Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν είναι έτσι ας το πάρει κάποιος που μπορει να το χρησιμοποιήσει... Αύριο θα πάω να πάρω το ετήσιο που αναφέρθηκε και πιο πάνω... Όπως και να έχει ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

aslan & mtzs δωστε σε αλλους τους κωδικους που μου στειλατε, ζητα πιστωτικη και δεν εχω.. αλλα βρηκα απο φιλο μου 3 μηνη !!

 

και τωρα η κρισιμη ερωτηση μπορω να δοσω τον κωδικο μου στον κολλητο μου ωστε να μπαινει και να κατεβαζει για το Ps3 του μιας και εγω το εχω χακαρισμενο και το πλας το θελω μονο για το PS Vita ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον κωδικο που εχεις περασει στη τριμηνη αν εννοεις οχι.

Εκτος αν ο φιλος σου μπαινει με το δικο σου username + password στο πσν οποτε τοτε θα μπορει να μπαινει και να κατεβαζει οτι θελει.

αλλα τα παιχνιδια θα ειναι συνδεδεμενα στο δικο σου psn username και πρεπει να τα παιζει παντα μεσω αυτου.

μπορεις να του δωσεις τον προμο code αν θελει εκτος αν δεν εχει και αυτος πιστωτικη

 

@Jamest θες κωδικο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εκτος αν ο φιλος σου μπαινει με το δικο σου username + password στο πσν οποτε τοτε θα μπορει να μπαινει και να κατεβαζει οτι θελει.

αλλα τα παιχνιδια θα ειναι συνδεδεμενα στο δικο σου psn username και πρεπει να τα παιζει παντα μεσω αυτου.

ωραια αυτο ηθελα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον κωδικο που εχεις περασει στη τριμηνη αν εννοεις οχι.

Εκτος αν ο φιλος σου μπαινει με το δικο σου username + password στο πσν οποτε τοτε θα μπορει να μπαινει και να κατεβαζει οτι θελει.

αλλα τα παιχνιδια θα ειναι συνδεδεμενα στο δικο σου psn username και πρεπει να τα παιζει παντα μεσω αυτου.

μπορεις να του δωσεις τον προμο code αν θελει εκτος αν δεν εχει και αυτος πιστωτικη

 

@Jamest θες κωδικο;

Όχι φίλε μου να είσαι καλα, αγόρασα εχθές. Όπως και να έχει ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φθηνοτερη της αγορας

http://www.public.gr/product/gaming/games/prepaid-cards/playstation-plus-prepaid-card-90-imeron/prod3000005pp/

Αλλιως ρωτα το Ναρουτο απο πανω αν εχει περισσευμα κωδικο για ενα μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει η Online υπηρεσία της σόνυ έχει ξεφύγει εντελώς, http://www.joystiq.com/2013/03/14/sony-rolls-out-another-batch-of-free-psn-credit-in-north-america/

 

σε αρκετούς users στην αμερική έδωσαν 10$ credit cards δωρεάν στον λογαριασμό τους. άλλοι χρεώνουν για να παίξεις Online και άλλοι χαρίζουν λεφτά. ανυπομονώ να δω τι θα κάνουν στο ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

εντάξει η Online υπηρεσία της σόνυ έχει ξεφύγει εντελώς, http://www.joystiq.com/2013/03/14/sony-rolls-out-another-batch-of-free-psn-credit-in-north-america/

 

σε αρκετούς users στην αμερική έδωσαν 10$ credit cards δωρεάν στον λογαριασμό τους. άλλοι χρεώνουν για να παίξεις Online και άλλοι χαρίζουν λεφτά. ανυπομονώ να δω τι θα κάνουν στο ps4

Δεν θα αρχισουν τοσο δυναμικα με το plus.Θα πρεπει να γεμισει με τιτλους η κονσολα.Οσο για το αν θα συνεχισουν γενικα τα δωρακια ειτε μεσω plus ειτε γενικοτερα,θα το δουμε.

Ελπιζω να εχει την ιδια επιτυχια το μoντελο της MS(πληρωνω οnline) στην αμερικη ,για να μην παρει ποτε αερα η sony και να συνεχισει να χαριζει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα, εμένα μου έστειλε "προσωπικό" μήνυμα ένας executive της Microsoft να με ευχαριστήσει που είμαι τόσα χρόνια μέλος. Τι $10 κι αηδίες; Συγκρίνονται αυτά; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...