Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Πανος999 είπε

Αμα βαλω τη δοκιμαστική περίοδο των 2 εβδομαδων, μπορω να βαλω κανονικά τα παιχνίδια στη βιβλιοθήκη?! 

Yup

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παιδιά έχω μια απορία άμα έχω   συνδρομή  στο ps plus . Και για παράδειγμα θέλω να αγοράσω ένα χαρακτήρα στο. Injustice 2 όταν πάω να το αγοράσω μου λέει 6 ευρώ ή take it online . Δηλαδή άμα κάνω λογαριασμό στο ps plus. Θα τον αγοράσω τσάμπα ; 

 

EB9A2C44-50B5-42A5-A653-E500BE8EC636.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Mrsmoke95 είπε

Καλησπέρα παιδιά έχω μια απορία άμα έχω   συνδρομή  στο ps plus . Και για παράδειγμα θέλω να αγοράσω ένα χαρακτήρα στο. Injustice 2 όταν πάω να το αγοράσω μου λέει 6 ευρώ ή take it online . Δηλαδή άμα κάνω λογαριασμό στο ps plus. Θα τον αγοράσω τσάμπα ; 

EB9A2C44-50B5-42A5-A653-E500BE8EC636.jpeg

Οχι. Aπλα σου λεει αν βαλεις plus μπορεις να παιξεις online

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα.παιδια ξερετε αν βρει κανεις καρτα απο μαγαζι ιντερνετικο ευρωπης πχ. δουλευει ελλαδα?πως μπορουμε να ξερουμε?εχω ακουσει οτι αμερικης πχ. δεν δουλευει σ εμας.και μηπως ξερετε κανενα μαγαζι για πιο φτηνα εννοω.ετησια μ ενδιαφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, ronnie7 είπε

καλημερα.παιδια ξερετε αν βρει κανεις καρτα απο μαγαζι ιντερνετικο ευρωπης πχ. δουλευει ελλαδα?πως μπορουμε να ξερουμε?εχω ακουσει οτι αμερικης πχ. δεν δουλευει σ εμας.και μηπως ξερετε κανενα μαγαζι για πιο φτηνα εννοω.ετησια μ ενδιαφερει.

Οχι θες καρτα για το αναλογο store, ελληνικη καρτα για το ελληνικο κοκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

γενικη ερωτηση παιδια!!
αν καποιος εχει ψηφιακα παιχνιδια ειτε απο το plus είτε οχι!

υπαρχει η δυνατοτητα αμα κουμπωθει εξωτερικος σκληρος στο play να περαστουν εκει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, modechristo_13 είπε

γενικη ερωτηση παιδια!!
αν καποιος εχει ψηφιακα παιχνιδια ειτε απο το plus είτε οχι!

υπαρχει η δυνατοτητα αμα κουμπωθει εξωτερικος σκληρος στο play να περαστουν εκει?

Γινεται ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, v-tidus είπε

Γίνεται αλλά τα παιχνίδια δεν παίζουν αν δεν τα βάλεις στον λογαριασμό με τον οποίο τα αγόρασες..

Τα παιχνιδια δεν παιζουν σε κανενα αλλο πσ4 εκτος αυτου που φορμαρε τον εξωτερικο σκληρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Να ρωτήσω κάτι αν ξέρετε? Παίζω από Γερμανία και έχω έναν ελληνικό λογαριασμό στο ps4 και έναν γερμανικό. Παίζω πάντα από τον ελληνικό λογαριασμό όπου είχα αγοράσει plus online με πιστωτική κάρτα. Αν ανανεώσω το plus μου με plus card αγορασμένη από έξω για λογαριασμό Γερμανίας, την περάσω την κάρτα plus στον γερμανικό λογαριασμό, θα μπορώ να παίζω και με τον ελληνικό λογαριασμό από την ίδια κονσόλα?Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον γνωρίζει και απαντήσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Nik01 said:

Να ρωτήσω κάτι αν ξέρετε? Παίζω από Γερμανία και έχω έναν ελληνικό λογαριασμό στο ps4 και έναν γερμανικό. Παίζω πάντα από τον ελληνικό λογαριασμό όπου είχα αγοράσει plus online με πιστωτική κάρτα. Αν ανανεώσω το plus μου με plus card αγορασμένη από έξω για λογαριασμό Γερμανίας, την περάσω την κάρτα plus στον γερμανικό λογαριασμό, θα μπορώ να παίζω και με τον ελληνικό λογαριασμό από την ίδια κονσόλα?Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον γνωρίζει και απαντήσει. 

Πιστευω οτι θα μπορείς γιατί αν σε μια κονσόλα ένα λογαριασμός έχει Plus παίζουν online όλοι οι λογαριασμοί που είναι στην κονσόλα. Αλλά δεν αξίζει γιατί θα χάσεις την πρόσβαση σε όλα τα PS Plus παιχνίδια που έχεις κατεβάσει στον Ελληνικό λογαριασμό. Περίμενε να με επιβεβαιώσει και κανένας άλλος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...