Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 ώρες πριν, vorlon68 είπε

Εμένα μια χαρά μου φάνηκε. Για να μάθεις να παίξεις πρεπει να βγάλεις κατι ασκήσεις πρώτα.

Φιλε παιζω παιχνιδια τεννις εδω και 25 χρονια και ειμαι νο1 στον κοσμο στο top spin 4 online. Το παιχνιδι ειναι επιεικως μετριο. Πανευκολο gameplay, νικησα στο πρωτο ματς 6-4 τον υπολογιστη στο πολυ δυσκολο επιπεδο. Τα animations ειναι ρομποτικα και δεν ενωνονται σωστα και οι κινησεις γινονται σε ραγες. Ειναι πολυ απλοϊκό γενικα. Δεν συγκρινεται καν με tennis elbow και full ace tennis στο pc. Και τα δυο θα βγουν καποια στιγμη και σε κονσολες λενε οι devs, μακαρι για να δουμε παιχνιδια της προκοπης. Βεβαια για απλο παιχνιδακι επιφανειακο ειναι φυσικα οκ για ps4/ps5 το world tour 2. Φυσικα καλυτερο θα ειναι το ps5 enhance με 4Κ/60 αναλυση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

50 % έκπτωση στην ετήσια συνδρομή plus. Η προσφορά λήγει 30/08. 

Εαν πάρετε και 2 PSN κάρτες των 50 ευρώ στα 42 ευρώ από το site eneba, θα έχετε την δυνατότητα να αγοράσετε 3 ετήσιες plus στην τιμή των 85 ευρώ και θα σας μείνει στον λογαριασμό σας ακόμα 10 ευρώ. 

Είναι η καλύτερη προσφορά που υπήρξε ποτέ από τότε που αύξησαν την ετήσια από 50 στα 60 ευρώ. 

Επεξ/σία από V3NDETTA
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, V3NDETTA είπε

50 % έκπτωση στην ετήσια συνδρομή plus. Η προσφορά λήγει 30/08. 

Εαν πάρετε και 2 PSN κάρτες των 50 ευρώ στα 42 ευρώ από το site eneba, θα έχετε την δυνατότητα να αγοράσετε 3 ετήσιες plus στην τιμή των 85 ευρώ και θα σας μείνει στον λογαριασμό σας ακόμα 10 ευρώ. 

Είναι η καλύτερη προσφορά που υπήρξε ποτέ από τότε που αύξησαν την ετήσια από 50 στα 60 ευρώ. 

Σε ποιο site?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, V3NDETTA είπε

50 % έκπτωση στην ετήσια συνδρομή plus. Η προσφορά λήγει 30/08. 

Εαν πάρετε και 2 PSN κάρτες των 50 ευρώ στα 42 ευρώ από το site eneba, θα έχετε την δυνατότητα να αγοράσετε 3 ετήσιες plus στην τιμή των 85 ευρώ και θα σας μείνει στον λογαριασμό σας ακόμα 10 ευρώ. 

Είναι η καλύτερη προσφορά που υπήρξε ποτέ από τότε που αύξησαν την ετήσια από 50 στα 60 ευρώ. 

Νομίζω θα σε αφήσει να βάλεις μια φορά στα 30€... Μετά θα είσαι ήδη ενεργός χρήστης και δε θα δίνει ξανα την έκπτωση. Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα αλλά δε νομίζω ότι θα παίζει όπως το λες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, V3NDETTA είπε

50 % έκπτωση στην ετήσια συνδρομή plus. Η προσφορά λήγει 30/08. 

Εαν πάρετε και 2 PSN κάρτες των 50 ευρώ στα 42 ευρώ από το site eneba, θα έχετε την δυνατότητα να αγοράσετε 3 ετήσιες plus στην τιμή των 85 ευρώ και θα σας μείνει στον λογαριασμό σας ακόμα 10 ευρώ. 

Είναι η καλύτερη προσφορά που υπήρξε ποτέ από τότε που αύξησαν την ετήσια από 50 στα 60 ευρώ. 

Ευχαριστώ τον φίλο για την ενημέρωση! 24 /07 έληξε η συνδρομή μου και δεν ανανέωσα για αυτόν ακριβώς το λόγο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, netgeo είπε

Νομίζω θα σε αφήσει να βάλεις μια φορά στα 30€... Μετά θα είσαι ήδη ενεργός χρήστης και δε θα δίνει ξανα την έκπτωση. Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα αλλά δε νομίζω ότι θα παίζει όπως το λες.

Ετσι , δεν μπορεις να παρεις πανω απο μια και πρεπει να μην εισαι  υφιστάμενος συνδρομητης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...