Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι απλά χρησιμοποιείσαι μια ψεύτικη.

 

http://www.getcreditcardnumbers.com/

 

http://www.fakenamegenerator.com/

Ωραιος ρε φιλε.

Απο το 2ο link που μου εδωσες πατησα δημιουργια, εβαλα φυλο αντρας,ονομα που ninja και χωρα κυπρος (ελληνικα)...κοινως οτι ναιναι.απο κατω μου εβγαλε μια φορμα και εγραφε τα στοιχεια μου και αναμεσα τους και εναν αριθμο master card, αυτον βαζω δλδ ε και θα τον ποιασει?

Δεν νομιζω να εχω τιποτα επιπτωσεις ban στο psn μου ή να θελει στοιχεια που εχω βαλει δλδ στο psn οπως χωρα κλπ?δλδ αν εχω αμερικανικο λογαριασμο στο psn κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω ρε γαμω την τρελα μου να πουμε ελεος. :@ :@

Εκαναν που εκαναν το καλο τι σκατα το γ@μησαν ετσι το θεμα?Δεν μπορω να καταλβω δλδ για ποιον λογο να ειναι υποχρεωτικη η οποιαδηποτε καρτα?Δηλαδη εγω που δεν εχω καρτα για να βαλω Plus θα πρεπει να παω να βγαλω. :@ :@

η καρτα δεν χρειαζεται.. κωδικο για ενα μηνα ειχα και επειδη ζητουσε πιστωτικη δεν τον εβαλα ουτε εβαλα καπου τα στοιχεια μου.. μετα μου εκανε δωρο ενας φιλος μια τριμηνη και με το που εβαλα τον κωδικο δεν ηθελε κατι αλλο.. τωρα για αυτοματη ανανεωση στο πλας μεσω μοναδων στην καρτα δεν νομιζω να γινεται και δεν μπορει να σε εξαναγκαζει.. αν και καπου πρεπει να πετυχα ρυθμιση αλλα αυτη ηταν για αυτοματη προσθεση πχ αλλων 3 μηνων οταν τελειωνε η συνδρομη σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καρτα δεν χρειαζεται.. κωδικο για ενα μηνα ειχα και επειδη ζητουσε πιστωτικη δεν τον εβαλα ουτε εβαλα καπου τα στοιχεια μου.. μετα μου εκανε δωρο ενας φιλος μια τριμηνη και με το που εβαλα τον κωδικο δεν ηθελε κατι αλλο.. τωρα για αυτοματη ανανεωση στο πλας μεσω μοναδων στην καρτα δεν νομιζω να γινεται και δεν μπορει να σε εξαναγκαζει.. αν και καπου πρεπει να πετυχα ρυθμιση αλλα αυτη ηταν για αυτοματη προσθεση πχ αλλων 3 μηνων οταν τελειωνε η συνδρομη σου

Ναι υπαρχει ρυθμιση μεσα στο μενου του ps3, νομιζω εχει γραψει και τα βηματα στην προηγουμενη σελιδα του τοπικ ο ναρουτο.

Θα δειξουν τα αποτελεσματα απο Δευτερα που θα εχω στα χερια μου την plus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ρε φιλε.

Απο το 2ο link που μου εδωσες πατησα δημιουργια, εβαλα φυλο αντρας,ονομα που ninja και χωρα κυπρος (ελληνικα)...κοινως οτι ναιναι.απο κατω μου εβγαλε μια φορμα και εγραφε τα στοιχεια μου και αναμεσα τους και εναν αριθμο master card, αυτον βαζω δλδ ε και θα τον ποιασει?

Δεν νομιζω να εχω τιποτα επιπτωσεις ban στο psn μου ή να θελει στοιχεια που εχω βαλει δλδ στο psn οπως χωρα κλπ?δλδ αν εχω αμερικανικο λογαριασμο στο psn κλπ?

 

Ναι αυτόν βάζεις. Για τα υπόλοιπα δεν γνωρίζω να σου απαντήσω. Μπαν το βρίσκω πολύ ακραίο. Δεν νομίζω να φας, άλλωστε δεν θα κάνεις κάποια αγορά οπότε δεν θα ελέγξουν και τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτόν βάζεις. Για τα υπόλοιπα δεν γνωρίζω να σου απαντήσω. Μπαν το βρίσκω πολύ ακραίο. Δεν νομίζω να φας, άλλωστε δεν θα κάνεις κάποια αγορά οπότε δεν θα ελέγξουν και τίποτα.

Ωραια θα το δοκιμασω αν χρειαστει γιατι με τα λεγομενα του Eddy_Gordo παραπανω δεν ζηταει.Μακαρι να μην ζηταει.

Θα διξει η νεκροψια απο δευτερα.

Σευχαριστω και για την βοηθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπφφφ και προχτές αγόρασα το ICO/SotC Collection. Oh well, αξίζει να υπάρχει στο ράφι. Πρώτος μήνας που έχω όλα όσα δίνει. 

Btw, παίζει και προσφορά το Ni no Kuni, με ένα έξτρα 10% μείον για το plus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρυστε με γιατι εχω το ni no kuni ετοιμο στο ραφι  εδω και κανα μηνα κοντα και ουτε το χω ξεκινησει... :)

 

btw , σημερα θα κανω psn+ παλι γιατι εχω καιρο να κανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Τα παιχνιδια Ioυνιου.

 

ps3

Kingdoms of Amalur: Reckoning

ICO and Shadow of the Colossus HD Collection

Demon’s Souls

 

vita

Rayman Origins

Coconut Dodge Revitalised
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Στο vita δειχνει υπεροχο το εχω ομως. :P

Toυ ps3 το update ειναι αρκετα καλο,αλλα εχουμε δει και καλυτερα νομιζω.Σουπερ ειναι βσκ,αλλα μας εχει καλομαθει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για PS3 δίνουν πολύ καλά πράγματα, απλώς κάθε σοβαρός κάτοχος της κονσόλας πιθανότατα θα έχει τα 2 από τα 3 ήδη. Βέβαια, σίγουρα θα υπάρχουν αρκετοί που δεν έχουν αγγίξει το DS λόγω της φήμης του ως υπερδύσκολο παιχνίδι κι άλλοι που δεν έχουν ενδιαφερθεί για ICO/SotC επειδή είναι παλιά ή δε φαίνονται πιασάρικα, οπότε θα είναι μια καλή ευκαιρία να αλλάξουν γνώμη, ίσως.

 

Kingdoms of Amalur έλεγα να το αγόραζα μες στο καλοκαίρι, οπότε καλό timing :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...