Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχει διαφορα το us απο ποιοτητα των free games? εκει ισως αξιζει να βαζεις τις 14 μερες trial για να μη χαλας και το primary profile σου,

Το οτι ειναι τρικ η λυση δε θα το ελεγα προσωπικα αφου δεν μπορεις να μαζεψεις level/trophies/settings με το να βαζεις νεα accounts καθε 2 βδομαδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@spacemonkey

 

Έχω γράψει την διαδικασία 5-6 φορές εδώ μέσα.

 

Κάνεις νέο λογαριασμό, τον κάνεις primary (άρα παίζεις κανονικά και με τον κανονικό σου λογαριασμό, με trophies και online gaming), βάζεις κάρτα τραπέζης, ενεργοποιείς το 14-day PS+ trial, βγάζεις την κάρτα και το PS+ automatic renewal και έτσι έχεις τσάμπα PS+ για 14 μέρες!

 

Την διαδικασία μπορείς να την επαναλάβεις μετά από 14 μέρες...

Α, επίσης διέρρευσε και το PS+ line up για τον Απρίλη 2016:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε γαμωτο δεν εχει το tetris  :-D . O bedazzled σας το εχει πει τοσες φορες αυτο με το τσάμπα που πρεπει να του κανουμε ανδριαντα εδω μεσα , μαλλον οι περισοτεροι δεν εχουν καταλαβει τι σημαινει primary ακομα :-P 

Στη δικη μου περιπτωση με το Us ιδια ειναι τα free , εχει πιο συχνα deals και sales αλλα πρεπει να εχεις πιστωτικη εκτος ελλαδισταν

με 99 $ το χρονο ειχες και το playstation now και καποιες υπηρεσιες tv , ακριβες πολυτελειες για μας εδω τωρα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@bedazzled

 

Εχεις δικιο...δεν το ειχα δει οτι γινεται και ετσι! Αμα διατηρεις τα παντα τοτε αξιζει φουλ...ξενερωσα που εβαλα ετησια καρτα  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και τα free games του εκάστοτε μήνα μπορείς να παίζεις και να παίρνεις τρόπαια, αρκεί να είσαι γρήγορος στον τερματισμό τους (μέσα σε 14-28 μέρες το πολύ, μετά αλλάζουν και αλλάζεις PS+ λογαριασμό)... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν φτιάξω έναν λογαριασμό τον κάνω ps+ 14 μέρες και αγοράσω ένα παιχνίδι με σκοπό primary σ'εμένα και secondary σε φίλο μετά τις 14 μέρες θα μπορεί ο φίλος να παίξει από το secondary;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ηρθε το εμαιλ που λεει βάλτε 100 ευρω μέχρι 9/3 και θα πάρετε δώρο 15 ευρω ακόμη μέσα στον Μήνα μάρτιο

Γιατί έτσι ίσως μπορούμε να πάρουμε συνδρομή φτηνότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αναφερει στο PsStore...Αξιζει πιστευω αν ειναι να τα βαλεις ετσι κιαλλιως σε καποιο βαθος χρονου...15ε εξτρα για παιχνιδια σε εκπτωση η σε συνδρομη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ξέρετε κάπου αλλού για online αγορά Greek PSN network card εκτός από το maxplay ? (Πολύ καλό αλλά όλο out of stock !!)

 

Επίσης ξέρει κανείς πως μπορώ να αλλάξω primary card  sto paypal ? (Στο παλιό site γινόταν στο καινούργιο δεν μπορώ να βρω με τίποτα την επιλογή)  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ps plus για ps4

 

Καλημερα σε ολους, επειδη θελω να αγορασω ps plus και δεν βρισκω κατι φθηνο σε Ελλαδα, βρηκα μια καρτα απο ebay 3μηνη στα 15 ευρω με δωρεαν αποστολη. 

 

Η ερωτηση μου ειναι αν ολες οι καρτες ps plus κανουν για ολους τους λογαριασμους γιατι δεν εχω ιδεα. Για παραδειγμα αυτη που βρηκα ειναι απο Χαβαι :P και μια φωτογραφια που εχει εκει γραφει δολλαρια πανω. 

 

Γινεται να την περασω στον δικο μου λογαριασμο? Ή παιζει κατι με regions και servers?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη πρεπει να βρω μια απο eu?

http://m.ebay.com/itm/Play-Station-Plus-3-Month-Membership-/272104175507?nav=SEARCH αυτη ειναι η καρτα που βρηκα, αυτη δεν περναει δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...