Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω γράψει την διαδικασία 5-6 φορές εδώ μέσα.

 

Κάνεις νέο λογαριασμό, τον κάνεις primary (άρα παίζεις κανονικά και με τον κανονικό σου λογαριασμό, με trophies και online gaming), βάζεις κάρτα τραπέζης, ενεργοποιείς το 14-day PS+ trial, βγάζεις την κάρτα και το PS+ automatic renewal και έτσι έχεις τσάμπα PS+ για 14 μέρες!

 

Την διαδικασία μπορείς να την επαναλάβεις μετά από 14 μέρες...

 

Μια μόνο ερώτηση γιατί δεν έχω διαβάσει τη διαδικασία που αναφέρεις. Αφού αφαιρέσεις την κάρτα σου, μετά στο νέο λογαριασμό, μπορείς να βάλεις την ίδια πάλι? Δεν αναγνωρίζει ότι την είχες βάλει στο παρελθόν? 

 

Επίσης αν δεν κάνω λάθος πρέπει να φτιάξεις και νέο λογαριασμό mail ή δε ζητάει ενεργοποίηση μέσω mail?

 

Κι εγώ είμαι από αυτούς που δε θα ανανεώσουν τη συνδρομή. Είχα πάρει 2 με την προσφορά των 30€, αλλά τα δωρεάν παιχνίδια είναι απλά ξεφτίλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν φτιάξω έναν λογαριασμό τον κάνω ps+ 14 μέρες και αγοράσω ένα παιχνίδι με σκοπό primary σ'εμένα και secondary σε φίλο μετά τις 14 μέρες θα μπορεί ο φίλος να παίξει από το secondary;

Γνωρίζει κάποιος παιδιά; Για να δουλευουν οι δύο λογαριασμοι πρέπει να υπάρχει ενεργό plus συνεχώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...