Προς το περιεχόμενο

Τηλεκατευθυνόμενο ελικοπτεράκι - bluetooth controlled


Carrion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις παρελαβα!!!!!Προσπαθω να καταλαβω πως δουλευει!!!!Το control του εχει θηρα usb και φορτιζω κατι επαναφορτιζομενες μπαταριες μεσω του usb με το λαπο τοπ τωρα δεν ξερω αν κανει καλο η οχι!!!!

img20130612wa0001.jpg

Παω να το πεταξω μεσα στο σπιτι κ φευγει δεξια αριστερα και οταν σηκωνετε κανει σαν τρελλο.....Πρεπει μαλλον να θελει ρυθμισεις με τα mode 1-2-3-4 πρεπει να διαβασω να δω.......

 

img20130612wa0000.jpg

 

Αυτος εδω παντος το πεταει μια χαρα μεσα στο σπιτι απορω πως το κανει ρε γαμωτο.....

 

 

Ουτε καν εχω καταλαβει πως αλλαζουν τα mode εχει πολλα κουμπια ιδιο ειριστηριο σαν το xbox αν τα καταφερω θα ανεβασω video...!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σηκωνετε καν σαν αυτο!!!!Με το που παει να σηκωθει απο χαμηλα παει τερμα δεξιααα ι αριστερα το s107 που ειχα ηταν πολυ πιο ευκολο.....Τωρα φορτιζω το χειριστηριο του μεσω usb το κεντρικο λαμπακι αναβοσβηνει τωρα δεν ξερω αν ειναι για να φορτιζεις τις μπαταριες η μονο την μπαταρια του ελικοπτερου.....

img20130612wa0002.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιωργο κανει που φορτιζω το χειριστηριο απο το λαπ τοπ η οχι?Αναβοσβυνει το λαμπακι τωρα δεν ξερω αν φτανει η ταση του λαπτοπ η αν θελει πριζα κανονικη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ όμορφο το ελικοπτεράκι,πόσο σου ήρθε με τα μεταφορικά φίλε μου?

επίσης είναι πολύ δύσκολο που έχει μια έλικα αντί για 2?

Εχω βαλει φιλε μου λινκ πιο πανω εχω παρει συνολο 4......Για ενα περιεργο ομως λογο το εβαλε διπλη τιμη....Κοιταξε πιο πανω να δεις και θα καταλαβεις...Καλυτερα να παρεις αυτο που εχει ο Γερμανος το περιμενω να ερθει.....

 

βαλε ενα βιντεο να δουμε πως ξεκιναει

Φορτιζω μπαταριες μαλλον θα παρω καινουριες αλκαλικες...Τελικα δεν φορτιζαν πριν ειναι μονο για να φορτιζεις το ελικοπτερακι απο το χειριστηριο οχι τις μπαταριες του...Σαυτη την συσκευασια εχουν ερθει ολααα......

20130612163717.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα να παρεις αυτο που εχει ο Γερμανος το περιμενω να ερθει.....

μπορείς να με δώσεις παραπάνω πληροφορίες? ποιος γερμανός? η αλυσίδα?ποιο είναι το ελικοπτεράκι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το θελει κανεις το δινω μεχρι αυριο Αθηνα χερι με χερι εγω δεν την παλευω αλλιως παει πισω......Απο εδω το πηρα....

http://www.ebay.com/itm/300727923703?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να μαζεψετε λεφτά για ένα κανονικό από μαγαζιά μηχανοκίνητου μοντελισμού.

Όλα αυτά τα ελικοπτερακια είναι καλά μονο για Training

 

Aμα νομίζετε πως τα ελικοπτερακια είναι ακριβά υπάρχουν Gliders αεροπλάνα αρκετά φτηνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...