Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα τελείωσε 18. Είχα βάλει με -50%. Δοκίμασα σήμερα 19 αλλά έκπτωση μου δίνει στα άλλα 2 προγράμματα κ όχι στο essential.

Ελπίζω να δώσουν Χριστούγεννα καμία προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα. Τα φώτα σας παιδιά!! Ενώ είχα κάνει ακύρωση αυτόματης ανανέωσης σήμερα ξαφνικά σκάει στην κάρτα πληρωμή 99.99€ ps plus. Μπορώ να ζητήσω refund κ με ποιο τρόπο;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, PanosK212 είπε

Καλησπέρα. Τα φώτα σας παιδιά!! Ενώ είχα κάνει ακύρωση αυτόματης ανανέωσης σήμερα ξαφνικά σκάει στην κάρτα πληρωμή 99.99€ ps plus. Μπορώ να ζητήσω refund κ με ποιο τρόπο;; 

ΜΟΝΟ με το support της Sony θα μιλήσεις αν και δεν το βλέπω να γίνεται κάτι.

Μην διανοηθείς να κάνεις ακύρωση της συναλλαγής μέσω της τράπεζας γιατί θα κλαις το psn λογαριασμό σου (θα γίνει ban χωρίς πολλά πολλά).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Grim Ripper είπε

ΜΟΝΟ με το support της Sony θα μιλήσεις αν και δεν το βλέπω να γίνεται κάτι.

Μην διανοηθείς να κάνεις ακύρωση της συναλλαγής μέσω της τράπεζας γιατί θα κλαις το psn λογαριασμό σου (θα γίνει ban χωρίς πολλά πολλά).

Ναι ξέρω είναι πολύ περίεργη η σονι μ αυτά. Στις αρχές που δεν ήξερα είχα κάνει ακύρωση μέσω PayPal κ δεν μπορώ πλέον να το ξανά χρησιμοποιήσω. Με το support δλδ μιλάω αύριο κι ότι βγει;; Έχει τύχει σε άλλον κάτι τέτοιο κ πως κατέληξε τελικά.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, PanosK212 είπε

Ναι ξέρω είναι πολύ περίεργη η σονι μ αυτά. Στις αρχές που δεν ήξερα είχα κάνει ακύρωση μέσω PayPal κ δεν μπορώ πλέον να το ξανά χρησιμοποιήσω. Με το support δλδ μιλάω αύριο κι ότι βγει;; Έχει τύχει σε άλλον κάτι τέτοιο κ πως κατέληξε τελικά.. 

Ειχε αναφερθει πριν κατι μηνες κ νομιζω του γυρισαν τα χρηματα κ το ακουντ, για κανε ενα search 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, ilias78 είπε

Εμένα τελείωσε 18. Είχα βάλει με -50%. Δοκίμασα σήμερα 19 αλλά έκπτωση μου δίνει στα άλλα 2 προγράμματα κ όχι στο essential.

Ελπίζω να δώσουν Χριστούγεννα καμία προσφορά.

Γενικα, πριν τις νεες βαθμιδες, η προσφορα επεφτε παντα BF, Μαρτιο και Days of Play (Ιουνιο) 

Αν σε ενδιαφερει καποιο παιχνιδι της extra, go for it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση παρακαλώ. Η συνδρομή μου τελειώνει στις 10/3 πιστεύετε αξιζει  να κάνω νέα συνδρομή για την προσφορά ; Η στις 10/3 θα μπορώ να την βάλω;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα λοιπόν μου έβγαλε την προσφορά. Πάω να κάνω την εγγραφή κ εδώ κ καμία ώρα δεν την παίρνει. Μου βγάζει συνεχώς το μήνυμα something went wrong. Η κάρτα (prepaid) ειναι σωστά περασμένη. Την διέγραψα κ την ξανά πέρασα μπας και άλλα τζίφος. 

Καμία ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ilias78 είπε

Σήμερα λοιπόν μου έβγαλε την προσφορά. Πάω να κάνω την εγγραφή κ εδώ κ καμία ώρα δεν την παίρνει. Μου βγάζει συνεχώς το μήνυμα something went wrong. Η κάρτα (prepaid) ειναι σωστά περασμένη. Την διέγραψα κ την ξανά πέρασα μπας και άλλα τζίφος. 

Καμία ιδέα?

Ξεκολλησε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε PS5 έβαλα  ps plus extra για 1 έτος και επειδή έχω και ps4 που παίζει ο γιος μου με δικό του λογαριασμό υπάρχει τρόπος να μοιραστώ την συνδρομή μαζί του να κατεβάζει παιχνίδια;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, georgeppg είπε

σε PS5 έβαλα  ps plus extra για 1 έτος και επειδή έχω και ps4 που παίζει ο γιος μου με δικό του λογαριασμό υπάρχει τρόπος να μοιραστώ την συνδρομή μαζί του να κατεβάζει παιχνίδια;

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάπου θέμα με την Πειραιώς, τα yellows και PSN gift cards? 

Κάπου πήρε το μάτι μου ότι μπορείς να αγοράσεις μέσω Πειραιώς 100 άρα κάρτα και σου επιστρέφει τα λεφτά πίσω σε πόντους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι ακριβώς. Αγοράζεις μέσα απο το αππ της πειραιώς και σου μπαίνει το ποσό σε yellows μέχρι τα τέλη Ιανουαρίου.

Ισχύει για  xbox/blizzard/sony/roblox/discord/twitch cards και μαξιμουμ 100 ευρώ αγορές ανα λογαριασμό. Κάποιος πολυμήχανος μπορεί να αξιοποιήσει πολλαπλούς λογαριασμούς πειραιώς της οικογένειας του αλλα ας το αφήσω στην φαντασία σας.

Στο θέμα μας, έχει psn GR κάρτες για αγορά οπότε μπορείτε να βάλετε 100 ευρώ balance pretty much τζάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, StormGr είπε

Υπάρχει κάπου θέμα με την Πειραιώς, τα yellows και PSN gift cards? 

Κάπου πήρε το μάτι μου ότι μπορείς να αγοράσεις μέσω Πειραιώς 100 άρα κάρτα και σου επιστρέφει τα λεφτά πίσω σε πόντους.

είναι στο Προσφορές 

https://www.insomnia.gr/forums/forum/56-προσφορές/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...