Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μηπως μπορεις να το κατεβασεις από το nexusmod, να το ανεβάζεις σε κανενα depositfiles, mediafire κλπ για να το κατεβασω.. Δεν θελω να φταιξω ένα λογαριασμο για ένα mod...?http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/12/

Ευχαριστω..

 

Το να γίνεις μέλος στο Nexus είναι τελείως τσάμπα.

Και ο λογαριασμός σου ισχύει για όλα τα Nexus sites, όχι μόνο του Witcher 3, αλλά και για το Skyrim, Fallout...

 

Άσε που άμα γίνεις μέλος, θα μπορείς να δεις και τα 'κρυφά' mods, που έχουν περιεχόμενο για ενήλικες...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το να γίνεις μέλος στο Nexus είναι τελείως τσάμπα.

Και ο λογαριασμός σου ισχύει για όλα τα Nexus sites, όχι μόνο του Witcher 3, αλλά και για το Skyrim, Fallout...

 

Άσε που άμα γίνεις μέλος, θα μπορείς να δεις και τα 'κρυφά' mods, που έχουν περιεχόμενο για ενήλικες...  ;)

Εκτος αυτό το mod, δεν παιζω τα αλλα παιχνίδια για να εχω μονιμο λογαριασμο.. Μια διευκολυνση ζητησα, αν γινοταν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και αναφερεστε σε mod ποιο εχετε βαλει οσοι εχετε βαλει να παρω καμια ιδεα γιατι οσα εχω δει εγω δεν μου αρεσαν σε σχεση με το vanilla.Μπας και δω κανενα που να μου αρεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιδα μερικα και δεν τρελαθηκα να πω την αληθεια αυτο που εστειλε το παιδι απο πανω μου αρεσε οταν το εψαχνα(εδω στην δουλεια)κ απο μονος μου αλλα πολυ φωτεινοτητα νομιζω εχει τουλαχιστον απο τις φωτογραφιες μαλλον οταν παω σπιτι θα τα βαλω να δω γιατι 2 μερες δεν ειχα ιντερνετ λογω οτι αλλαξα παροχο σημερα μετα την δουλεια λογικα θα το δοκιμασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωω σημερα επεσαν σε μενα τα credits......Δεν προσεχα τη επελεγα και κατεληξα με το χειροτερο ending :///// SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+SPOILER+

 

____Υπαρχει τροπος να ζηση η ciri με καποια επιλογη στο τελος στο καστρο??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβερη εικονα , και πολυ καλο το sweet fx που χρησημοποιει 

 

 

Ξέρεις τι ρυθμίσεις έχει κάνει ο τύπος για αυτό το αποτέλεσμα και τι SweetFX έχει βάλει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο Sweetfx να βαλω και τα γραφικα να ρυθμιζω απο μεσα ή απο ενα tool που βρηκα; Σορυ που ρωταω αλλα δεν μπορω να ψαχνω 150 σελιδες πισω να βρω απαντησεις(σιγουρα υπαρχουν βεβαια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...