το περιεχόμενο

Το Gangnam style φτάνει ένα δισεκατομμύριο θεάσεις στο YouTube


Skylined

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Ας απαγγέλλουμε Καβαφη για να διωξουμε το κακο που μας βρηκε!

 

:-D

 

Απαγγειλουμε*

 

Φιλε μου το να πηγαινει κανεις απο το ενα ακρο στο αλλο ακρο ειναι εφηβικη λογικη.Δικαιολογεισαι αν εισαι εφηβος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαγγειλουμε*

 

Φιλε μου το να πηγαινει κανεις απο το ενα ακρο στο αλλο ακρο ειναι εφηβικη λογικη.Δικαιολογεισαι αν εισαι εφηβος.

 

Βάλε κάνα τόνο και μετά διόρθωσε.

 

"Ας απαγγέλουμε.. = δηλώνει χρονική διάρκεια"

 

Δεν είμαι έφηβος, απλά ανέφερα το άλλο άκρο από αυτό που εννοούσες.

 

Θεωρώ πως όλα χρειάζονται.

 

Παν μέτρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα οι σχιστομάτιδες τα πάντα τα σχετίζουν με την φύση! Με ένα σωρό παιδικά τους μεγαλώσαμε δεν θυμάσαι;
Μωρέ θυμάμαι...όπως και θυμάμαι πως πριν από λίγο καιρό κάποιοι άλλοι σχιστομάτηδες-λίγο πιο ανατολικά-εξαιτίας της αμέλειάς τους (ο σεισμός ήταν μόνο το κερασάκι στην τούρτα) δήλωσαν τα σέβη τους στην φύση προκαλώντας το μεγαλύτερο πυρνηνικό ατύχημα μετα το Τσερνομπίλ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε κάνα τόνο και μετά διόρθωσε.

 

"Ας απαγγέλουμε.. = δηλώνει χρονική διάρκεια"

 

Δεν είμαι έφηβος, απλά ανέφερα το άλλο άκρο από αυτό που εννοούσες.

 

Θεωρώ πως όλα χρειάζονται.

 

Παν μέτρο.

 

Εις τον αιωνα τον απαντα...αμην.

 

Αρα οντως πηγες στο αλλο ακρο.Χαιρομαι που δεν επεσα εξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτό που ξέρω (και το είχα πει και στο πρόσφατο σχετικό θέμα με αφορμή ότι έγινε το πιο παιγμένο βίντεο στο youtube) είναι ότι η μουσική δεν είναι ούτε μέσο κατηγοριοποίησης ανθρώπων ούτε μέτρο του επιπέδου τους.Έχουμε παρεξηγήσει πολλές έννοιες σήμερα.Και πολύ περισσότερο δεν ανεβαίνει κανείς σκαλί επειδή πάει να πουλήσει μούρη σε ανθρώπους με διαφορετικά ακούσματα.Το αντίθετο μάλιστα, φανερώνει τα κομπλεξικά του σύνδρομα.Γι αυτό λοιπόν ακούστε ο καθένας ότι κάθεται καλύτερα στο αφτάκι του και τις κρίσεις για το ποιόν του καθενός επειδή του αρέσει το Χ τραγούδι αφήστε τες να περισσεύουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα, ακόμα και το πρώτο πρώτο σχόλιο στο θέμα, που το έκανες εσύ, είναι ειρωνικό προς αυτούς που το ακούνε,βλέπουν στο youtube,γουστάρουν τέτοια μουσική και οτιδήποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα, ακόμα και το πρώτο πρώτο σχόλιο στο θέμα, που το έκανες εσύ, είναι ειρωνικό προς αυτούς που το ακούνε,βλέπουν στο youtube,γουστάρουν τέτοια μουσική και οτιδήποτε.

 

Αυτη ειναι δικια σου ερμηνεια.Το σχολιο μου ηταν για το βιντεο κλιπ αυτο καθε αυτο.Ειναι δικαιωμα μου να κρινω κατι ως κακογουστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...