Προς το περιεχόμενο

IP camera εξωτερικη/εσωτερικη - Groupon - 69€/85€


kosvam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Ενδιαφέρομαι να βάλω κάποια ασφάλεια στο ξενοδοχείο! Εξωτερικός χώρος πάνω από 2000 τμ

Για βραδινές λήψεις πόσο καλά είναι;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Οταν λες ασφαλεια, τι εχεις στο νου σου?

Καταγραφη σε βιντεο?

Παρακολουθηση απο μονιτορς?

Ειδοποιηση κ φωτο οταν πιανουν κινηση τα βραδυα?

κλπ κλπ

 

Ο χωρος ειναι μεγαλος, χρειαζεσαι μελετη, ΙΜΗΟ, παρε προσφορες απο επαγγελματιες.

Κοιτα να δεις απλά στο νησί όλοι μισιουνται. Σπάνε παράθυρα πόρτες πλακακια για λόγους ζηλειας. Θέλω να τα καταγραφησω λόγω ασφαλείας για να γίνονται ανάλογες μήνησεις. Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 97
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειδα οτι εβαλε προσφορα το dx σε καμερα με υποδοχη sd για εγγραφη

(για καποιους που θελουν και αυτη τη δυνατοτητα)

Picture Resolution 720P (1280 x 720) / 640 x 360 / 320 x 180 Video Compression format H.264/M-JPEG Video Resolution 1280 x 720 / 640 x 360 / 320 x 180 Frame rate 30fps

 

http://deals.dx.com/team.php?id=2526

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμένη που κυκλοφορεί κάτω από αρκετές "μάρκες" πχ dericam H502w, novalogic, κτλπ φαίνεται ενδιαφέρουσα και περίπου στην τιμή που υπάρχει και στο ebay... Τώρα μιας και η συγκεκριμένη δεν γράφει κάποια μάρκα σημαίνει ότι δεν θα έχει και υποστήριξη όπως firmware updates κ.α...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ψαχνω μια καμερα με νυχτερινη ληψη γι απομακρυσμενη θεση απο το σπιτι μου σε τοποθεσια σε βουνο και να μπορω να παρακολουθω σε πραγματικο χρονο τι κινειται εκει και επισης να μου στενει μυνημα για ενημερωση οτι κατι κινηθηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ψαχνω μια καμερα με νυχτερινη ληψη γι απομακρυσμενη θεση απο το σπιτι μου σε τοποθεσια σε βουνο και να μπορω να παρακολουθω σε πραγματικο χρονο τι κινειται εκει και επισης να μου στενει μυνημα για ενημερωση οτι κατι κινηθηκε

 

καμια γνωμη παιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μερικες λεπτομερειες παραπανω. ποση αποσταση θα ειναι απο το σπιτι σου. προφανως θα εχει ρευμα για την καμερα. σε τι συσκευη θες να βλεπεις την εικονα της καμερας (pc , κινητο) ? θες κινουμενη καμερα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 χλμ περιπου απο το σπιτι μου, δεν εχει ρευμα με μπαταρια δεν γινεται? να ειναι αδιαβροχη και με νυχτερινη ληψη θελω σε pc και κινητο και σταθερη να ειναι δεν εχω προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 χλμ περιπου απο το σπιτι μου, δεν εχει ρευμα με μπαταρια δεν γινεται? να ειναι αδιαβροχη και με νυχτερινη ληψη θελω σε pc και κινητο και σταθερη να ειναι δεν εχω προβλημα

απ τις απαιτησεις που εχεις και να υπαρχει (που θα υπαρχει) θα ειναι πολυ ακριβο.

χρειαζεσαι

μπαταρια μεγαλη,

να φορτιζει πχ απο φωτοβολτα'ι'κο,

καμερα που να εχει δεκτη gsm ή καποιον αλλο τροπο να εκπεμπει τοσο μακρυα,

χοντρο πορτοφολι.

 

αυτες οι καμερες που συζηταμε και πηραμε πχ εγω πηρα 2 foscam προυποθετουν να εχεις ρευμα και ρουτερ σχετικα κοντα.

μιλαω για τις ip καμερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...