Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με ολα τα ειδη games ασχολουμαι απλα στα sports εχω  περισσοτερους φιλους για ονλινε.ειχα βαλει μια για 3 μηνες επαιξα καποια games.θα συμφωνησω οτι για αυτους που παιζουν παρα πολλα games συμφερει.λογω δουλειας δεν εχω και το χρονο να παιξω τοσα πολλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τo playstation μου το εχω 2 χρονια,τον πρωτο χρονο δεν εδινα σημασια στο plus και γενικα στο ps store αλλα πλεον εδω και ενα χρονο ειμαι σταθερος με ps plus και πραγματικα πιστευω ειναι πολυ συμφερουσα η συνδρομη....Σκεφτειτε μιλαμε λεφτα που θα δινατε για ενα μονο game!!! Εν το μεταξυ τους τελευταιους 3-4 μηνες βαζουν και παιχνιδια μολις λιγους μηνες μετα που εχουν βγει βλεπε Mass effect 3 hitman absolution και αλλα!! Επισης να ξερετε οτι για σας που εχετε μικρο δισκο μπορειτε να κατεβασετε ενα game να το τερματισετε και μετα το σβηνετε,μην ανυσηχειτε ομως μπορειτε να το ξανακατεβασετε αν μετα απο μεγαλο χρονικο διαστημα σας εχει λυψει και θελετε να το ξαναπαιξετε!!! Οτι κατεβαζετε μπαινει στην λιστα με ολα τα downloads σας και μπορει να ξανακατεβει αρκει να ειστε εν ενεργεια συνδρομητης.....Το ps plus ειναι και ο λογος που καποια στιγμη θα παρω το ps4....γι αυτο κι εμενα δεν με εδιαφερει καθολου μα καθολου που θα πρεπει στο 4 να εισαι συνδομητης για να παιζεις online!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μαλλον εδω

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/accessories/ps3/089264-sony-playstation-live-card-50-euro?cmicc=skroutz

και εδω

http://www.plaisio.gr/games/ps3/ps3-accessories/Sony-PlayStation-Live-Card--50.htm

 

Αγοραζεις αυτο στα 44,50 και εχεις 50 ευρω απ οπου μπορεις και αγοραζεις το PSN plus μεσω νετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα δει κάποτε στο πλαίσιο 365 μέρες psn (νομίζω + 2 μήνες) κάπου στα 33 ευρώ αλλα τότε δε με ένοιαζε. Κάτι τέτοιο ψάχνω και τώρα. Πόσο έχει αν την πάρεις μέσα απο psn?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Tι κερδιζεις?

2. Τι χανεις αν το σταματησεις.

3. Ποιο απο τα πακετα του PS Plus αξιζει

4. Αν θα ισχυει και σε ΒΙΤΑ

5. Αν θα εχεις εκπτωση σε παιχνιδια του PS Store

 και αν θεωρειτε κατι αλλο σημαντικο που πρεπει να ξερω για το PS Plus.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Tι κερδιζεις?

2. Τι χανεις αν το σταματησεις.

3. Ποιο απο τα πακετα του PS Plus αξιζει

4. Αν θα ισχυει και σε ΒΙΤΑ

5. Αν θα εχεις εκπτωση σε παιχνιδια του PS Store

 και αν θεωρειτε κατι αλλο σημαντικο που πρεπει να ξερω για το PS Plus.

1. κερδιζεις ολα αυτα

http://www.insomnia.gr/topic/474179-playstation-plus-official-topic/?p=52447384

 

2. 50 ευρω το χρονο

3 Η ετησια σαφως

4. Ισχυει ηδη σε Vita. Προσωπικα εγω γι αυτο το εχω κυριως

5. Εχεις αλλα σε μερικα και της ταξεως 1-3 ευρω συνηθως για μικρους. η 10 ευρω για μεγαλους τιτλους. Η εκπτωση δεν ειναι για ολους τους τιτλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

1.Tι κερδιζεις?

2. Τι χανεις αν το σταματησεις.

3. Ποιο απο τα πακετα του PS Plus αξιζει

4. Αν θα ισχυει και σε ΒΙΤΑ

5. Αν θα εχεις εκπτωση σε παιχνιδια του PS Store

 και αν θεωρειτε κατι αλλο σημαντικο που πρεπει να ξερω για το PS Plus.

 

1.Kερδιζεις 10 παιχνιδια free την πρωτη μερα και 3 νεα καθε επομενο μηνα που αλλαζουν 3 παλια.

2.Δεν μπορεις να παιξεις οσα παιχνιδια εχεις μαζεψει οσο ησουν συνδρομητης.Μπορεις να τα εχεις παλι οταν και αν ξαναγινεις.

3.Υπαρχει το τριμηνο και αυτο του χρονου.Για μενα αξιζει αυτο του χρονου,αλλα δεν θα σου κρυψω οτι δοκιμασα 3μηνη πρωτα.

4.Ισχυει ήδη για το Vita.

5.Εχεις σε καποια ναι,αλλα οχι πολλα ευρω, συνηθως ενα 10-20%,μπορει και 1 ευρω σε καποια.

 

Οτι μαμαει η υπηρεσια πρεπει να ξερεις :P

 

Τι αλλο...

Εχεις could saving,αυτοματα updates στα τελευταια 10 παιχνιδια που εβαλες στο ps3.Αυτα νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για τις απαντησεις. Ακουγεται ενδιαφερον θα δοκιμασω την 30 ημερες (την ειχα δωρο με το ΠΣ3) και μετα παω για τριμηνη, τον Ιουλιο τι δινει (αν ξερεται και τον Αυγουστο?).

 

Κατι ασχετο αλλα δεν θελω να ανοιξω θεμα, γι' αυτο ατο ρωταω εδω(θα απαντησει οποιος εχει ΒΙΤΑ). Εβγαλαν ανακοινωση οτι ανοιξαν κατηγορια στο ΒΙΤΑ με indie αλλα στο δικο μου στορε δεν υπαρχει, βρισκεται καπου αλλου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Ioυνιο εχει αυτα http://gr.playstation.com/playstationplus/?tab=gamecollection τα 12(8 ps3 + 4 vita) παιχνίδια.

Για τον Αυγουστο δεν ειναι γνωστά ακομα ,υπάρχει μια φήμη οτι θα μπει το DmC . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω και θα καταλαβεις!

Παιρνεις PS3 βαζεις και ps plus

Χωρις παρεξηγηση για μενα οποιος δεν εχει ps plus ειναι κοροιδο!

Μπορεις να βαλεις και μια τριμηνη στην αρχη και να παρεις τα 10 παιχνιδια και αν δεν σου αρεσει να γλιτωσεις 30 ευρω!



Να συμπληρωσω οτι εδω και μερικους μηνες βαζουν και σχετικα καινουργιους τιτλους οπως το Mass Effect 3 που οταν το βαλανε free sto plus ειχε 60 ευρω το hitman Absolution και μην ξεχναμε τον αυγουστο εχει devil may cry 5 το οποιο εχει το λιγοτερο 40 ευρ αν το αγορασεις!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Ioυνιο εχει αυτα http://gr.playstation.com/playstationplus/?tab=gamecollection τα 12(8 ps3 + 4 vita) παιχνίδια.

Για τον Αυγουστο δεν ειναι γνωστά ακομα ,υπάρχει μια φήμη οτι θα μπει το DmC . 

Αν μιλάμε για την ίδια πηγή για τη φήμη, συμπεριλαμβάνει και το Spec Ops The Line.

Επίσημα, πάντως, δεν έχουν ανακοινωθεί ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα για ένα χρόνο αλλά δεν μου είπε και πολλά. Τα παιχνίδια που με ενδιέφεραν τα είχα ήδη και τα υπόλοιπα δωρεάν απλά μου έτρωγαν το χρόνο. Θα προτιμούσα εκείνο το πενηντάρικο να το ξόδευα σε καινούργιο παιχνίδι που θα διάλεγα εγώ.

 

Πήρα ένα DLC με έκπτωση πάντως !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...