Προς το περιεχόμενο

FIFA 14 [Έκδοση για Consoles]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά διαφορά άρχισα να βλέπω όσο έπαιζα world class. Σε χαμηλότερο lvl, αν δεν σπριντάρεις, ο αμυντικός σε αφήνει, μια νρτιμπλίτσα στην περιοχή και τέλος.

 

Δυσκολεύομαι αλλά τουλάχιστον έιναι πιο κοντά στην πραγματικότητα το παιχνίδι έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω αν το gameplay που λένε κάποιοι είναι το ίδιο εδώ και 2 χρόνια. Αλλά είναι πολύ καλό. συμφωνώ ότι είναι λες και είναι μισό το παιχνίδι, δεν μπορώ καν να το φανταστώ χωρίς το WC. Το σπρώξιμο στο UT είναι κατ εμέ απαράδεκτο.

 

Κατα τ΄άλλα, ανυπομονώ για το 15

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να ρωτήσω αν το επίπεδο έχει ανέβει στο Seasons. Ήμουν Division 2 όταν πρωτοβγήκε στο PS4 και λίγο πιο μετά και τώρα από Division 5 για να πάω στην 4 έφτυσα αίμα. Δύσκολα θα πάω στην 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας  τελειωσει το  αστειο μμε τα scripted match στο online η μουν division 3 και ξαφνικα βρεθηκα division 6 και δεν μπορω να ανεβω με τιποτα. οχι δεν ξεχασα το Fifa απλα η θα γινονται τρελες καραμπολες και θα τρωω η γκολ οι οι παικτες μου θα σερνονται. ας καταργησουν τα seasons και να εχουμε μονο ranked matches

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας  τελειωσει το  αστειο μμε τα scripted match στο online η μουν division 3 και ξαφνικα βρεθηκα division 6 και δεν μπορω να ανεβω με τιποτα. οχι δεν ξεχασα το Fifa απλα η θα γινονται τρελες καραμπολες και θα τρωω η γκολ οι οι παικτες μου θα σερνονται. ας καταργησουν τα seasons και να εχουμε μονο ranked matches

 

Φιλε εγω ειμαι division1 μηνες τώρα. Παίζω μόνο manual παιχνίδια και δεν έχω τιποτα scripted...Αν παιζεις assisted με τα παιδακια δεν σου φταιω εγω. Κάποιοι το φωνάζουμε χρόνια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

χαχα επική νίκη 4-0 πριν λίγο ...στο 4ο γκολ που έβαλα ο αντίπαλος δεν άντεξε και πάτησε quit .Μαλιστα ήταν και Τουρκος απο τι είδα στο profile του.Σε PS4 όλα αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Απορια για FIFA 14 [PS4]

 

Μπορω να κανω season (πρωταθλημα) στο fifa 14 (ps4)?και αν ναι πως?Βασικα να πω δεν εχω ιντερνετ (καρτα εννοω για να παιζω Online) ..Ιντερνετ εχω γενικα απλα την καρτα δεν εχω,αλλα μονος μου μπορω να το κανω δηλαδη να παιζω πρωταθλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω φιφα 14 στο ps4 παιζω ακομα,γιατι μου αρεσει περισσοτερο απο το 15.Δυστυχως στο ps4 πρεπει να πληρωσεις για να παιξεις ονλαιν.Σου δινουν 14 μερες δωρεαν να το δοκιμασεις,μπας και καταφερουν να σε πεισουν να παιζεις ονλαιν και να τους τα σκας καθε χρονο,εκτος απο την αγορα του παιχνιδιου.

Μπορεις να παιζεις οφλαιν καριερα,κατι που κανω κι εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο Χbox One πρέπει να πληρώσεις. Δεν είναι θέμα του παιχνιδιού ή της κονσόλας, αλλά ολόκληρης της πλατφόρμας για online gaming. Και στα δύο (PSN, Xbox Live) για να παίξεις online το οτιδήποτε, πληρώνεις συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά π.χ. στο Xbox Live πληρώνεις 35 ευρώ για 12 μήνες αλλά παίρνεις και κάποια παιχνίδια.Δεν είναι και οι καλύτεροι τίτλοι αλλά τουλάχιστον κάποιες φορές δίνει καλά παιχνίδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

FIFA 14 για PS2 - Ρυθμίσεις controller

Καλησπέρα. Αγόρασα το FIFA 14 για PS2 και προσπαθώ να ρυθμίσω τα κουμπιά του μοχλού στη θέση που εγώ θέλω και οχι τους τυποποιημένους συνδυασμούς που υπάρχουν.

Το FIFA δεν το έχω ξανα παιξει μιας και για πολλά χρόνια ήμουν κολλημένος με το PES.

Στο Pro είχες την δυνατότητα να βάζεις το σουτ όπου ήθελες, την πάσα, το τάκλιν κτλ. και έτσι εχω μάθει να παίζω με συγκεκριμένο συνδυασμό κουμπιών.

Μπορώ να κάνω το ίδιο με το FIFA ή πάει χαμένη η αγορά;

Κάπουα βοήθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...