Προς το περιεχόμενο

FIFA 14 [Έκδοση για Consoles]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παραλιγο να σπασω 2 dualshock 4 απο τα νευρα μου......

Τρομερο το φιφα σε ps4 αλλα απαραδεκτο  γιαυτο το παιχνιδι οπως και για το 2κ το gamepad του.

 

Χαλια σε αισθηση ο αναλογικος και σε λαθος θεση....

Αν εδειναν το οπτικο αποτελεσμα του Ps4 με 360 pad θα ηταν το ιδανικοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παραλιγο να σπασω 2 dualshock 4 απο τα νευρα μου......

Τρομερο το φιφα σε ps4 αλλα απαραδεκτο  γιαυτο το παιχνιδι οπως και για το 2κ το gamepad του.

 

Χαλια σε αισθηση ο αναλογικος και σε λαθος θεση....

Αν εδειναν το οπτικο αποτελεσμα του Ps4 με 360 pad θα ηταν το ιδανικοτερο.

φίλε μου να σε ρωτήσω μήπως έχεις και εσύ παρόμοιο θέμα...γιατί έχω αρχίσει να ξενερώνω άγρια!

 

έχεις εντοπίσει θέμα στο κουμπί L1 του χειρηστηρίου? γιατί μου μαγκώνει. πήγα το πρώτο πίσω μέσω εγγύησης, μου το αντικαθιστούνε, και τα ίδια και στο δεύτερο! μήπως είναι εργοστασιακό το θέμα? γτ θέμα χρήσης αποκλείεται!! επίσης νάναι τυχαίο να πέσαν και τα δυο σε μένα? τι να πω? γιαυτό πολύ θάθελα να μάθω εντυπώσεις και απο άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου να σε ρωτήσω μήπως έχεις και εσύ παρόμοιο θέμα...γιατί έχω αρχίσει να ξενερώνω άγρια!

 

έχεις εντοπίσει θέμα στο κουμπί L1 του χειρηστηρίου? γιατί μου μαγκώνει. πήγα το πρώτο πίσω μέσω εγγύησης, μου το αντικαθιστούνε, και τα ίδια και στο δεύτερο! μήπως είναι εργοστασιακό το θέμα? γτ θέμα χρήσης αποκλείεται!! επίσης νάναι τυχαίο να πέσαν και τα δυο σε μένα? τι να πω? γιαυτό πολύ θάθελα να μάθω εντυπώσεις και απο άλλους.

Και με το L1 και με το R1 ,δυστυχώς το ds4 βγάζει αρκετά προβλήματα ,ποιότητα κατασκευής κάτω του μέτριου......
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μοχλός είναι ο νούμερο ένα βασικός λόγος που κυρίως το FIFA αλλά και τα υπόλοιπα multi θα τα παίζω στο XONE, σε κατανοώ απόλυτα papeipa.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα αυτό που με εξοργίζει στο fut είναι τα αγορασμένα coins... Είσαι πχ division 7 και βλέπεις ομάδες με όλη την αφρόκρεμα μέσα. Είναι αηδιαστικό. Όποιος θέλει μπορεί να με κάνει add : monodaxtulos το psn μου σε ps4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε καποια ανακοινωση για World Cup DLC ?

http://www.easports.com/2014-fifa-world-cup/news-updates-gameplay/article/ea-sports-2014-fifa-world-cup-announcement\

 

τον Απριλιο θα κυκλοφορησει μονο σε ps3/360.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος

Standalone release λεει

Κριμα γιατι το ηθελα στο ΠΣ4. Καμια σχεση οι cross gen εκδοσεις μεταξυ τους.

Ευελπιστουσα να το δωσουν ως DLC οπως ειχαν κανει με το Euro 12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος

Standalone release λεει

Κριμα γιατι το ηθελα στο ΠΣ4. Καμια σχεση οι cross gen εκδοσεις μεταξυ τους.

Ευελπιστουσα να το δωσουν ως DLC οπως ειχαν κανει με το Euro 12

 

Η EA είπε ότι το βγάζουν όπου έχει λαό(και άρα περισσότερα φράγκα ;) ) και καλώς ή κακώς λαό αυτή τη στιγμή έχουν τα ps360(τουλάχιστον 170 εκατομμύρια gamers).....ειδικά στο online κομμάτι του ps3 γίνεται χαμός!!!Division 1 λέμε!!! :P  B)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν παιζει κανεις ονλινε ας μου πει αν εγω ειμαι τρελος ή 8/10 φορες εχει αντιπαλο την ντορτμουντ...εχει καταντησει αηδια αυτο το πραγμα....πριν ενα μηνα ηταν η παρι τωρα ολος ο κοσμος με ντορτμουντ...Ελεος!! και ειναι και υπερτιμημενη του κερατα και παιζει σαν να ειναι η Ρεαλ...εκνευριστικο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...