Προς το περιεχόμενο

Boxing Days @ Amazon.co.uk


jpapadakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως είπα όμως σε εμένα δεν έβγαζε το Promotion Applied: -£12.24. και τελικά πήγε £38.23

Την αγορα την εκανες απο την κεντρικη σελιδα που εχει ολες τις προσφορες ή απο την σελιδα του προιοντος?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 232
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την αγορα την εκανες απο την κεντρικη σελιδα που εχει ολες τις προσφορες ή απο την σελιδα του προιοντος?

 

 

Με το γνωστό τρόπο του deal. Αντίστροφη μέτρηση 15' κτλ. Αλλά οκ μπορεί να έπαιξε καμιά φλασιά και δεν πήρε την τιμή με την εκπτωση. Εμένα αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι αφού ακύρωσα την παραγγελία και ενώ το προϊόν ήταν διαθέσιμο (δεν εξαντλήθηκε καν στις 25,99) δεν με άφηνε να το παραγγείλω σε αυτή την τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το γνωστό τρόπο του deal. Αντίστροφη μέτρηση 15' κτλ. Αλλά οκ μπορεί να έπαιξε καμιά φλασιά και δεν πήρε την τιμή με την εκπτωση. Εμένα αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι αφού ακύρωσα την παραγγελία και ενώ το προϊόν ήταν διαθέσιμο (δεν εξαντλήθηκε καν στις 25,99) δεν με άφηνε να το παραγγείλω σε αυτή την τιμή.

Μηπως ηταν ηδη στο καλαθι σου και εγινε κανενα μπερδεμα?

Τελικα τι εκανες το ακυρωσες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ηταν ηδη στο καλαθι σου και εγινε κανενα μπερδεμα?

Τελικα τι εκανες το ακυρωσες?

 

Σκέφτομαι να το ακυρώσω και να βρω 32αρι σε καλή τιμή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιό είναι το 32αρι που έχει 13,2 λίρες να το χτυπήσω ? Το 32αρι Lexar έχει 17,99.

 

Ακούστε με εμένα τι έγινε.Χτύπησα το 64αρι Lexar αλλά στο email επιβεβαίωσης διαπίστωσα ότι το χρέωσαν στην κανονική τιμή 38,23 λίρες δηλ. Ακυρώνω την παραγγελία και προσπαθώ να κάνω άλλη.Μάταια όμως. Στις 25,99 δεν το έβαζε σο καλάθι με τίποτα. Τελικά το ξαναπήρα στις 38, Μίλησα με amazon chat για το θέμα και μου είπαν πώς όταν σταλεί θα μου κάνουν refund την διαφορά.

 

Αλλά η αλήθεια είναι τώρα που το σκέφτομαι πώς και με 32GB είμαι οκ. Αν μπορεί κανείς να βάλει το link στις 13 λίρες...

τοτε, πριν καμια εβδομαδα απο amazon. δεν εχει ομως διαθεσιμοτητα. τσεκαρε σε καμια εβδομαδα που θα εχει διαθεσιμοτητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να το ακυρώσω και να βρω 32αρι σε καλή τιμή. 

Εγω το πηρα γιατι δεν ξερω αν θα ξαναβρω ευκαιρια σε τετοια τιμη για 64αρι αμεσα.

Κι εγω για 32αρι εψαχνα αλλα αφου το πετυχα το πηρα αμεσως γιατι μετα θα το μετανιωνα αν καθομουνα και το σκεφτομουνα αν αξιζει γιατι εχω χασει κι αλλες ευκαιριες ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και σήμερα έχει καλούτσικα πράματα. Όχι στην αρχή αλλά μετά έρχεται SSD SAMSUNG.Για όποιον δεν πήρε τον 830 να ο 840.

 

Σε ποιον 830 αναφερεσαι; Μπηκε χθες 830 και τον χασαμε; :(

 

Να θυμησω οτι ο 830 ειναι πολυ πιο γρηγορος απο τον 840, ο 840pro ειναι καλυτερος αλλα εδω μιλαμε για το απλο μοντελο που ειναι πολυ πισω! Προσεξτε μην την πατησετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιον 830 αναφερεσαι; Μπηκε χθες 830 και τον χασαμε; :(

 

Να θυμησω οτι ο 830 ειναι πολυ πιο γρηγορος απο τον 840, ο 840pro ειναι καλυτερος αλλα εδω μιλαμε για το απλο μοντελο που ειναι πολυ πισω! Προσεξτε μην την πατησετε.

Δηλαδη αυτο που εχει σημερα σε ποια κατηγορία ειναι , και στα ποσα € αξιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να το ακυρώσω και να βρω 32αρι σε καλή τιμή. 

Αν δεν το θες εσύ και είσαι από Αθήνα θα το ήθελα.

 

Αν δεν το θες εσύ και είσαι από Αθήνα θα το ήθελα. Έλειπα χθες και δεν πρόλαβα σου στέλνω και pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από δράπανο θα προτιμούσα το κρουστικό, ουσιαστικά στα ίδια λεφτά.

http://www.amazon.co.uk/Bosch-Cordless-Hammer-Li-Ion-Battery/dp/B0033UWLVK/ref=pd_sim_diy_8

 

Για τον 830 έλεγα για όταν τον μοσχοπήρα κι εγώ στις 119 λίρες.9 Οκτωβρίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...