Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι να κανουμε ρε παιδιά...να κόψουμε το online η το ps?? Αντε λιγο να αρχισουν να δινουν κανενα αξιολογο game οπως το tomb raider...το xbox βεβαια εχει άπειρους τιτλους αλλα δεν το λες και απαραιτητα επιχειρημα αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι να κανουμε ρε παιδιά...να κόψουμε το online η το ps?? Αντε λιγο να αρχισουν να δινουν κανενα αξιολογο game οπως το tomb raider...το xbox βεβαια εχει άπειρους τιτλους αλλα δεν το λες και απαραιτητα επιχειρημα αυτο

Ναι, η μόνη λύση αυτή είναι. Μόνο έτσι θα καταλάβουν. Εγώ σε λίγες μέρες που λήγει πάντως δεν θα το ανανεώσω.

Πιστεύω αρκετοί θα κάνουν το ίδιο. Θα χάσει πολύ κόσμο η sony από το Xbox και τις φοβερές προσφορές που δίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να θελω να κανω το δικηγορο του διαβολου πριν μια βδομαδα ειχαμε φοβερες εκπτωσεις σε ΕΑ Games οπως το NFS και το Dragon Age της ταξης του 60%.. ΠΘα κανω υπομονη μερικους μηνες ακομα μεχρι να φτιαχτει μια μεγαλη γκαμα παιχνιδιων στο ps4 ωστε να μπορουν να δινουν πιο ανετα μερικα περσινα/προπερσινα καλα παιχνιδακια..Αν και στους επομενους λιγους μηνες δε βγει ενα καλο παιχνιδακι, να δικαιολογησει τη συνδρομη (περα των Online που ειναι αρκετα καλο οπου εχω παιξει) θα αρχισω να σκεφτομαι την αλλαγη...Αραγε και στο Xbox ολα αποθηκευονται στην 'βιβλιοθηκη΄ οσα κατεβαζεις και μπορεις να τα παιξεις οσο εχεις ενεργη συνδρομη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να κανουμε ρε παιδιά...να κόψουμε το online η το ps?? Αντε λιγο να αρχισουν να δινουν κανενα αξιολογο game οπως το tomb raider...το xbox βεβαια εχει άπειρους τιτλους αλλα δεν το λες και απαραιτητα επιχειρημα αυτο

Μα για αυτό το λόγο οι Hackers τα έχουν βάλει με την Sony... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιστορία μας έχει δείξει ότι ο underdog προσπαθεί περισσότερο. PS3 στην προηγούμενη γενιά (η χρυσή εποχή του PS+ ήταν το 2012-2013, όπου η MS πούλαγε σκέτο online χωρίς παιχνίδια, ενώ η Sony έδινε ΑΑΑ αβέρτα-κουβέρτα) και το XB1 στην τωρινή (AAA games + 2 extra με BC).

 

Είναι τραγικοί που δεν δίνουν ούτε παιχνίδια του 20άρικου (Killzone, Tearaway κλπ.) και μας έχουν φλομώσει στην indieλα (και να πω ότι έδιναν και κανά Shovel Knight? ούτε καν)...

 

Κόφτε τις συνδρομές και κάντε το κολπάκι με τις 14 μέρες trial, μπας και συνετιστούν. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθε μηνα το καλυτερο απο τα παιχνιδια που θα βαλουν γραφει οτι ειναι κοντα στο 20ρικο αλλα τι να το κανεις αν ειναι εντελως αγνωστο/αδιαφορο..οπως ειπα κ πριν το tomb raider (osiris) που εβαλαν πριν κανα 3μηνο ηταν ενα γνωστο,μετριο μεν, παιχνιδι το οποιο το ειχα αγορασει 3 βδομαδες πριν για να παιζω διπλο με την κοπελα μου...ποσο γκαντεμης

Εδω οι ανθρωποι εβγαλαν για πωληση (και μετα στα καπακια στο Psplus) το metal gear solid με 1 ωρα gameplay...γελαει ο κοσμος

 

e.g να βγαλουμε ενα top10 με τα παιχνιδια που εχουν δωσει να γελασουμε λιγο..εγω ξεκινησα πριν κανα 7μηνο βεβαια, δεν ξερω τι γινοταν πιο πριν αλλα σιγουρα πολλοι απο εσας θα γνωριζετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μία από τις δύο μάπες, βγήκε από την ψηφοφορία. Δεν ξέρω αν είναι όντως μάπα. Λόγω indie γραφικών δεν το ψήφισα, προτίμησα το android something παιχνίδι, καθώς μου φάνηκε πιο ενδιαφέρον. Δυστυχώς, χάσαμε :P

Στα ξένα fora πάντως, τρελαίνονται με το bro force και το θεωρούν παιχνιδάρα και πολύ αστείο... Είδομεν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψηφοφορίες και  μαλακιες  του marketing .... αυτο μας πουλανε τωρα

Ναι ρε φιλε μου..γιατι να μην εχεις την δυνατοτητα να ψηφισεις δημοκρατικα ποια σαπιλα απο τις 2 θελεις?

Τραγικο τουλαχιστον..να πω οτι βαζανε καμια μεγαλη  ψηφοφορια για να διαλεξουμε αναμεσα σε γνωστους τιτλους να πω ενταξει..εδω καθομαστε και πονταρουμε στην τυχη ποιο μπορει να ειναι πιο καλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει παιδιά, αυτό είναι παρωδία σαν τις ελληνικές εκλογές. Είτε αριστερά, είτε δεξιά ψηφίσεις, το μνημόνιο θα το φας στην μάπα. Αυτά είναι για να χαίρεται το πόπολο ότι δήθεν έχει ελευθερία επιλογής.

 

Έτσι κι εδώ, τρώμε μνημόνιο στο PS+... προσωπικά προτιμούσα την χρυσή περίοδο του 2012-2013 όπου δεν υπήρχαν «δημοκρατικές διαδικασίες».

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα εληξε 10 φεβ αν δεν αλλάξουν στάση δεν ανανεώνω.. και ειμαι συνεχόμενα στο Plus αρκετά χρονιά..

Προσωπικα plus μονο για online game.

Για τα free games δεν αξιζει με τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...