Προς το περιεχόμενο

Αγορά laptop συμβουλή


maximusgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά. Πάλι έχω απορίες χεχε.. 

 

Λοιπόν βρήκα στο ebay macbook pro πολύ φθηνότερο από εδώ. Είναι UK ο πωλητής. Εάν αγοράσω από εκεί έχω εγγύηση; Μπορώ επίσης να πάρω την επέκταση ή μόνο για UK θα ισχύει; 

 

Επιπλέον, να ρωτήσω αν μπορώ να κατεβάζω ταινίες με το mac. Γιατί μία φίλη μου που είχε δεν μπορούσε να κατεβάσει τίποτα, Εγώ μπαίνω σε torrent sites. Τα μπλοκάρει αυτά; 

 

Άλλο θέμα. Media players μπορώ να κατεβάσω; Χρησιμοποιώ πολύ το VLC ξέρετε αν το δέχεται; 

 

Με την τηλεόρασή μου συνδέεται για να προβάλλω την εικόνα εκεί; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Πάλι έχω απορίες χεχε.. 

 

1) Λοιπόν βρήκα στο ebay macbook pro πολύ φθηνότερο από εδώ. Είναι UK ο πωλητής. Εάν αγοράσω από εκεί έχω εγγύηση; Μπορώ επίσης να πάρω την επέκταση ή μόνο για UK θα ισχύει; 

 

2) Επιπλέον, να ρωτήσω αν μπορώ να κατεβάζω ταινίες με το mac. Γιατί μία φίλη μου που είχε δεν μπορούσε να κατεβάσει τίποτα, Εγώ μπαίνω σε torrent sites. Τα μπλοκάρει αυτά; 

 

3) Άλλο θέμα. Media players μπορώ να κατεβάσω; Χρησιμοποιώ πολύ το VLC ξέρετε αν το δέχεται; 

 

Με την τηλεόρασή μου συνδέεται για να προβάλλω την εικόνα εκεί; 

 

1) Η εγγύηση είναι παγκόσμια αν δεν κάν λάθος.

 

2) Φυσικά και κατεβάζεις ταινίες

 

3) Το vlc δουλεύει μια χαρά. Το χρησιμοποιώ και εγώ όταν βαριέμαι να περάσω ταινίες με subs σε itunes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Πάλι έχω απορίες χεχε.. 

 

Λοιπόν βρήκα στο ebay macbook pro πολύ φθηνότερο από εδώ. Είναι UK ο πωλητής. Εάν αγοράσω από εκεί έχω εγγύηση; Μπορώ επίσης να πάρω την επέκταση ή μόνο για UK θα ισχύει; 

 

Επιπλέον, να ρωτήσω αν μπορώ να κατεβάζω ταινίες με το mac. Γιατί μία φίλη μου που είχε δεν μπορούσε να κατεβάσει τίποτα, Εγώ μπαίνω σε torrent sites. Τα μπλοκάρει αυτά; 

 

Άλλο θέμα. Media players μπορώ να κατεβάσω; Χρησιμοποιώ πολύ το VLC ξέρετε αν το δέχεται; 

 

Με την τηλεόρασή μου συνδέεται για να προβάλλω την εικόνα εκεί;

Για να ειναι πολύ φτηνότερο απο εδώ μπορεί να ειναι απάτη, ειναι αξιόπιστος ο πωλητής? ... Πρόσεχε σε τέτοιες αγορές γιατι ειναι πολλά τα λεφτά.

 

Εφόσον αποφάσισες να πάς σε Mac θα σου πρότινα το 13άρι macbook pro Retina που μόλις τα αναβάθμισαν (υπάρχει σχετικό άρθρο στο Insomnia στην κατηγορία των apple) που ξεκινάει απο τα 1450-1500 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε το listing έχει τρελή διαφορά στην τιμή εδώ κοστίζει 2400 περίπου! 

 

http://www.ebay.co.uk/itm/BRAND-NEW-SEALED-APPLE-MACBOOK-PRO-15-4-RETINA-i7-2-3GHZ-MC975-8GB-RAM-256GB-/181092179596?pt=UK_Computing_Apple_Laptops_ET&hash=item2a29ef5e8c

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως φαινετε αξιοπιστος πωλητής στο skroutz το συγκεκριμένο βγαινει στα 2100 το φτηνότερο ενω σε αυτο που λές σε ευρώ βγαινει 1662.

 

Αμα κανεις την αγορά με Paypal λογικα θα εισαι και καλυμένος . Σε τέτοια τιμη ειναι πολύ καλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Καλημέρα παιδιά. Πάλι έχω απορίες χεχε..

 

Λοιπόν βρήκα στο ebay macbook pro πολύ φθηνότερο από εδώ. Είναι UK ο πωλητής. Εάν αγοράσω από εκεί έχω εγγύηση; Μπορώ επίσης να πάρω την επέκταση ή μόνο για UK θα ισχύει;

 

Επιπλέον, να ρωτήσω αν μπορώ να κατεβάζω ταινίες με το mac. Γιατί μία φίλη μου που είχε δεν μπορούσε να κατεβάσει τίποτα, Εγώ μπαίνω σε torrent sites. Τα μπλοκάρει αυτά;

 

Άλλο θέμα. Media players μπορώ να κατεβάσω; Χρησιμοποιώ πολύ το VLC ξέρετε αν το δέχεται;

 

Με την τηλεόρασή μου συνδέεται για να προβάλλω την εικόνα εκεί;

Για να ειναι πολύ φτηνότερο απο εδώ μπορεί να ειναι απάτη, ειναι αξιόπιστος ο πωλητής? ... Πρόσεχε σε τέτοιες αγορές γιατι ειναι πολλά τα λεφτά.

 

Εφόσον αποφάσισες να πάς σε Mac θα σου πρότινα το 13άρι macbook pro Retina που μόλις τα αναβάθμισαν (υπάρχει σχετικό άρθρο στο Insomnia στην κατηγορία των apple) που ξεκινάει απο τα 1450-1500 ευρώ

Εννοειται οτι τα πάντα κάνει. Σταλμένο από το iΤσίου, το ταχυδρομικό περιστέρι της apple

 

Και πόσο ειναι τα μεταφορικά του;

 

Σταλμένο από το iΤσίου, το ταχυδρομικό περιστέρι της apple

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται οτι τα πάντα κάνει. Σταλμένο από το iΤσίου, το ταχυδρομικό περιστέρι της apple

 

Και πόσο ειναι τα μεταφορικά του;

 

Σταλμένο από το iΤσίου, το ταχυδρομικό περιστέρι της apple

£49.98 μεταφορικά λέει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε το listing έχει τρελή διαφορά στην τιμή εδώ κοστίζει 2400 περίπου! 

 

http://www.ebay.co.uk/itm/BRAND-NEW-SEALED-APPLE-MACBOOK-PRO-15-4-RETINA-i7-2-3GHZ-MC975-8GB-RAM-256GB-/181092179596?pt=UK_Computing_Apple_Laptops_ET&hash=item2a29ef5e8c

 

Πολύ καλό, για να είναι αληθινό !

 

Ο τύπος έχει έδρα στο U.S. Οπότε ....  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Item location:

Dartford, United Kingdom λέει .. δεν νομιζω να έχει πρόβλημα με το Τελωνείο αφου θα φυγει απο UK το δέμα

Το link παραπέμπει στο eurotronics με έδρα U.S. Που αναφέρει UK ;. 

Προσοχή, μπορεί να αποδειχθεί ασύμφορη επιλογή.

 

Edit : sory έχεις δίκιο, προχώρα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις πληροφοριες κάτω απο την τιμή λεει:

 

Item location:

Dartford, United Kingdom

 

Post to:

European Union

 

Τώρα δεν ξέρω δεν ειμαι ειδικός στις online αγορές, μια επικοινωνία με τον πωλήτη ειναι απαραίτητη για διευκρινίσεις... Φυσικά αμα ειναι απο US δέν συμφέρει.

 

Να χτυπηθεί δυσκολο, να ειναι απομίμηση ναι, Αλλα εφόσον ειναι ebay top rated seller οι πιθανότητες ειναι με το μέρος σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις πληροφοριες κάτω απο την τιμή λεει:<br><br>Item location:<br>Dartford, United Kingdom<br><br>Post to:<br>European Union<br><br>Τώρα δεν ξέρω δεν ειμαι ειδικός στις online αγορές, μια επικοινωνία με τον πωλήτη ειναι απαραίτητη για διευκρινίσεις... Φυσικά αμα ειναι απο US δέν συμφέρει.<br><br>Να χτυπηθεί δυσκολο, να ειναι απομίμηση ναι, Αλλα εφόσον ειναι ebay top rated seller οι πιθανότητες ειναι με το μέρος σου

Απο US ειναι αλλα θα στο στειλει απο Αγγλία.

 

Σταλμένο από το iΤσίου, το ταχυδρομικό περιστέρι της apple

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...