Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κ εμενα μου τη βγαζει κ είχα συνεχομενα plus απο το 2013, σιγουρα εχω βαλει παρα πολλες φορες σε προσφορά. 

Ειμαι σιγουρος καποια μαλακια του κακογραμμένου store ειναι και δε τη βγαζει σε ολους

Απλα θελει να μην είσαι ενεργός. 

Spoiler

SmartSelect_20221215_214401_Chrome.jpg.06582f00dd546a2cda03fd016fab395b.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε κανέναν δεν ήρθε το mail;

Η συνδρομή μου έληξε 22/11 και μπόρεσα να βάλω με 30€ για 1 χρόνο.

Σήμερα μου ήρθε mail όπου αναγράφεται "Ειδική προσφορά, αποκλειστικά για εσένα..." οπότε δεν είναι κάτι που τους αφορά όλους απ' ότι φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Δεν ανεφερα για αν ειχες ξανα συνδρομη, ή αν ειχες παρει φθηνοτερη ps+ card, αλλα αν εχεις εκμεταλλευτει ξανα την συγκεκριμενη προσφορα του 50%

Αν ειχες βαλει Αυγουστο '21, τοτε επαιζε ξανα το 50%, οποτε μαλλον για αυτο δεν μπορεις να ξανα βαλεις. Τωρα περιμενεις προσφορα 25% σε φυσικα καταστηματα/store που ισχυουν για ολους αυτες οι προσφορες

Λογικά Χριστούγεννα κάτι θα βγάλει νε κάνα 45€ άρα για εκεί βαδίζω, ναι Αύγουστο του 21 με μισή τιμή ήταν και τότε η προσφορά και φυσικά είχα αγοράσει.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, DjAkis είπε

Πήρα τηλέφωνο την Σόνυ απο περιέργεια και μου είπαν ότι είναι μόνο για νέους χρήστες, άρα αναμένω χριστουγεννιάτικη προσφορά.

ουτε η σονι ξερει σε ποιους ισχυει η προσφορα...παντως αρκετοι χρηστες που απλα τους ειχε ληξει η συνδρομη πηραν τη προσφορα. Ειτε ειχε να κανει με το αν η παλια τους συνδρομη ηταν απο προσφορα, ή μπορει και να ειναι εντελως random...κανεις δε ξερει τι παιζει. Καποιους μαλλον τους κοβει οτι μπορει να ειχαν χρησιμοποιησει το trial...οτι ναναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πήρα απο περιέργεια να δω τι θα μου πουν, έτσι έχω καταλάβει ότι δεν ξέρει κανείς τίποτα είναι ότι να ναι η κατάσταση. @xavier

Επεξ/σία από DjAkis
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλους Και καλές γιορτές. Εμένα το plus έληξε 12 του μήνα. Στις 13 που μπήκα ήταν διαθέσιμη η προσφορά, όπως και σήμερα. Επίσης μια ερώτηση γιατί δεν το γνωρίζω και συγνώμη αν έχει απαντηθεί παλαιότερα. Τα παιχνίδια όπου είναι ή μπαίνουν μέσα στο game catalog, μπορούμε να δούμε κάπου για πόσο θα είναι διαθέσιμα ;

 

 

Επεξ/σία από Tsarts.st
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/12/2022 στις 7:45 ΜΜ, DjAkis είπε

πήρα απο περιέργεια να δω τι θα μου πουν, έτσι έχω καταλάβει ότι δεν ξέρει κανείς τίποτα είναι ότι να ναι η κατάσταση. @xavier

τελικα σήμερα βλεπω οτι μπηκε η προσφορα στο λογαριασμο που ειχα και δεν ειχε ενεργο ps plus. Βεβαια το 50% εκπτωση ισχυει μονο για το essential , στο extra δινουν 30% . Ισως να συμφερει για οποιο θελει το extra να βαλει το essential και στη  συνεχεια να κανει upgrade μετα. Αν καποιος ξερει, ας το γραψει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, xavier είπε

τελικα σήμερα βλεπω οτι μπηκε η προσφορα στο λογαριασμο που ειχα και δεν ειχε ενεργο ps plus. Βεβαια το 50% εκπτωση ισχυει μονο για το essential , στο extra δινουν 30% . Ισως να συμφερει για οποιο θελει το extra να βαλει το essential και στη  συνεχεια να κανει upgrade μετα. Αν καποιος ξερει, ας το γραψει.

Η διαφορα παραμενει η ιδια, δηλαδη 40 ευρω. Ειτε βαλεις κατευθειαν extra ή οχι, δεν εχει καμια διαφορα. Οπως επισης και αν το κανεις αργοτερα (εκτος περιοδου προσφορας) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...