Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, Tilemaxx είπε

Δεν χρειάζεται καν αυτό. Εγώ έχω τον λογαριασμό με Plus ως δευτερεύον και δεν είχα ποτέ θέμα. Αρκεί να είναι primary η κονσόλα.

Πριν λόγο καιρό ειχα κάνει εναν δευτερο λογαριασμο στο 5 και ειχα βάλει τις 7 μέρες δωρεαν plus και ότι games κατέβασα απ' αυτόν τον λογαριασμό ο κύριως λογαριασμός τα ειχε με λουκέτο. Αντίθετα τα games του κύριου λογαριασμού ο νέος τα έβλεπε κανονικα χωρίς λουκέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικά λειτουργεί. Απλά δεν φαίνεται το σήμα του plus στον λογαριασμό μου τον κύριο και έκανα τη δοκιμή στο Uncharted 4 το οποίο είναι το μόνο στη λίστα με τα collection παιχνίδια που θέλει extra συνδρομή κι όχι την essential που έχω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι 14/1 έχει έκπωση 30% αν πας σε premium ή extra. Σε μένα που έχω plus μέχρι 11/6/2025 μου βγάζει για να πάω στο extra αντι για 102,12€ να πληρώσω 71,48€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Spoiler

 

Καλημέρα.

Έκανα δεύτερο account μέσω Τουρκίας στο ps plus. Κάνοντας τώρα log in στο τουρκικό account πως θα μπορώ να έχω τα save και να συνεχίζω τα παιχνίδια από το κανονικό account? 

Επεξ/σία από Rm.Geko
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Rm.Geko είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

 

Καλημέρα.

Έκανα δεύτερο account μέσω Τουρκίας στο ps plus. Κάνοντας τώρα log in στο τουρκικό account πως θα μπορώ να έχω τα save και να συνεχίζω τα παιχνίδια από το κανονικό account? 

Δεν μπορείς. Τα saves δεν μεταφέρονται απο account σε account

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα , δοκιμασε κανεις να αγορασει PS PLUS με τούρκικο λογαριασμό τις τελευταίες μερες; Κάνω την διαδικασια (με την χρηση και χωιρις την χρηση VPN) και απο την εφαρμογη απο το κινητο αλλα μου βγαζει "something went wrong".

Επεξ/σία από mrrafa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mrrafa είπε

Καλησπέρα , δοκιμασε κανεις να αγορασει PS PLUS με τούρκικο λογαριασμό τις τελευταίες μερες; Κάνω την διαδικασια (με την χρηση και χωιρις την χρηση VPN) και απο την εφαρμογη απο το κινητο αλλα μου βγαζει "something went wrong".

Υπάρχει άλλο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, mrrafa είπε

Αρα δεν μπορω? Τι θεμα?

Έκλαψα.. υπάρχει θέμα ότι δε μιλάμε για πολιτικά εδώ τι αναφέρεις τη Τουρκία;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, για να φτιάξω λογαριασμό στην Sony πρέπει πρώτα να φτιάξω email μέσω Τουρκίας σωστά; Γιατί δοκιμάζω και μου ζητάει αναγκαστικά τουρκικό τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nickkalk είπε

Καλησπέρα, για να φτιάξω λογαριασμό στην Sony πρέπει πρώτα να φτιάξω email μέσω Τουρκίας σωστά; Γιατί δοκιμάζω και μου ζητάει αναγκαστικά τουρκικό τηλέφωνο.

1 ποστ πανω εν τω μεταξυ..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, ilias78 είπε

Μήπως έχουν αργήσει λίγο να βγάλουν τα παιχνιδιού του Φεβρουαρίου για την essential?

αν δεν κανω λαθος τα παιχνιδια κυκλοφορουν την 1η Τρίτη καθε μήνα και δημοσιευονται 6 μέρες νωρίτερα.(αν δε γινει καποιο leak)

Η 1η Τρίτη ειναι στα 7/2, αρα θα ανακοινωθουν στις 1/2

Επεξ/σία από xavier
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...