Προς το περιεχόμενο

Αγορά laptop συμβουλή


maximusgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο US ειναι αλλα θα στο στειλει απο Αγγλία.

 

Σταλμένο από το iΤσίου, το ταχυδρομικό περιστέρι της apple

λογικά ναι γιατι κάτω κάτω λέει: PLEASE KINDLY NOTE, A US TO UK ADAPTER IS NEEDED.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά συγγνώμη, αλλά έχω την αίσθηση ότι κάτι δεν πάει καλά με την τιμολόγηση του μηχανήματος.

 

1. Στο AppleStore το μηχάνημα κοστίζει $ 2.799 =  ≈ £ 1.860.

2. Πως γίνεται να προσφέρεται στα £ 1.440,98 ;.

 

Υπάρχουν κι άλλοι στην Αγγλία που προσφέρουν σ' αυτή ή σε παραπλήσια τιμή, ή μήπως όντως κάτι δεν πάει καλά ;.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω αυτο πιστευω οτι εχει βάλει λάθος τιμη ο τύπος

Εξαρταται τι κερδος βγαζει αγοραζοντας τα απο Αμερική. Αν ελλαδα εχουν 2500 ευρω και Αμερική εχουν 1600 δολλαρια και τα πουλαει πολύ μια χαρά βγαζει. Χαλαρά κανα 400αρι -500αρι. Ασε που δε θα τα παιρνει και λιανική βεβαια

 

Δε μιλαω για το συγκεκριμένο, γενικά μιλάω. Σταλμένο από το iΤσίου, το ταχυδρομικό περιστέρι της apple

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά συγγνώμη, αλλά έχω την αίσθηση ότι κάτι δεν πάει καλά με την τιμολόγηση του μηχανήματος.

 

1. Στο AppleStore το μηχάνημα κοστίζει $ 2.799 =  ≈ £ 1.860.

2. Πως γίνεται να προσφέρεται στα £ 1.440,98 ;.

 

Υπάρχουν κι άλλοι στην Αγγλία που προσφέρουν σ' αυτή ή σε παραπλήσια τιμή, ή μήπως όντως κάτι δεν πάει καλά ;.

Υπαρχουν resselers με τιμες χαμηλοτερες του  applestore. http://appleinsider.com/mac_price_guide/#

Ακομα ακουγεται οτι η Apple χρησιμοποιει το ebay για να ξεστοκάρει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν resselers με τιμες χαμηλοτερες του  applestore. http://appleinsider.com/mac_price_guide/#

Ακομα ακουγεται οτι η Apple χρησιμοποιει το ebay για να ξεστοκάρει....

Eτσι ειναι έχουν και refurbished

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας είμαι νέο μέλος.  :-)

 

Έβλεπα για laptop στο διαδίκτυο και έχει κερδίσει την προσοχή μου το παρακάτω από την apple:

 

http://www.public.gr.../prod2780078pp/

 

 

Με έχει εντυπωσιάσει ιδιαίτερα και θα ήθελα τη γνώμη σας για αυτό. Δε γνωρίζω πολλά αλλά πάντοτε ήθελα να δοκιμάσω και κάποιο laptop από την apple. Σε σχέση με των άλλων εταιριών είναι καλύτερα; Υστερούν σε κάποιους τομείς; 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Φίλε έχω το mid 2010 το οποίο και πήρα σε σχετικά καλή τιμη μεταχειρισμένο αλλα σε κατάσταση καινούργιου.

2400 για λάπτοπ ειναι αδικαιολόγητα πολλά ιδίως γι αυτά που προσφέρει..

Με 1200 ευρώ αγοράζεις ποιοτικό windows λάπτοπ με εξαιρετικές δυνατότητες και ποιότητα κατασκευής..

 

Να ξερεις οτι θα πληρώσεις 1200 επιλεον τουλάχιστον για αέρα μόνο για το όνομα και το φαγωμενο μήλο..

Και δεν Ειναι και 17αρι ;;; really?? :P

 

Με αυτά αγοράζεις ένα ωραιοτατο ipad 4 που θα το χαρείς και μια τηλεόραση 3d ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...