Προς το περιεχόμενο

Seagate 2TB USB 3.0 - 85€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σαν δισκοι οι seagate δεν αξιζουν  με 20 ευρω πιο πανω παιρνουν wd

Το στηριζεις καπου ή ετσι πεταμε οτι ναναι;

 

Και plz οχι εχω WD και ειναι σκυλια και οι Seagate ειναι GTP crasharoun κανουν τακ τακ τακ και ειχε σκασει ενας παλια του ξαδερφου μου στα χερια.

 

Ευχαριστουμε pOLoS

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

J/K Δεν αξιζουν οι δισκοι παιδια γενικοτερα, δεν πρεπει να φτιαχνονται

 

Τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα, πολυ καλη τιμη polos σε σκεψη με εβαλες μιας και θελω φορητοτητα αυτον τον καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν έκλεισε η seagate?

Παράξενο. Μόνο απο τις δικές μου κατάρες θα έπρεπε να έχουν βουλιάξει όλα της τα εργοστάσια....

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντι να φτιάξουν τα μπουρδέλα οι εταιρίες σκληρούς οπως παλια με 3-5 χρόνια εγγύηση να εχουμε το κεφάλι μας ήσυχο, φτιαχνουν τις σημερινές παπαριες, που μπορεί να χτυπήσουν και σε 2 μήνες.

Δε μπορεί να θυσιάζει τα data του ο καθένας έτσι απλά. Ναι οκ, αλλο 80ε για 2ΤΒ με 1 ετος και άλλο 150 για τα ιδια με 5 χρόνια, αλλά θα έπρεπε να υπάρχει και αυτή η επιλογή στην αγορά.

 

Μάρκες κατ'εμε δεν υπάρχουν. Ολα εχουν την ιδια πιθανότητα να κρατήσουην 10 χρόνια ή 10 μέρες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

πάνε χρόνια από τότε, πέρσυ είχε πέσει στον 1 χρόνο και φέτος ξαναγύρισε ευτυχώς στα 2 στις απλές σειρές...

 

κάποιες έχουν 3 και ελάχιστες 5, πχ οι Constellation...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορεί να θυσιάζει τα data του ο καθένας έτσι απλά. Ναι οκ, αλλο 80ε για 2ΤΒ με 1 ετος και άλλο 150 για τα ιδια με 5 χρόνια, αλλά θα έπρεπε να υπάρχει και αυτή η επιλογή στην αγορά.

 

Μάρκες κατ'εμε δεν υπάρχουν. Ολα εχουν την ιδια πιθανότητα να κρατήσουην 10 χρόνια ή 10 μέρες...

 

Σαν VFM αξίζει να πάρεις 2 δίσκους των 80 ευρώ αντί για έναν στα 150. Και είμαι της άποψης πώς αν κάτι χαλάσει, θα χαλάσει απο τον πρώτο καιρό και όχι μετά από 5 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...