Προς το περιεχόμενο

Elite: Dangerous


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω φίλε, θα το δοκιμάσω σήμερα.Ειχε πλάκα που βρήκα ενα σταθμό στην τύχη και πήγα να μπω και καπου χτύπησα και δεν μπορούσα να βγω.Εκανα τη βλακεία έξω απο το σταθμό και πάτησα τα laser και μου έβγαλε στην οθόνη δεξιά wanted χαχα.Το voice commands υπαρχει σαν επιλογή η το κατεβάζεις?Κωστα ο κοντός εχει καεί στο archeage μάλλον!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Ευχαριστω φίλε, θα το δοκιμάσω σήμερα.Ειχε πλάκα που βρήκα ενα σταθμό στην τύχη και πήγα να μπω και καπου χτύπησα και δεν μπορούσα να βγω.Εκανα τη βλακεία έξω απο το σταθμό και πάτησα τα laser και μου έβγαλε στην οθόνη δεξιά wanted χαχα.Το voice commands υπαρχει σαν επιλογή η το κατεβάζεις?Κωστα ο κοντός εχει καεί στο archeage μάλλον!!!

 

Τα voice commands είναι με το VoiceAttack. Ξεχωριστό πρόγραμμα και πρέπει να το set-άρεις ο ίδιος μετά για το τι θες. :)

Δίνεις το command και πατάει κουμπιά του keyboard που θες.

 

Με έχει βολέψει πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως δεν εχω καει με τιποτα αυτες τις μερες. Ειχα καποια ταξιδια/υποχρεωσεις και τρεξιματα με τη δουλεια και απο gaming το απολυτο μηδεν.... :(

Εχω ηδη κανει preorder το Elite και θα το λυωσω οταν κανει release. Γιαυτο καντε προπονηση να μου μαθετε τα κολπα ;)

 

Οσον αφορα το voice attack, εχει free trial και ειναι και πολυ φτηνο (8$) οποτε δοκιμαστε το γιατι αξιζει και μπορεις να το σεταρεις και για αλλα παιχνιδια/εφαρμογες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το και το 44. Μου φαίνεται θα τα μαζεύουμε σαν τα ποκεμον τα πλοία...
http://us2.campaign-archive2.com/?u=dcbf6b86b4b0c7d1c21b73b1e&id=763bb19c70

d7Co6sTb.jpg  M4v1Iwyb.jpg  Lai3sqEb.jpg  

XH9XPZ0b.jpg  5ZU8z7Rb.jpg  evv506Kb.jpg

Ωραίο βιντεάκι για το Andjeri System.

[VIDEO]

[/VIDEO]

Και μερικές εικόνες της ανακοντας, που δείχνουν damage states και εσωτερικά τμήματα του πλοίου...

Aft corridors
JwAnv2xb.png  gP1VKLpb.png

cgexowvb.png  o7Z5mwVb.png

Metal skin peeling off near the bridge
q5k7t44b.png

Bonus bridge shots
kCEMtnZb.png  Yp9rsanb.png
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το που πήγα να παρκάρω το όχημα μου γράφει οτι μπλοκάρω το διάδρομο για τα ships.Είχα πάρει και request docking αλλα τα npc εχουν πολλες δουλειες απο οτι φαίνεται.Δοκίμασα σήμερα με joystick και το ευχαριστιέσαι καλύτερα το game.Open play παίζεται η solo?Δεν εχει καπου να κανεις create character η να βάλεις κάποιο όνομα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με το που πήγα να παρκάρω το όχημα μου γράφει οτι μπλοκάρω το διάδρομο για τα ships.Είχα πάρει και request docking αλλα τα npc εχουν πολλες δουλειες απο οτι φαίνεται.Δοκίμασα σήμερα με joystick και το ευχαριστιέσαι καλύτερα το game.Open play παίζεται η solo?Δεν εχει καπου να κανεις create character η να βάλεις κάποιο όνομα?

 

Ναι, καμιά φορά αν πηγαίνεις χαμηλά και περάσεις από άλλο pad, σου λέει ότι το κλείνεις.

 

Εγώ solo παίζω.

 

Για όνομα:

 

https://support.orerve.net/http/user/loginform

 

Και μετά πας Commander Profile για να βάλεις το όνομα που θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ωραια,τότε θα το αλλάξω.Επαιξα λιγο open play και ειδα κάποιον στο scan που ήταν bounty γιατι είχε κλέψει κατι αγαθά.Εκτος του οτι ήταν μακριά,έιχε και καλύτερο σκάφος. Το κυριότερο ειναι οτι δεν με παίρνει ακομα για combat και την (γλίτωσα)γλίτωσε ο τύπος.Ειδα αρκετά βιντεακια και αρχίζω να μπαίνω στο κλίμα σιγα σιγα.Σε μεγαλύτερες αναλύσεις πρέπει να δείχνει πολυ καλύτερα το παιχνίδι απο οτι βλεπω.Μακαρι να βάλουν και κάμερα τρίτου προσώπου να βλέπουμε τα οχήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τη και η Όρκα...

9MhrYpVl.jpg

Το παλιό σχέδιο για το συγκεκριμένο πλοίο μαζί με το καινούργιο.

MDe7FcCl.jpg

Φαίνεται καλό εργαλείο για να δουλευτεί το passenger feature set.

Και μερικά καλούδια από την beta2.

Isinona - The scourge



Timelapse



+ εικονίτσες...αυτή την φορά τις έβαλα σε thumbs ώστε να μην πλαντάξει η σελίδα..

iru8YBNt.jpg  3SupoWTt.png  2nNQjYnt.png  7Dqcxo7t.jpg

5cIM90Yt.png  2HNg2vCt.jpg  CIc8e87t.jpg  X1joM1tt.jpg

E0SGdWMt.jpg  haaLCezt.jpg  OtvtnHwt.png  z2l6s9dt.png

S5jTQNAt.jpg  ZgiHpdst.jpg  BXyyGlFt.png  G3qW0rwt.jpg
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...