Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, netgeo είπε

Νομίζω θα σε αφήσει να βάλεις μια φορά στα 30€... Μετά θα είσαι ήδη ενεργός χρήστης και δε θα δίνει ξανα την έκπτωση. Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα αλλά δε νομίζω ότι θα παίζει όπως το λες.

Εαν βάλεις 3 συνδρομές στο καλάθι δεν θα σε επιτρέψει να κάνεις checkout???? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 λεπτά πριν, netgeo είπε

Δε βλέπω επιλογή για να βάλεις 3 στο καλάθι...

Screenshot_20210820-190920_PS App.jpg

Εχεις δίκιο φίλε, όντως δεν υπάρχει επιλογή, οπότε μόνο μια κάρτα μας επιτρέπει να πάρουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, polakis21 είπε

Ερωτηση επειδη δεν θυμαμαι. Αν αγορασω τωρα 12μηνη, μπορω να την βαλω του χρονου οταν ληξει αυτη που ηδη εχω;

Μα αν την αγοράσεις, αμέσως προστίθεται στον λογαριασμό σου,δεν είναι card που την κρατάς και την βάζεις όποτε θες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, mikele13- είπε

Μα αν την αγοράσεις, αμέσως προστίθεται στον λογαριασμό σου,δεν είναι card που την κρατάς και την βάζεις όποτε θες....

Εκτός αν την αγοράσει από κάποιο κατάστημα. 😛

8 ώρες πριν, polakis21 είπε

Ερωτηση επειδη δεν θυμαμαι. Αν αγορασω τωρα 12μηνη, μπορω να την βαλω του χρονου οταν ληξει αυτη που ηδη εχω;

Εάν το πάρεις από κάποιο κατάστημα και το έχεις σε μορφή κάρτας (ίσως και κωδικού) ναι, αλλιώς από το PS store θα προστεθεί στην συνδρομή που έχεις τώρα. (δηλαδή υπόλοιπο τωρινής συνδρομής + 1 χρόνο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, θέλει ο μικρός να παίξει το GTA online, από που μπορώ να το αγοράσω φθηνότερα;

Έχουμε ήδη ενεργή συνδρομή στο ps+ και θέλουμε μόνο το GTA online.

Επεξ/σία από prefuse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Εκτός αν την αγοράσει από κάποιο κατάστημα. 😛

Εάν το πάρεις από κάποιο κατάστημα και το έχεις σε μορφή κάρτας (ίσως και κωδικού) ναι, αλλιώς από το PS store θα προστεθεί στην συνδρομή που έχεις τώρα. (δηλαδή υπόλοιπο τωρινής συνδρομής + 1 χρόνο)

Hello,τα ίδια κάνεις quote....😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι καινούριος στο ps5 και στο ps plus. Αν ενεργοποιησω  για ενα χρονο πχ. Τα παιχνιδι που θα εχει δωρεαν αυτο το μηνα και θα τα προσθεσω στη βιβλιοθηκη. Θα τα εχω δωρεαν για οσο εχω ενεργη συνδρομη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, sotiris123 είπε

Επειδή είμαι καινούριος στο ps5 και στο ps plus. Αν ενεργοποιησω  για ενα χρονο πχ. Τα παιχνιδι που θα εχει δωρεαν αυτο το μηνα και θα τα προσθεσω στη βιβλιοθηκη. Θα τα εχω δωρεαν για οσο εχω ενεργη συνδρομη;

Ναι, όπως και τα 20 games

Επεξ/σία από vorlon68
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Ναι, όπως και τα 20 games

Και αν κάποια στιγμη λήξει η συνδρομη μου. Και την ξαναενεργοποιησω μετα απο 1-2 μηνες οταν την ξαναενεργοποιησω θα εχω παλι ολα τα παιχνιδια που ειχα παρει οσο ειχα ενεργη συνδρομη; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/8/2021 στις 1:35 ΠΜ, polakis21 είπε

Ερωτηση επειδη δεν θυμαμαι. Αν αγορασω τωρα 12μηνη, μπορω να την βαλω του χρονου οταν ληξει αυτη που ηδη εχω;

Αν αγορασεις τωρα την συνδρομη των 30 ευρω, μπορεις να βαλεις κανονικα και την αλλη που εχεις και προφανως θα προστεθει ο χρονος. Οι φυσικες καρτες εχουν ημ ληξης, οποτε τσεκαρε το.

32 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Έχει είκοσι επιπλέον δωρεάν στο ps5?

https://www.pushsquare.com/guides/all-ps-plus-collection-games-on-ps5

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...