Προς το περιεχόμενο

Τα καλύτερα free to play MMO games - Προτάσεις, απορίες


pontikodaimonas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένας φιλος μου, σου προτεινει το Τhe secret world που εχει γινει free to play, αλλα προσωπικα δεν το εχω παιξει.

 

Αν σου αρεσουν τα rpg θα σου προτεινα το The elder scrolls V: Skyrim μαζι με τα add-ons που εχει. Στο συγκεκριμενο εχω παιξει πανω απο 50 ωρες(για μενα ειναι παρα πολλες!) και ακομα ασχολουμαι οταν βρω χρονο! :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

F2P - no P2W mmorpg

 

Γεια σας,ψαχνω εδω και καιρο για ενα MMORPG που να ειναι free to play αλλα και ΝΟ pay to win αλλα δεν εχω βρει κατι..παλιοτερα επεζα metin2 αλλα μετα απο καποιο σημειο χρειαζεται χρημα για να προχωρησεις και το παρατησα..μπορειτε να μ προτεινεται καποιο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To tera οσο το επαιξα δεν μου φανηκε p2w... πληρώνεις αν θες και απλα έχεις extra inventory space , κατι Keys για να ανοιγεις καποια random drop boxes και καλυτερα mounts , αλλα μεχρι εκει ηταν , αν τωρα σε 1.5-2 μηνες αλλαξαν τοσα που να εγινε p2w δεν γνωριζω.

Εγω προσωπικα το αφησα γιατι με κουρασε το grind + οτι δεν θελω να χαλασω υπερβολικο χρονο σε οποιοδηποτε mmo μιας και περιμενω το blade & soul.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To tera οσο το επαιξα δεν μου φανηκε p2w... πληρώνεις αν θες και απλα έχεις extra inventory space , κατι Keys για να ανοιγεις καποια random drop boxes και καλυτερα mounts , αλλα μεχρι εκει ηταν , αν τωρα σε 1.5-2 μηνες αλλαξαν τοσα που να εγινε p2w δεν γνωριζω.

Εγω προσωπικα το αφησα γιατι με κουρασε το grind + οτι δεν θελω να χαλασω υπερβολικο χρονο σε οποιοδηποτε mmo μιας και περιμενω το blade & soul.

δηλαδη θελει πολυ καψιμο το tera?..ακουσα οτι η F2P εκδοση του rift δν θα ειναι P2W..εσυ εχεις ακουσει κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορειτε να μου προτεινεται κανα mmo f2p αλλα χωρις να χρειαζεται πολυ καψιμο για exp και για να μπεις στο κλιμα?? ακουω προτασεις και για online strategy..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορειτε να μου προτεινεται κανα mmo f2p αλλα χωρις να χρειαζεται πολυ καψιμο για exp και για να μπεις στο κλιμα?? ακουω προτασεις και για online strategy..

δοκιμασε neverwinter αν θες :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορειτε να μου προτεινεται κανα mmo f2p αλλα χωρις να χρειαζεται πολυ καψιμο για exp και για να μπεις στο κλιμα?? ακουω προτασεις και για online strategy..

 

MMO RPG??

 

Αν ναι, τότε τσέκαρε Neverwinter, TERA, Rift & Path of Exile(ARPG).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...