Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τί να πώ... πόσταρα στο ps4 thread, εμένα δε με αφήνει 

Δοκίμασε να μπεις από υπολογιστή φίλε. Εγώ από τον browser (chrome συγκεκριμένα) το αγόρασα.

αν πάλι δεν τα καταφέρεις, στείλε μήνυμα στο support του Playstation.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από λίγο το αγόρασα για να παίζω Local co-op με την γυναίκα μου. Αξίζει σε αυτά τα λεφτά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που ήρθα στο Uk, αν κατάλαβα καλα πρέπει να κανω νεο account με νεα αγγλικά στοιχεία για να μου δείχνει στο store λιρες. Αυτή η προσφορά ισχύει για τη Αγγλία δλδ ~28£?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια διευκρίνηση για το 14 days trial που αναφέρθηκε λιγα post παραπάνω: εχω τον α λογαριασμό primary με κάποια παιχνιδια μέσα είτε με δισκάκι η και με psn αγορασμένα, φτιάχνω εναν β και τον κάνω primary kai βάζω ps plus trial θα μπορώ να παίζω κανονικά τα games του α με τα saves ta trophies kai ta level που εχω;(απο τον β λογαριασμό). Επίσης τα games του α θα παίζουν online απο το level που ήταν η ολα θα μηδενιστούν ακόμα και τα saves?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες εγώ προσπαθώ με νέο account να αγοράσω τη γνωστή ετήσια προσφορά στα 37.5 ευρώ, αλλά παίρνω τα @@ μου είτε πάω να πληρώσω με paypal είτε με κάρτα.

Με δεδομένο ότι το maxplay.gr δεν έχει πια καρτούλες, η μόνη λύση είναι να πάω σε public κ να πάρω 2 20ευρες psn cards?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως μου πηρε καρτα American Express της Alphabank μετα απο πολλες προσπαθειες...

 

Όταν λες πολλές προσπάθειες, άλλαζες κάτι και ξαναπροσπαθούσες, ή απλά κάποια στιγμή αποφάσισε να τη δεχτεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα την καρτα αυτη να ειναι κύρια (γιατι δεν μου επαιρνε ουτε το Paypal που ειχα ορισει ως main) και κανοντας την ιδια τυπικη διαδικασια καθε φορα, αποφασισε και τη δεχτηκε οπως λες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...