Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα  κανει update αυτοματα καθε 3 μηνες τα παιρνει απο καρτα ,ειναι στις 22 να τραβηξει,το αφηνω ?Αν με πας σε essential μετα αν θελω το premium θα πρεπει να πληρωσω απο την αρχη αλλα 10 καθε μηνα η θα αρπαζει 40?Αξιζει το 39 τον μηνα?Πολλα μου ακουγονται,απο 23 δηλαδη στα 39

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, SOCRATIS1000 είπε

Εμενα  κανει update αυτοματα καθε 3 μηνες τα παιρνει απο καρτα ,ειναι στις 22 να τραβηξει,το αφηνω ?Αν με πας σε essential μετα αν θελω το premium θα πρεπει να πληρωσω απο την αρχη αλλα 10 καθε μηνα η θα αρπαζει 40?Αξιζει το 39 τον μηνα?Πολλα μου ακουγονται,απο 23 δηλαδη στα 39

Γενικα δεν εχω καταλαβει γιατι ολοι συνδεουν την συνδρομη με την μονιμη συνδρομη. Αν νιωθεις σιγουρια οτι αξιζει και δε θα σου λειπουν ναι τοτε πας για μονιμη συνδρομη.

Αν ομως εισαι στο μετεχμιο οπως εσυ γιατι να μη βαλεις απλα ενα μηνα, παιξε οτι ειναι να παιξεις, βαλε και ενα δευερο αν σου μεινει backlog και επειτα παρε την αποφαση αν θα το πληρωνεις για παντα (οποτε και διαλεγεις το αντιστοιχο πακετο) η αν απλα θα κουμπωνεις ενα μηνα οταν κατι προκυπτει. 
 

Κοστιζει πολυ αν κατσεις να το δεις σαν 15ευρω το μηνα ειδικα αν δε το αξιοποιησεις, κοστιζει ελαχιστα αν βαλεις 15ευρω για να παιξεις κατι που σ ενδιαφερει συν οτι αλλο προκυψει για εκεινο το μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SOCRATIS1000 είπε

Εμενα  κανει update αυτοματα καθε 3 μηνες τα παιρνει απο καρτα ,ειναι στις 22 να τραβηξει,το αφηνω ?Αν με πας σε essential μετα αν θελω το premium θα πρεπει να πληρωσω απο την αρχη αλλα 10 καθε μηνα η θα αρπαζει 40?Αξιζει το 39 τον μηνα?Πολλα μου ακουγονται,απο 23 δηλαδη στα 39

Κατσε, αγοραζεις 3μηνες συνδρομες? λολ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε είναι ασφαλές να έχεις συνδεδεμένη κάρτα η λογαριασμό Paypal με το PSN, εκτός αν έχεις μέσα πολύ λίγα χρήματα.

Οσες φορές είχα αγοράσει με αυτούς τους 2 τρόπους, κατευθείαν έσβηνα το billing information.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lebron15 είπε

Account sharing στο PS5 μεταξύ δύο κονσολών όπου στην μία ο λογαριασμός θα είναι primary και στην άλλη μόνο signed in είναι κάτι που ισχύει έτσι; 

Μιλάμε για 2 PS5 ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Μιλάμε για 2 PS5 ετσι?

Ναι, φίλος θα πάρει σύντομα PS5 και λέμε να κάνουνε share το account όπως και στο Xbox για να μοιραστούμε και το plus. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lebron15 είπε

Ναι, φίλος θα πάρει σύντομα PS5 και λέμε να κάνουνε share το account όπως και στο Xbox για να μοιραστούμε και το plus. 

Δεν εχει αλλάξει κατι σε σχέση με το PS4

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/6/2022 στις 11:10 ΜΜ, SabotazNic είπε

Κατσε, αγοραζεις 3μηνες συνδρομες? λολ

Η πλακα ειναι οτι μπαινω στο προφιλ παταω να μην γινεται αυτοματα και μου λεει οτι καποιο σφαλμα προεκυψε,το εχω δοκιμασει 100 φορες τιποτα,ειχε ενα επισης τικαρισμενο για αυτοματες χρεωσεις ,αυτο με αφηνε να το αφαιρεσω ,και θα δω αν τωρα στις 22 μου παρει τα λεφτα ..Θα παω για χρονο οταν βγουν τα νεα πακετα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, SOCRATIS1000 είπε

Η πλακα ειναι οτι μπαινω στο προφιλ παταω να μην γινεται αυτοματα και μου λεει οτι καποιο σφαλμα προεκυψε,το εχω δοκιμασει 100 φορες τιποτα,ειχε ενα επισης τικαρισμενο για αυτοματες χρεωσεις ,αυτο με αφηνε να το αφαιρεσω ,και θα δω αν τωρα στις 22 μου παρει τα λεφτα ..Θα παω για χρονο οταν βγουν τα νεα πακετα 

Δοκιμασε να το απενεργοποιησεις εντελώς είτε από κονσόλα είτε από υπολογιστή είτε από κινητό μέσω εφαρμογής 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, SOCRATIS1000 είπε

Η πλακα ειναι οτι μπαινω στο προφιλ παταω να μην γινεται αυτοματα και μου λεει οτι καποιο σφαλμα προεκυψε,το εχω δοκιμασει 100 φορες τιποτα,ειχε ενα επισης τικαρισμενο για αυτοματες χρεωσεις ,αυτο με αφηνε να το αφαιρεσω ,και θα δω αν τωρα στις 22 μου παρει τα λεφτα ..Θα παω για χρονο οταν βγουν τα νεα πακετα 

Ναι τωρα δεν μπορεις να αλλαξεις τις συνδρομες σου. Και εγω δεν μπορω να ακυρωσω την αυτοματη ανανεωση (για το '24 ομως 😛). Θα μπορεις απο τις 24 και μετα λογικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Ναι τωρα δεν μπορεις να αλλαξεις τις συνδρομες σου. Και εγω δεν μπορω να ακυρωσω την αυτοματη ανανεωση (για το '24 ομως 😛). Θα μπορεις απο τις 24 και μετα λογικα

τραγικο....σε καθε υπηρεσια το ακυρωνεις ,πρωτη φορα το ακουω αυτο..Περιμενουν να σου παρουν αλλο ενα τριμηνο για να στο ακυρωσουν?Το θεμα ειναι οτι εγω θελω να παω για extra τωρα ,και σε 3μηνο ειναι υπερογκο το ποσο ,ενω στονμ χρονο 100 ευρω αν δεν κανω λαθος..Θελω πρωτα ομως να δω τους τιτλους

Εχει ακουσει κανεις αν θα βαζουν και κανα ΑΑΑ τιτλο ,η μονο πιο παλιους τιτλους οπως το plus ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, SOCRATIS1000 είπε

Εχει ακουσει κανεις αν θα βαζουν και κανα ΑΑΑ τιτλο ,η μονο πιο παλιους τιτλους οπως το plus ?

AAA τιτλο τυπου GoW δε νομιζω οτι θα δουμε day one στα επομενα χρονια. Επειτα θα φανει αναλογα με το ποσο θα τους εχει πιεσει ο ανταγωνισμος.

Γενικα και εγω το εχω απορια το πως θα κινηθουν μηνιαιως γιατι μια χαρα ειναι η αρχικη λιστα αλλα ειναι πεπερασμενη. Το ζουμι ειναι τα 5-10 παιχνιδια που θα μπαινουν μηνιαιως.

Φανταζομαι θα ειναι κατι αναμεσα στο τωρινο plus και το gamepass. Θα γνωριζουμε σε κανα μηνα λογικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SOCRATIS1000 είπε

τραγικο....σε καθε υπηρεσια το ακυρωνεις ,πρωτη φορα το ακουω αυτο..Περιμενουν να σου παρουν αλλο ενα τριμηνο για να στο ακυρωσουν?Το θεμα ειναι οτι εγω θελω να παω για extra τωρα ,και σε 3μηνο ειναι υπερογκο το ποσο ,ενω στονμ χρονο 100 ευρω αν δεν κανω λαθος..Θελω πρωτα ομως να δω τους τιτλους

Εχει ακουσει κανεις αν θα βαζουν και κανα ΑΑΑ τιτλο ,η μονο πιο παλιους τιτλους οπως το plus ?

Πριν απενεργοποιησουν την δυνατοτητα να βαλεις ps+ καρτα ή την ακυρωση των ανανεωσεων, ειχαν κανει και σχετικη ανακοινωση. Αλλο που εσυ δεν ενδιαφερθηκες :) 

Τοσο καιρο πληρωνεις ανανεωσεις 3μηνες, τωρα σε πειραξε το κοστος? Οπως και να εχει, θα σε ανανεωσει σε essential. Αν θες extra, πληρωνεις την διαφορα. Αν σε χρεωσει στις 22 και δεν κανεις χρηση καποιου game που το εχεις στην βιβλιοθηκη λογω ps+, αν στειλεις για refund ισως και να το δωσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...