Προς το περιεχόμενο

FIFA 14 [Έκδοση για Consoles]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>καλησπερα παιδια μπορει καποιος να μου πει πως μπορω να παιξω ονλαιν στο ps3 ??</p>

 

μπαίνεις psn,ανοιγεις το παιχνίδι,πας καρτέλα play και παίζεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω λιωσει στα offline πρωταθληματακια με φιλους απο την Παρασκευη μεχρι σημερα σε ps4 και δηλώνω ότι το fifa14 next gen ειναι μακραν το καλυτερο ποδοσφαιρακι ever, οταν το παίζεις slow και manual όμως. Η ποικιλία των επιθέσεων είναι εκπληκτική, ο ρυθμός τέλειος, η φυσική μπάλας πολύ βελτιωμένη, η μεγαλύτερη αδράνεια των παικτών, όλα αυτά και σε συνδυασμό με την οπτική καθαρότητα και το smoothness των 60 frames κάνουν το παιχνίδι απόλαυση. Πραγματικά δυσκολεύομαι να βρω αρνητικό!!! Μπράβο στην ΕΑ που δεν κορόιδεψε με το next gen fifa14. Πραγματικά είναι να απορείς σε τί επίπεδα θα πάει ο τίτλος αν αυτή ειναι η πρώτη next gen προσπάθεια! Εχουμε να δούμε πράμα στα επόμενα χρόνια...Καλά να είμαστε να απολαύσουμε ποδοσφαιράκια...

 

Υ.Γ. Και η Κονάμι ακόμα βγάζει data packs με φάτσες στο pes2014...Για κλάματα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπαίνεις psn,ανοιγεις το παιχνίδι,πας καρτέλα play και παίζεις..

ναι το κανω αυτο αλλα με βαζει να παιζω με χωρις μεταγραφες..ενω οταν παιζω οφλαιν μου κανει κανονικα τα updates

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλύτερο απο dualshock3, κάθεται πολύ καλά στο χέρι για φιφα. Απλά με προβληματίζουν οι 2 μοχλοί, τους νιώθω λίγο ψεύτικους και ότι θα τους σπάσω...Μπορεί να είναι η ιδέα μου βέβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως τα αφαιρεσαν φιλε...

Ευχαριστω πολυ φιλε..εχω απογοητευτει πολυ...το νοικιασα και μου αρεσει πολυ..ειχα σκοπο να το αγορασω αλλα τωρα εφαγε ακυρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τι πισωγυρισμα ηταν αυτο??Ευτυχως που ειμαι μελος στο τεραστιο φορουμ(insomnia) και γλυτωσα το δωρο που πηρα απο τη δουλεια!Η αγορα του Ps4 ματαιωνεται.Καλως η κακως μονο φιφα επαιζα και που και που κανενα νοικιαρικο παιχνιδι!Απαραδεκτοι παντως να κυκλοφορησουν "μισο" προιον !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόνο που δεν έχει co-op seasons, είναι για μένα αρκετός λόγος για να μην το αγοράσω (όταν με το καλό πάρω nextgen κονσόλα). Θα προτιμήσω να περιμένω το 15.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόνο που δεν έχει co-op seasons, είναι για μένα αρκετός λόγος για να μην το αγοράσω (όταν με το καλό πάρω nextgen κονσόλα). Θα προτιμήσω να περιμένω το 15.

 

Τι εννοεις co-op seasons; Eχει κανονικά. 2 ατομα online ο καθενας απο το σπιτι του παιζουν μαζί εναντίον άλλων 2 σε seasons με κατηγοριες. Εκτός κι αν εννοεις κάτι άλλο...

 

Περα απο αυτες τις περικοπες, το παιχνίδι είναι μαγικό και μακραν το καλύτερο ποδοσφαιράκι ever, ειδικά αν το παίξεις με συνθήκες όσο το δυνατόν περισσότερου ρεαλισμού (slow speed, manual controls, ρυθμισμένα sliders)...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...