Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν Σπιράλ Τετράδιο 150 φύλλων με Φωτογραφία σας (+€3,89 αποστολή) στο MyMemory.com


karasardelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρήγγειλα και εγώ ένα και ευχαριστώ τον TS για την ευκαιρία που μας έδωσε.

Θα περιγράψω και τη διαδιασία που ακολουθήθηκε μετά την παραγγελία, προκειμένου να ενημερωθούν όσοι αντιμετωπίσουν αντίστοιχο θέμα.

 

Το σημειωματάριο που παρήγγειλα προορίζεται για μια (αγγλόφωνη) ανηψιά μου και όταν ολοκλήρωσα την πληρωμή συνειδητοποίησα ένα μικρό ορθογραφικό λάθος που έκανα στον τίτλο.

Έστειλα αμέσως μήνυμα επισημαίνοντας το λάθος και ζητώντας να το διορθώσουν αλλά στο απαντητικό μήνυμα που πήρα είπαν ότι η εντολή πάει κατ' ευθείαν για εκτύπωση και δεν μπορούν να επέμβουν. Αυτό που πρότειναν ήταν να ακυρώσουν την παραγγελία για να την επαναλάβω. Στο νέο μήνυμα ακύρωσης που πήρα, έγραφαν ότι, επειδή δεν θα μπορούσα να ξαναχρησιμοποιήσω τον εκπτωτικό κωδικό και είχα ήδη πληρώσει τα ταχυδρομικά (!!!), μου έβγαλαν νέο κωδικό (σχετικό με το όνομά μου) με τον οποίο προέκυψε μηδενική αξία (!!!).

 

Άψογη εξυπηρέτηση .... 

 

Εγώ πάντως με τον ίδιο εκπτωτικό κωδικό αγόρασα τρία, με τον ίδιο λογαριασμό χρήστη, με τον ίδιο τρόπο πληρωμής και αποστολή στην ίδια ακριβώς διεύθυνση... Δεν νομίζω να έχει κάποιον περιορισμό η συγκεκριμένη προσφορά, απλά η εξυπηρέτηση πελατών δεν γνώριζε...

 

ΥΓ - Τώρα είδα πως ο νέος κωδικός ήταν για να μην πληρώσεις ούτε τα έξοδα αποστολής... οκ, καλό... Δεν το στέλνεις και σε μας μήπως και πάρουμε κανένα τελείως τζάμπα;;; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως με τον ίδιο εκπτωτικό κωδικό αγόρασα τρία, με τον ίδιο λογαριασμό χρήστη, με τον ίδιο τρόπο πληρωμής και αποστολή στην ίδια ακριβώς διεύθυνση... Δεν νομίζω να έχει κάποιον περιορισμό η συγκεκριμένη προσφορά, απλά η εξυπηρέτηση πελατών δεν γνώριζε...

 

ΥΓ - Τώρα είδα πως ο νέος κωδικός ήταν για να μην πληρώσεις ούτε τα έξοδα αποστολής... οκ, καλό... Δεν το στέλνεις και σε μας μήπως και πάρουμε κανένα τελείως τζάμπα;;; :P

 

Στην προηγούμενη προσφορά είχα δοκιμάσει να ξαναπαραγείλω με το ίδιο λογαριασμό αλλά δεν με άφηνε και παρήγγειλα 4 αλλάζοντας μόνο λογαριασμό αλλά πληρώνοντας από τον ίδιο λογαριασμό PayPal και ορίζοντας διεύθυνση την ίδια.

 

Όπως έγραψα στο προηγούμενο post ο κωδικός έχει σχέση με το όνομά μου και πιστεύω ότι δόθηκε για τη συγκεκριμένη περίπτωση. Όπως καταλαβαίνεις, δεν μπορώ να τον δημοσιοποιήσω, αλλά αφού βάζεις την ιδέα θα προσπαθήσω να δοκιμάσω εάν εξακολουθεί να λειτουργεί, με νέα παραγγελία.

 

 

Edit

Δοκίμασα και, όπως το φανταζόμουνα, ο κωδικός δεν ισχύει πλέον.

Φαίνεται ότι και οι Άγγλοι έχουν το ελάχιστο μυαλό που χρειάζεται, για να ξεφεύγουν από τις πονηριές των Ελλήνων.

Επεξ/σία από makfil
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ακόμη δεν ήρθε... περιμένει κανεις άλλος?

 

 

Το δικό μου ταχυδρομήθηκε 14/2 και το περιμένω ...

Με τα photobooks, οι φάκελοι ερχόντουσαν σε 10-15 μέρες περίπου και, επομένως, ας έχουμε λίγη υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το δικό μου ταχυδρομήθηκε 14/2 και το περιμένω ...

Με τα photobooks, οι φάκελοι ερχόντουσαν σε 10-15 μέρες περίπου και, επομένως, ας έχουμε λίγη υπομονή.

 

Ποτέ δε βιάζομαι, πάντα όταν κάνω αγορές περιμένω ένα μήνα μέχρι να ανησυχήσω, απλά επειδή κάποια μέλη είπαν οτι τους ήρθε γι αυτό ρώτησα, να μοιραστώ την ημι-ανησυχία μου  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα σημερα...

καλη ποιοτητα τετραδιου...

 

απλα καταλαβα οτι επρεπε να ανεβασω φωτογραφιες με καλυτερη αναλυση

 

πιξελιαζαν λιγο γιατι γινοντε αρκετα μεγαλες στο εξοφυλλο και στο οπισθοφυλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα το ένα που είχα ετοιμάσει και διαπίστωσα ότι χρειαζόταν καλλίτερη επεξεργασία στις φωτο που είναι μεγάλες στο Α4 και φαίνονται οι όποιες ατέλειες.

 

Αυτή τη φορά ήρθε γρηγορότερα από ότι τα photobooks. Ταχυδρομήθηκε 14/2 και το παρέλαβα 21/2

 

Ευχαριστώ τον TS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλειο το τετράδιο, το παρέλαβα και  εγώ σήμερα. Είχα φροντίσει οι φωτογραφίες να είναι σε πολυ καλή ανάληση οπότε κανένα πρόβλημα! Έπρεπε να πάρω κι άλλα... Τώρα τι γράφουμε μέσα? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προορίζω το δικό μου για δώρο σε μια ανηψιά μου και πιστεύω ότι είτε θα το φυλάξει σαν αναμνηστικό είτε θα σημειώνει (λίγο χλωμό ...).

 

Πάντως, νομίζω ότι υπάρχουν στην αγορά παρόμοιες σελίδες ώστε να συμπληρώσει κάποιος εάν θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...