Προς το περιεχόμενο

Απαγορευση Ελληνικης Σημαιας στα μπαλκονια των σπιτιων?


Pireotis88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημαια, "απλυτοι" vs πατριωτες, ρατσισμος, εξελιξη, τοξοβολος, λεσβιες, γκει=επιλογη

και καπου μεσα σε ολα αυτα, αυτοι που απαντανε μονο στο αρχικο ποστ "αν θελουν ας ερθουν να την κατεβασουν"

 

Δεν ειχαμε ενα παιχνιδακι με λεξεις και συνειρμους καπου? :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μπα, και το 08 που πήγα εγώ τα ίδια ήταν..

Απ' ότι κατάλαβα βέβαια, κι εκεί λειτουργούν λίγο σαν βόρεια κορέα.

Αν δεν είσαι αρκετά ένθερμος εθνικόφρων με τη σημαιάρα σου και τα λοιπά, μπορεί και να "εξαφανιστείς", ή να σου κάνουν επίσκεψη διάφοροι "κρατικοί λειτουργοί".

 

καλύτερα βέβαια αυτό, από την αθλιότητα που ζούμε στην ελλάδα, που μπορείς να δηλώσεις gay, κτηνοβάτης, παιδεραστής, batman, εκτός από εθνικόφρων, και που κάθε τρεις και λίγο κάποιος μούλος μπορεί να καίει ελληνικές σημαίες επειδή έτσι του κ@#$#σε και να μην σαπίζει στη φυλακή , με τη λογική "κάνει την επανάσταση του το παιδί, μην το τιμωρήσουμε" ..

 

Σε ποια εποχή αναφέρεσαι ακριβώς; Σε είχαν κλείσει σε καμιά ντουλάπα or something?

Γιατί την τελευταία φορά που κοίταξα έξω από το παράθυρο, είδα εκλεγμένους νεοναζί στην χώρα που μπορείς να δηλώσεις τα πάντα ..εκτός από εθνικόφρων.

 

 

αυτά είναι.

ποιας συμμορίας από αυτές όλες εννοείς ; αυτής που δε γουστάρεις εσύ, ή αυτής που γουστάρεις ; :P

 

πόσες φορές του έχουν σπάσει το περίπτερο, ή έχουν προσπαθήσει , γνωρίζουμε ;

ή απλά λέμε για να λέμε ;

 

Μία φορά του το έχει γκρεμίσει κάποιος, ΕΛΛΗΝ, καθαρόαιμος όσον αφορά τη φυλή, όχι και τόσο καθαρόαιμος όμως όσον αφορά το ποσοστό αλκοόλ που κυκλοφορούσε στο αίμα του τη νύχτα που προσγειώθηκε στο περίπτερο.

Εγώ ψωνίζω και τσιγάρα από τον εν λόγω καθυστερημένο, μη σου πω πως καμιά φορά αφηρημένος του λέω και καλημέρα.

 

 

οτι ηταν πεπρωμενο μου να ειμαι ελληνας. δεν γεννηθηκα τυχαια.

 

Ναι, Κιλλικ, είσαι προορισμένος να σώσεις την Pandora.

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, επιλογή δεν είναι. Γενετικό πρόβλημα όμως είναι. Εάν η κόρη μου είναι μια χαρά χωρίς κανένα πρόβλημα και γίνει λεσβία τότε ναι, επιλογή είναι....

 

Μπρικομαν λυπησου μας ρε φιλε,οχι αλλο καρβουνο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σε ποια εποχή αναφέρεσαι ακριβώς; Σε είχαν κλείσει σε καμιά ντουλάπα or something?

Γιατί την τελευταία φορά που κοίταξα έξω από το παράθυρο, είδα εκλεγμένους νεοναζί στην χώρα που μπορείς να δηλώσεις τα πάντα ..εκτός από εθνικόφρων.

 

Αν κοίταγες συχνότερα έξω από το παράθυρο , θα έβλεπες και εκλεγμένους τρομοκράτες και εχθρούς του πολιτεύματος (με επίσημες καταγραφές στο καταστατικό τους).

 

Ο διαχωρισμός σε καλές και κακές συμμορίες είναι η μέγιστη υποκρισία.

 

Όσο για το αν ήμουν σε ντουλάπα or something,    duuuuude , ας μην το χοντραίνουμε  :

 

Δεν κάψανε οι νεοναζί τη Μαρφίν και τους ανθρώπους μέσα,

δεν καίνε αυτοκίνητα - σπίτια - μαγαζιά - δημόσια κτίρια ,

δεν κάνουν "αντάρτικο" πόλεων με πέτρες , μολότωφ , βέλη και εμπρηστικές βόμβες στους μπάτσους και σε επιλεγμένους στόχους,

δε στήνουν ομάδες τρομοκράτησης και συμμορίες με αλλοδαπούς παράνομους οι οποίοι "μάχονται" για κυριαρχία και γκετοποίηση σε περιοχές απέναντι σε Έλληνες και μόνιμους κατοίκους (μετανάστες πρώτης και δεύτερης γενιάς) ..

 

Δεν ελέγχουν τα μέσα επικοινωνίας οι νεοναζί , τα οποία εμφανίζουν όλα τα εγκλήματα μεταξύ συμμοριών αλλοδαπών ως ρατσιστικά (ενώ το 99% από αυτά δεν έχουν καμία σχέση με το ρατσισμό),

και έχουν σχεδόν σταματήσει να αναφέρουν εγκλήματα σε Έλληνες εκτός αν υπάρχουν νεκροί ,

δεν αποφυλακίζουν οι νεοναζί σκληρούς εγκληματίες και τρομοκράτες για να συνεχίσουν ελεύθεροι το θεάρεστο έργο τους κλπ. κλπ.

 

Εγώ πάλι είμαι της άποψης ότι έπρεπε να εκλεγούν και αυτοί για να σφίξουν οι κώλοι σε αυτό τον πλαδαρό συρφετό αλητών που κρατάει τα πόστα...

Κι έσφιξαν.

Όχι όμως αρκετά.

 

 

Μία φορά του το έχει γκρεμίσει κάποιος, ΕΛΛΗΝ, καθαρόαιμος όσον αφορά τη φυλή, όχι και τόσο καθαρόαιμος όμως όσον αφορά το ποσοστό αλκοόλ που κυκλοφορούσε στο αίμα του τη νύχτα που προσγειώθηκε στο περίπτερο.

 

Καμιά απαλλοτριοσούλα, τίποτα ;   Μάλλον είναι μακριά οι καταλήψεις ..

 

 

Εγώ ψωνίζω και τσιγάρα από τον εν λόγω καθυστερημένο, μη σου πω πως καμιά φορά αφηρημένος του λέω και καλημέρα.

 

 

Προδότη ! Εσύ , ο φωστήρ του πνεύματος , καταδέχεσαι να ψωνίζεις τα φασιστικά τσιγάρα από τον καθυστερημένο εθνικιστή φασίστα δολοφόνο συμπολίτη σου; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σύμπτωση κι αυτή, έπεσα εντελώς τυχαία σε μια φωτογραφία που περιγράφει "τα δυο άκρα":
https://twitter.com/risinggalaxy/status/291340907326885888/photo/1/large?utm_source=fb&utm_medium=fb&utm_campaign=risinggalaxy&utm_content=291340907326885888

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλή περιέργεια (αν και ξεφεύγουμε απ΄το θέμα). Στα υπο κατάληψη κτίρια, τους λογαριασμούς ΔΕΗ, ΕΥΔΑΠ ποιός τους πληρώνει;

Βάζουν ρεφενέ οι καταληψίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλή περιέργεια (αν και ξεφεύγουμε απ΄το θέμα). Στα υπο κατάληψη κτίρια, τους λογαριασμούς ΔΕΗ, ΕΥΔΑΠ ποιός τους πληρώνει;

Βάζουν ρεφενέ οι καταληψίες;

 

Δεν μπορώ να γνωρίζω τι συμβαινει σε όλα τα κτίρια της Ελλάδος, οπότε δεν μπορώ να απαντήσω με σιγουριά (και δεν θέλω να πω ψέματα). Σε κάποια που γνωρίζω όμως, ναι, βοηθάει όσο μπορεί ο καθένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Απλή περιέργεια (αν και ξεφεύγουμε απ΄το θέμα). Στα υπο κατάληψη κτίρια, τους λογαριασμούς ΔΕΗ, ΕΥΔΑΠ ποιός τους πληρώνει;

Βάζουν ρεφενέ οι καταληψίες;

 

Στην παλιά κατάληψη της Λεωφόρου Νίκης, υπήρχε γεννήτρια ηλεκτρικού ρεύματος στις δαπάνες τις οποίας συμμετείχαν όλοι οι συμμετέχοντες στην κατάληψη, όπως πλήρωναν όλοι μαζί και το νερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα απορία. Για να είμαι ειλικρινείς περίμενα κάτι το πιο "επαναστατικό" απ' το <πλήρωναν κανονικά τους λογαρισμούς>, αλλά αφού λέτε ότι έτσι συμβαίνει, πάσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα απορία. Για να είμαι ειλικρινείς περίμενα κάτι το πιο "επαναστατικό" απ' το <πλήρωναν κανονικά τους λογαρισμούς>, αλλά αφού λέτε ότι έτσι συμβαίνει, πάσο.

Επαναστατικό σαν το "κλέβω ρεύμα από τον γείτονα" ας πούμε; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα απορία. Για να είμαι ειλικρινείς περίμενα κάτι το πιο "επαναστατικό" απ' το <πλήρωναν κανονικά τους λογαρισμούς>, αλλά αφού λέτε ότι έτσι συμβαίνει, πάσο.

καλά αν σου απαντούσαν ότι δεν πληρώνουν ξέρω εγώ, θα έλεγες κοίτα κάτι επαναστάτες που τους πληρώνω εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...