Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 ώρες πριν, johnnyman είπε

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά! Μια ερώτηση. 

Φθηνές ps plus για 1 χρόνο που μπορούμε να βρούμε? 

Η συγκεκριμένη που λέει για Βέλγιο θα δουλέψει για Ελλάδα? 

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/playstation-plus-12-month-subscription-belgium?mw_aref=games16&data1=trd-5648470759787197066#product-tabs

Η κάθε κάρτα λειτουργεί μόνο για την χώρα που δηλώνει, οπότε η βελγική κάρτα θα λειτουργήσει μόνο για βελγικό λογαριασμό. Για ελληνικές κάρτες μπορείς να δεις στο maxplay.gr, αλλά βλέπω ότι δεν έχει αυτήν την στιγμή διαθέσιμες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ουτε Uk λειτουργει για να σε προλαβω παρολο που μπορει να δεις να λεει EU region .Ουτε De και φυσικα αν θες Usa οπως ειχα παλια πρεπει να εχεις αλλο account και να κανεις αγορες σε $ 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/8/2019 στις 9:11 ΠΜ, fytotech είπε

Ακριβώς το ανάποδο. 

Κι όμως το περίεργο είναι ότι το εμφανίζει στα παιχνίδια ps plus και όχι στα κανονικά...

Όταν έκανα ανάκτηση του κωδικού μου έβγαλε ότι το είχα ήδη αγορασμένο (το είχα βάλει από το plus) και μου έδωσε τα 3 από τα 4 παιχνίδια... και πλέον ο κωδικός φαίνεται ως ήδη ανεκτημένος και δεν μπορώ να τον ξαναβάλω...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει κάτι πιο οικονομικό από τα 60 αυτή την περίοδο για ανανέωση; (365). Προς το παρόν είμαι με trial  από άλλο account 😛

Επεξ/σία από gppapado
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, breezer04 είπε

καλησερα, αγορασα μια καρτα ps plus 3 μηνων και αντι για 12 εχει 8 ψηφια και δεν μου τν δεχεται.. τι πρεπει να κανω?

https://www.playstation.com/en-nz/get-help/help-library/store---transactions/voucher-redemption/how-to-redeem-a-voucher-code/

Important information

  • Every PSN voucher code contains twelve digits. Any code with a different number of digits will not be accepted by the PS Store
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, zx1234r είπε

https://www.playstation.com/en-nz/get-help/help-library/store---transactions/voucher-redemption/how-to-redeem-a-voucher-code/

Important information

  • Every PSN voucher code contains twelve digits. Any code with a different number of digits will not be accepted by the PS Store

σε ευχαριστω φιλε για τν χρονο σου, ξερω πως να περ;σω τν κωδικο το προβλημα μου ειναι οτι εχει 8 ψηφια αντι για 12 και δεν μου την δεχεται. τν καρτα την αγορασα απο τα public. αν καποιος ξερει τι πρεπει να.κανω ας με βοηθεισει γτ πραγματικα δεν ξερψ τι να κανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/8/2019 στις 7:31 ΜΜ, breezer04 είπε

σε ευχαριστω φιλε για τν χρονο σου, ξερω πως να περ;σω τν κωδικο το προβλημα μου ειναι οτι εχει 8 ψηφια αντι για 12 και δεν μου την δεχεται. τν καρτα την αγορασα απο τα public. αν καποιος ξερει τι πρεπει να.κανω ας με βοηθεισει γτ πραγματικα δεν ξερψ τι να κανω

Τον κωδικό τον έχει μέσα στην κάρτα εσωτερικά, βάζεις λάθος νούμερο που βρίσκεται εξωτερικά.

Τον προηγούμενο μήνα είχαν δώσει το Detroid;Δεν θυμάμαι αν είχα κατεβάσει τα games του Ιουλίου και ποιά ήταν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Τον κωδικό τον έχει μέσα στην κάρτα εσωτερικά, βάζεις λάθος νούμερο που βρίσκεται εξωτερικά.

Τον προηγούμενο μήνα είχαν δώσει το Detroid;Δεν θυμάμαι αν είχα κατεβάσει τα games του Ιουλίου και ποιά ήταν.

ναι φιλε ευχαριστω πολυ, νομιζα οτι ο κωδικος ειναι τα 8 νουμερα π ειχε κατω,δεν μ πειγε το μυαλο οτι θα ανηγει :P. Το προβλημα μου λυθηκε ευχαριστω πολυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...