Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, nemesiskp είπε

Καλημέρα 

Στο PS plus τα παιχνίδια που έχει κάθε μήνα τα κατεβάζεις και μένουν μόνιμα στην συλλογή σου ή όταν λήξει η συνδρομή τα χάνεις; 

Τα έχεις μόνο όσο καιρό έχεις ενεργή συνδρομή. Αν σταματήσεις να έχεις ps plus δεν μπορείς να τα παίξεις μέχρι να ξαναβάλεις κάρτα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

48 λεπτά πριν, nemesiskp είπε

Καλημέρα 

Στο PS plus τα παιχνίδια που έχει κάθε μήνα τα κατεβάζεις και μένουν μόνιμα στην συλλογή σου ή όταν λήξει η συνδρομή τα χάνεις; 

Δεν τα χάνεις απλά δεν μπορείς να τα παίξεις όταν λήξει η συνδρομή σου. Όταν ξανακάνεις συνδρομή μπορείς να τα ξαναπαίξεις

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, nemesiskp είπε

Καλημέρα 

Στο PS plus τα παιχνίδια που έχει κάθε μήνα τα κατεβάζεις και μένουν μόνιμα στην συλλογή σου ή όταν λήξει η συνδρομή τα χάνεις; 

Όταν λήξει η συνδρομή δεν μπορείς να τα παίξεις μέχρι να ξανακάνεις συνδρομή. Δεν χάνονται, απλά είναι κλειδωμένα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το WipeOut που το έπαιξα για κανά 3ωρο μου φάνηκε ωραίο και λίγο δύσκολο μέχρι να συνηθίσω τον χειρισμό του... Αρκετό ξύλο ειδικά σε αγώνες με weapon pickups!! Αλλά μετά από αρκετά επίπεδα οι πίστες παρά είναι κουραστικές.. Το Sniper από την άλλη μου φάνηκε λίγο μονότονο το Campaign και επαναλαμβανόμενο αλλά είναι μια χαρά αν το παίζεις με έναν φίλο σε co-op, εκεί έχει πολύ δράση και αρκετό γέλιο με τα AI ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Online Co-op.. με άπειρο lag σε voice, δεν ξέρω αν τα games τα κάνει local host ή μέσω server πάντως με 100ρι που έχω και έκανα invite έναν φίλο τελικά καταλήξαμε να μιλάμε μέσω messenger call.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα να δοκιμάσω το sniper. Εντάξει τους πρώτους 5 - 10 που έκανα headshot γούσταρα. Ύστερα απλά ήταν το ίδιο και το ίδιο. Μετά από μιση ώρα βαρεθηκα και δεν έβγαλα καν τη πρώτη πίστα. Αλλάζει τίποτα στο παιχνίδι ύστερα η απλά δεν είναι για μένα?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα το wipeout από το plus... δεν είχα προσέξει ότι υπήρχε στα 4 παιχνίδια του VR (skyrim, wipeout, astrobot, doom)

Όταν έκανα ανακτηση κωδικού (για τα 4 παιχνίδια) μου είπε ότι το wipeout είναι ήδη αγορασμένο και δεν το έβαλε από τον κωδικό αν κατάβαλα καλά.

Αυτό σημαίνει ότι θα ισχύει μόνο όσο έχω plus;

Υπάρχει λύση σε αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, gregdel είπε

Έβαλα το wipeout από το plus... δεν είχα προσέξει ότι υπήρχε στα 4 παιχνίδια του VR (skyrim, wipeout, astrobot, doom)

Όταν έκανα ανακτηση κωδικού (για τα 4 παιχνίδια) μου είπε ότι το wipeout είναι ήδη αγορασμένο και δεν το έβαλε από τον κωδικό αν κατάβαλα καλά.

Αυτό σημαίνει ότι θα ισχύει μόνο όσο έχω plus;

Υπάρχει λύση σε αυτό;

Ακριβώς το ανάποδο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά! Μια ερώτηση. 

Φθηνές ps plus για 1 χρόνο που μπορούμε να βρούμε? 

Η συγκεκριμένη που λέει για Βέλγιο θα δουλέψει για Ελλάδα? 

 

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/playstation-plus-12-month-subscription-belgium?mw_aref=games16&data1=trd-5648470759787197066#product-tabs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...