Προς το περιεχόμενο

Paysafecard σε Paypal


kagelarios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ασχολουμαι.. απλα δεν το εχω κανει δουλεια. Και ξερω οτι υπαρχουν μεθοδοι πολυ πιο οικονομικοι (οταν εχεις ρευστο ακομα και με το κοστος του PP μονο που ειναι 3.4% + 0.35€ (πες 3.5% και οχι 9,8%)

Μέσω κάρτας τα μεταφέρω τα χρήματα στο Paypal οπότε ο τόκος είναι σταθερός του PayPal.

Επίσης 7.9% ο τόκος μας-μαζί με τον τόκο του Paypal,στα 100 ευρώ παίρνεις 88.6EUR.

Το καθαρό κέρδος του site μας σε αυτή την συναλλαγή είναι,7.9(%)-6.2(%)[προμήθεια Paysafe]=1.7% καθαρό κέρδος-δηλαδή 1.70EUR σε μία συναλλαγή των 100 Ευρώ.

Καταλαβαίνεις τι εννοώ,δεν είναι τα δικά μας τα fee υψηλά.Της Paysafe είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσω κάρτας τα μεταφέρω τα χρήματα στο Paypal οπότε ο τόκος είναι σταθερός του PayPal.

Επίσης 7.9% ο τόκος μας-μαζί με τον τόκο του Paypal,στα 100 ευρώ παίρνεις 88.6EUR.

Το καθαρό κέρδος του site μας σε αυτή την συναλλαγή είναι,7.9(%)-6.2(%)[προμήθεια Paysafe]=1.7% καθαρό κέρδος-δηλαδή 1.70EUR σε μία συναλλαγή των 100 Ευρώ.

Καταλαβαίνεις τι εννοώ,δεν είναι τα δικά μας τα fee υψηλά.Της Paysafe είναι.

 

Τον πελάτη δεν τον ενδιαφέρει που παει το καθε ποσοστό.. αλλα ποσα παίρνει για αυτα που δινει

Αν μου λες οτι στα 100 δινει πάνω από το 10% (11.4%) και βλεπει οτι το paypal κραταει 3.5%..

Εγω οσες φορές εχω κανει κατάθεση με paysafe μου κραταει 1% με ελαχιστο 1€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον πελάτη δεν τον ενδιαφέρει που παει το καθε ποσοστό.. αλλα ποσα παίρνει για αυτα που δινει

Αν μου λες οτι στα 100 δινει πάνω από το 10% (11.4%) και βλεπει οτι το paypal κραταει 3.5%..

Εγω οσες φορές εχω κανει κατάθεση με paysafe μου κραταει 1% με ελαχιστο 1€

1%?

Που ακριβώς υπάρχει site με 1% προμήθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1%?

Που ακριβώς υπάρχει site με 1% προμήθεια;

 

Κατα την καταθεση με paysafe και μετα ανάληψη στην καρτα κραταει 1 € και μετα εχεις το 3.5 του παυπαλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θελει καποιος να μετατρεψει paysafe σε paypal και δεν θελει/εμπιστευεται site μπορω να βοηθησω (οχι τσαμπε βεβαια), οποτε αν θελει κανεις ας επικοινωνησει μαζι μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την καταθεση με paysafe και μετα ανάληψη στην καρτα κραταει 1 € και μετα εχεις το 3.5 του παυπαλ.

Δεν απάντησες στην ερώτηση μου,σκοπίμως η όχι,αλλά μπορώ να σου εγγυηθώ οτι δεν υπάρχει περίπτωση ένα site να δίνει 1% προμήθεια καθώς της Paysafe είναι αρκετές μονάδες % παραπάνω,οπότε έτσι το site έχει χάσιμο.

Το καλύτερο αυτή την στιγμή(παγκοσμίως) είναι η Prepaid MasterCard της Paysafecard όπου εκεί έχει χρέωση 5% ανά κατάθεση(με ελάχιστο το 1.00€).Όμως για να την αποκτήσεις χρειάζονται διαδικασίες έγκρισης και ταυτοποίησης που πολλοί δεν θέλουν να περάσουν.

Τώρα,όσο για το δεύτερο καλύτερο,χωρίς να θέλω να ακουστώ κάπως,είναι το site μας γιατί απλούστατα έχει και πολύ γρήγορες μεταφορές και χαμηλό τόκο σε κάθε μεταφορά.

Το 1% σε κατάθεση Paysafe δεν υπάρχει περίπτωση να είναι αληθινό.

Το λέω με τόση σιγουριά γιατί ξέρω το πόσα πληρώνω στην Paysafecard και ξέρω ότι είναι κατά πολύ παραπάνω απο το 1%.

Είναι σαν να μου λες,δίνω 5 παίρνω 4.Γιατί να λειτουργεί ένα site έτσι.

 

-PayBase Hellas-Paybase.eu

Κατα την καταθεση με paysafe και μετα ανάληψη στην καρτα κραταει 1 € και μετα εχεις το 3.5 του παυπαλ.

Αν κατάλαβα σωστά,αναφέρεσαι σε καζίνο,το οποίο δεν κρατάει καμία προμήθεια,και σε χρεώνει μόνο στην ανάληψη.

Αυτό εντάσσεται στην κατηγορία "ξέπλυμα χρήματος" και αν σε καταλάβουν(που θα σε καταλάβουν)θα αποκλείσουν τον λογαριασμό σου μαζί με όλα τα χρήματα που υπήρχαν μέσα.

Η σκληρή αλήθεια,κερδισμένος απο καζίνο δεν βγαίνεις(με όποιον τρόπο και αν παίξεις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

@sakispanos Το μόνο που ζητάτε ειναι email(χωρίς να αναφέρεστε στο παυπαλ ή οχι) τηλέφωνο και τον κωδικό της παυσαφε , ζητώντας αυτές τις ανεπαρκείς πληροφορίες πώς να πιστούμε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@sakispanos Το μόνο που ζητάτε ειναι email(χωρίς να αναφέρεστε στο παυπαλ ή οχι) τηλέφωνο και τον κωδικό της παυσαφε , ζητώντας αυτές τις ανεπαρκείς πληροφορίες πώς να πιστούμε ;

Στην αρχή,επιλέγεις πρώτα paysafecard και μετά paypal,οπότε το email εννοείτε ότι είναι του Paypal.

Τηλέφωνο το χρειαζόμαστε αν έγινε απο την μεριά σας κάποιο λάθος στο email να επικοινωνήσουμε μαζί σας.

Και φυσικά το PIN της κάρτας.

Δεν καταλαβαίνω γιατί σου φαίνονται αυτές οι πληροφορίες ανεπαρκής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν απάντησες στην ερώτηση μου,σκοπίμως η όχι,αλλά μπορώ να σου εγγυηθώ οτι δεν υπάρχει περίπτωση ένα site να δίνει 1% προμήθεια καθώς της Paysafe είναι αρκετές μονάδες % παραπάνω,οπότε έτσι το site έχει χάσιμο.

Το καλύτερο αυτή την στιγμή(παγκοσμίως) είναι η Prepaid MasterCard της Paysafecard όπου εκεί έχει χρέωση 5% ανά κατάθεση(με ελάχιστο το 1.00€).Όμως για να την αποκτήσεις χρειάζονται διαδικασίες έγκρισης και ταυτοποίησης που πολλοί δεν θέλουν να περάσουν.

Τώρα,όσο για το δεύτερο καλύτερο,χωρίς να θέλω να ακουστώ κάπως,είναι το site μας γιατί απλούστατα έχει και πολύ γρήγορες μεταφορές και χαμηλό τόκο σε κάθε μεταφορά.

Το 1% σε κατάθεση Paysafe δεν υπάρχει περίπτωση να είναι αληθινό.

Το λέω με τόση σιγουριά γιατί ξέρω το πόσα πληρώνω στην Paysafecard και ξέρω ότι είναι κατά πολύ παραπάνω απο το 1%.

Είναι σαν να μου λες,δίνω 5 παίρνω 4.Γιατί να λειτουργεί ένα site έτσι.

 

-PayBase Hellas-Paybase.eu

Αν κατάλαβα σωστά,αναφέρεσαι σε καζίνο,το οποίο δεν κρατάει καμία προμήθεια,και σε χρεώνει μόνο στην ανάληψη.

Αυτό εντάσσεται στην κατηγορία "ξέπλυμα χρήματος" και αν σε καταλάβουν(που θα σε καταλάβουν)θα αποκλείσουν τον λογαριασμό σου μαζί με όλα τα χρήματα που υπήρχαν μέσα.

Η σκληρή αλήθεια,κερδισμένος απο καζίνο δεν βγαίνεις(με όποιον τρόπο και αν παίξεις).

 

Δεν ειναι ξεπλυμα φιλε μου

1)Κατάθεση καρτας paysafe 100%.

2)Ανάληψη σε SKRILL = 1€

(και τα 2 δικα σου ειναι αρα δεν υπάρχει θεμα για ξεπλυμα).

3)Στην SKRILL εχεις την ΚΑΡΤΑ skrill την οποια την εχεις συνδεδεμένη με το PAYPAL.. στέλνεις οπου θελεις(3.5%) ή τα εχεις για δικια σου χρηση.

 

Καλα για το καζίνο δεν θα το συζητήσω.. δεν είναι επί του παρόντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι ξεπλυμα φιλε μου

1)Κατάθεση καρτας paysafe 100%.

2)Ανάληψη σε SKRILL = 1€

(και τα 2 δικα σου ειναι αρα δεν υπάρχει θεμα για ξεπλυμα).

3)Στην SKRILL εχεις την ΚΑΡΤΑ skrill την οποια την εχεις συνδεδεμένη με το PAYPAL.. στέλνεις οπου θελεις(3.5%) ή τα εχεις για δικια σου χρηση.

 

Καλα για το καζίνο δεν θα το συζητήσω.. δεν είναι επί του παρόντος.

Ακόμα δεν απαντάς σε κάτι αρκετά βασικό.

Που κάνεις την κατάθεση 100%;

Αφού επρόκειτο για καζίνο τότε ναι,θεωρείτε ξέπλυμα γιατί ουσιαστικά τα βάζεις και μετά τα βγάζεις,αν το κάνεις 2-3 φορές στον έκλεισαν τον λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν απαντάς σε κάτι αρκετά βασικό.

Που κάνεις την κατάθεση 100%;

Αφού επρόκειτο για καζίνο τότε ναι,θεωρείτε ξέπλυμα γιατί ουσιαστικά τα βάζεις και μετά τα βγάζεις,αν το κάνεις 2-3 φορές στον έκλεισαν τον λογαριασμό.

 

 

 

το 100% το έγραψα οτι έχω ολο το ποσό .. οτι δεν μου παίρνουν κάτι.

Οχι δεν ειναι καζινο.. και το 1€ το παίρνουν για αυτον τον λογο , οτι μου τα μεταφέρουν απο PS σε PP.

Δεν ξερω πως σου έκατσε οτι ειναι καζινο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 100% το έγραψα οτι έχω ολο το ποσό .. οτι δεν μου παίρνουν κάτι.

Οχι δεν ειναι καζινο.. και το 1€ το παίρνουν για αυτον τον λογο , οτι μου τα μεταφέρουν απο PS σε PP.

Δεν ξερω πως σου έκατσε οτι ειναι καζινο.. 

Δεν καταλαβαίνω ποιο site δίνει 100% ποσό της paysafecard για μεταφορά χρεώνοντας μόνο 1 Ευρώ.

Υπάρχει κάτι που δεν καταλαβαίνεις σχετικά με την paysafecard,όταν ένα κατάστημα υπογράφει συμβόλαιο με την paysafecard,όταν ένας πελάτης κάνει μια αγορά h paysafecard κρατάει προμήθεια 2.9%.Πως γίνετε λοιπόν ένα site να δίνει παραπάνω απο αυτά που παίρνει;Δεν σου ακούγετε λίγο περίεργο;Σε ποιο site αναφέρεσαι,αφού λες οτι δεν είναι καζίνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Καλημέρα σε Όλοι την παρέα, σχετικά με το θεμα θα ήθελα να σας παρουσιάσω ένα νέο site που προσφέρει υπηρεσία ανταλλαγής από PaySafecard σε PayPal και είναι ελληνικό είναι 100% υπεύθυνο και γρήγορο στης συναλλαγές του http://www.iExchange.Gaσας ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε Όλοι την παρέα, σχετικά με το θεμα θα ήθελα να σας παρουσιάσω ένα νέο site που προσφέρει υπηρεσία ανταλλαγής από PaySafecard σε PayPal και είναι ελληνικό είναι 100% υπεύθυνο και γρήγορο στης συναλλαγές του http://www.iExchange.Gaσας ευχαριστώ για το χρόνο σας.

1ο post και εγγραφή σήμερα. Deal with caution!

Edit: Το site είναι κατά 99% δικό του και δημιουργήθηκε στις 23/4

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε Όλοι την παρέα, σχετικά με το θεμα θα ήθελα να σας παρουσιάσω ένα νέο site που προσφέρει υπηρεσία ανταλλαγής από PaySafecard σε PayPal και είναι ελληνικό είναι 100% υπεύθυνο και γρήγορο στης συναλλαγές του http://www.iExchange.Gaσας ευχαριστώ για το χρόνο σας.

 

 

1ο post και εγγραφή σήμερα. Deal with caution!

Edit: Το site είναι κατά 99% δικό του και δημιουργήθηκε στις 23/4

 

100% έχει σχέση με το site. 

Επιβεβαιώνω οτι θέλει πολύ προσοχή και επιφύλαξη. Αρκετά τέτοια sites εμφανίζονται και εξαφανίζονται εν μια νυκτί. Αρκετοί κάτοχοι Paysafe εχουν χάσει τις κάρτες τους από τέτοια sites. Το οτι αυτός που το διαφημίζει, το χαρακτηρίζει «100% υπευθυνο» προσωπικά δεν με καλύπτει. Το domain ga (ειναι δωρεάν τύπου tk) σε συνδυασμό με το design και τον τρόπο διαφήμισης εμένα με βάζει σε άμυνα και επιφύλαξη. Μακάρι να αποδειχθώ λάθος, αλλά μέχρι τότε ... οποιος θέλει να το δοκιμάσει το κάνει με ευθύνη του και ρίσκο. 

 

Tip: Αν κάποιος εχει κάποια καρτα paysafe ειναι πολύ καλύτερο να βρει κάποιο φίλο/γνωστο που παίζει Online στοιχημα και να του πουλήσει την κάρτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...