Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα, έρχεται τώρα να μας την πει που μιλάμε για φανταστικά σπαθιά στο θέμα του witcher 3 (!)  στο οποίο παρεμπιπτόντως ο Geralt έχει ένα τέτοιο σπαθί:

 

index.php?app=core&module=attach&section

 

 

 

To σπαθί αυτό είναι ρεαλιστικότατο.

 

Μαύρο κράμα χάλυβα με σχέδια από κόκκινο χρυσό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια ξέρουμε αν το παιχνιδι θα υποστηρίζει direct x10? το Witcher 2 παντως με την gtx 295 που έχω έτρεχε πολύ καλά με ultra...μαλλον για αναβάθμιση πάω αλλά αν τρέξει έστω και σε medium καλά θα είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τη διαρροή φαντάζομαι τα μάθατε. Κάποιος εργαζόμενος της CDProjekt είχε πράγματα σχετικά με το παιχνίδι στο Google Drive του το οποίο χακαρίστηκε/ μπήκε κατά λάθος public/ έγινε προσβάσιμο στο κοινό. Διέρρευσαν επίσης στοιχεία σχετικά με φωνητικές εντολές, SmartGlass features και commentary mode, που υποτίθεται θα υπάρχουν στην έκδοση για ΧΒΟΧ. Προφανώς δεν πρόκειται για επίσημη ενημέρωση και δεν είναι σίγουρο τίποτα για το τι, πώς, πού, πότε.

 

Σε ό,τι αφορά τα spoilers, ορισμένα από τα concept artworks που διέρρευσαν ίσως έχουν κάποια με τη μορφή σημειώσεων. Όσα είναι στο παρακάτω link δε δημιουργούν πρόβλημα (πρόκειται για δουλειά στα μοντέλα κυρίως), αν ανοίξετε αυτά στο κάτω μέρος της σελίδας ίσως απογοητευτείτε.

 

http://www.gamerheadlines.com/2014/06/the-witcher-3-design-documents-leaked-spoliers/

 

Και δωράκι ένα πολύ ωραίο concept art της Triss που βρήκα. Δε νομίζω πως είναι από CD Projekt αλλά και πάλι αξίζει.

 

post-128915-0-01362200-1403532820_thumb.png

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη αλλά εγώ έκανα like στο post του tobajara χωρίς να διαβάσω τίποτα.Συγνώμη φίλε...

Απλά για αυτή την γνήσια κοκκινομάλλα με τα πράσινα μάτια....Το αξίζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα είπα πως είναι πολύ ωραίο το concept art :)

 

Άλλα δύο, ένα πάλι με Triss - την ολοκληρωμένη έκδοση του προηγούμενου, που δε μπορώ να τη βρω σε μεγαλύτερη ανάλυση - και ένα με πανοπλίες του Geralt. Για την Triss είμαι σίγουρος πως είναι από το 3 και όχι από το 2 λόγω του γιακά, που φαίνεται καθαρά στο κοντικό πλάνο στο trailer. Πιστεύω πως το τελικό είναι και το καλύτερο από όλα.

 

post-128915-0-81023300-1403546740_thumb.jpg

 

http://dev.dualshockers.com:8000/2014/01/31/the-witcher-3-wild-hunt-concept-artwork-showcases-27-armor-sets-for-geralt/

post-128915-0-01831600-1403546907_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το armor που είχε ο Geralt στα video της E3 δεν υπάρχει στην εικόνα.Εγώ τουλάχιστον δεν το βλέπω.

Άρα ίσως να μην υπάρχουν και οι υπόλοιπες ή να είναι μόνο ενα υπόσυνολο του τελικού παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H CDP προειδοποιεί όσους βλέπουν τα αρχεία που έχουν διαρρεύσει, ότι περιλαμβάνονται μέσα heavy spoilers για την ιστορία και το τέλος του παιχνιδιού.

 

Αν σας ενδιαφέρει να απολαύσετε το παιχνίδι, καλύτερα να τα αποφύγετε, όπως και σχετικά τόπικς σε φόρουμς.

 

Για εδώ πέρα ελπίζω να μήν κάνει κανένας το λάθος να ποστάρει το τέλος.

 

Επίσης καλό είναι οτιδήποτε ποστάρετε και αφορά εκείνα τα αρχεία να τα βάζετε εξαρχής σε spoilers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...