Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

46 λεπτά πριν, nickol-us είπε

Τι λέτε, γενικά αξίζει το ps plus;

Έκανα πρώτη φορά πέρυσι την ετήσια, με την κτήση του ps5, τα ~15 παιχνίδια που έδινε day one, ενώ πολλά εξ αυτών δεν τα είχα παίξει ποτέ στο ps4, ήταν πολύ καλός λόγος.

Κατα την διάρκεια της ετήσιας, δεν θα πω οτι δεν παίξαμε κανένα παιχνίδι από αυτά που έδωσε, ωστόσο δεν είναι οτι θα μας έλλειπε κιόλας αν δε το είχαμε.

Για κάποιον που δεν ασχολείται με online, αξίζει;

Θα ήθελα την άποψή όσων έχουν ps plus περισσότερο από ένα έτος όπως εγώ.

Η χρονιά που πέρασε ήταν καλή σε games; Φοβάμαι μήπως με τις νέες συνδρομές πέσει πιο χαμηλά και δεν αξίζει.

τελείως ψυχρα

-Η συνδρομή κόστιζε max 60 euro 12 μήνες. καποιοι βαλαμε με 40 καποιοι με 50.

-μεταξύ αλλων έδωσε control ultimate , ff7 remake, a plague tale.

αν τα εκανες αποσβεση κ αν αξιζε? ακου.. 

-εφοσον δεν είχες παίξει τα 15 (ps collection) δεν ησουν ακόλουθος της σονυ στη προηγουμενη γενια. + τα 3 εξτρα καλα που σου δωσε ναι για εσενα αξιζε 

τωρα αν θα αξιζει?

δινοντας βαση στη τελευταια προταση κυρίως, για τη περιπτωση σου αξιζει η νεα tier2 που θα χεις ενα σκασμο τιτλους που δεν εχεις παιξει + οτι δινει. στα 100. (θεωρητικά 80-85 εμεσα eneba maxplay). 

στα 60 το μόνο σου + θα νε οι εκπτώσεις στους ps plus members το οποιο εκμεταλευομαι κ εγω που κ που.  

εντωμεταξύ τωρα μιλαμε για 60e/12 μηνες =5 e το μηνα. θα μου πεις για αλλους ειναι το φαι τους τη μερα εδω που φθάσαμε. αν σε ζοριζει το 60αρι 100αρι βρες ένα φιλο σου κ καντε το gameshare Να σας βγει μισή τιμή. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, hablando είπε

Ισχύει κ για την premium μορφή άραγε, αυτή δηλαδή που είναι cloud based?

κοντός ψαλμός αλληλούια (20 μέρες μείνανε να μαθουμε ) 

Επεξ/σία από sndev
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/6/2022 στις 2:43 ΠΜ, SabotazNic είπε

 

Για την ωρα το πιο φθηνο ειναι εδω: https://www.eneba.com/psn-playstation-plus-card-365-days-gr-psn-key-greece (με κωδικο AXEL στο τελος, νομιζω 51.50)

Εγω πιστευω οτι δεν θα βγει καποια προσφορα μιας και θα αλλαξει η υπηρεσια. Παντως απο οτι βρηκα στα μαιλ, πιο παλια ειχα αγορασει στις 04/06, οποτε ισως? Θα περιμενα μεχρι Δευτερα. 

image.png.0622fca3660327ddb3a67c3122fdfaa1.png

Εάν αγοράσω αυτήν εδώ την κάρτα δεν θα έχω κάποιο πρόβλημα ενεργοποίησης; Βασικά η διαδικασία ποια είναι; Τελευταία φορά είχα αγοράσει απευθείας από το  store στο  ps5 και δεν ξερω τι πρέπει να κάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, __Panos__ είπε

Εάν αγοράσω αυτήν εδώ την κάρτα δεν θα έχω κάποιο πρόβλημα ενεργοποίησης; Βασικά η διαδικασία ποια είναι; Τελευταία φορά είχα αγοράσει απευθείας από το  store στο  ps5 και δεν ξερω τι πρέπει να κάνω 

Αγοράζεις και σου στέλνουν στο mail τον 12ψηφιο που βάζεις στην ιστοσελίδα του ps store. Όπως και με τις φυσικές κάρτες δλδ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Μεχρι να παρουσιαστεί το νέο plus νομιζω οτι δεν μπορείς να περάσεις κωδικό.

Άρα... Αν δε μπορείς να βάλεις συνδρομή, δε μπορούν να βγάλουν σε έκπτωση στο days of play , μη περιμένουμε 😂.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, vorlon68 είπε

Μεχρι να παρουσιαστεί το νέο plus νομιζω οτι δεν μπορείς να περάσεις κωδικό.

Σωστα ρε, ειναι και αυτο. Καλοι ειμαστε ολοι εδω μεσα. Εμεις που θα περιμεναμε εκπτωση αν δεν ηταν ο vorlon:

Waiting Skeleton Meme Generator - Imgflip

Ωραια αρα μαλλον τσιμπαω απο eneba και λογικα θα μπορω να την εξαργυρωσω μετα για 1 χρονο ps plus tier 1

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδες άσχετος εδω,να ρωτήσω πως λειτουργεί το share,αν εγω ενεργοποιήσω στη ps5 κονσολα μου psplus,μπορει να μπαίνει κολλητος και να παίζει απο τη δικη του κονσολα αγορασμενα μου η μηνιαια psplus games,αφου κανει login με το mail και το κωδικο μου στο δικο μου προφιλ δηλαδη,απλα θα πρεπει εγω να επιλεξω καπου primary ενω αυτος secondary?kαι ο δευτερος περιορισμος να κανονιζουμε να μην μπαίνουμε ιδιες ωρες??

 

εντιτ,αυτος αν παιζει ρολο εχει ps4

Επεξ/σία από rudigarcia222
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, rudigarcia222 είπε

Παιδες άσχετος εδω,να ρωτήσω πως λειτουργεί το share,αν εγω ενεργοποιήσω στη ps5 κονσολα μου psplus,μπορει να μπαίνει κολλητος και να παίζει απο τη δικη του κονσολα αγορασμενα μου η μηνιαια psplus games,αφου κανει login με το mail και το κωδικο μου στο δικο μου προφιλ δηλαδη,απλα θα πρεπει εγω να επιλεξω καπου primary ενω αυτος secondary?kαι ο δευτερος περιορισμος να κανονιζουμε να μην μπαίνουμε ιδιες ωρες??

 

εντιτ,αυτος αν παιζει ρολο εχει ps4

PS4 και PS5 δεν έχεις κανένα περιορισμό, μπορεί και οι δύο κονσόλες να είναι primary...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, gdal73 είπε

PS4 και PS5 δεν έχεις κανένα περιορισμό, μπορεί και οι δύο κονσόλες να είναι primary...

δηλ βαζουμε ιδιο μαιλ και κωδικο και μπορουμε να μοιραζομαστε τα παντα και ακομα και να μπαινουμε ιδιες ωρες???

μια χαρα αν ισχυει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φτάνει που έδωσε μάπες παιχνίδια (όσοι εχουμε PS5 το έχουμε το GoW) αυτό τον μήνα, δεν τα έχει ακόμα δωρεαν για να τα πάρεις. Ουτε μέσω PS5, ουτε μέσω app αλλα και ούτε μέσω browser. Οχι οτι τα θέλώ αλλα να υπάρχουν στην library

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rudigarcia222 είπε

δηλ βαζουμε ιδιο μαιλ και κωδικο και μπορουμε να μοιραζομαστε τα παντα και ακομα και να μπαινουμε ιδιες ωρες???

μια χαρα αν ισχυει

εχω μια επιφύλαξη για τα online games γιατι μιλαμε για τον ιδιο λογαριασμο ....
Πχ δεν ξερω τι θα γινει αν πατε και οι δυο να παίξετε fifa cod κτλ online . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...