Προς το περιεχόμενο

Η Google "σκοτώνει" το Google Reader την 1η Ιουλίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κρίμα, είχα δοκιμάσει όλα τα RSS Readers και αυτό ήταν το πιο χρήσιμο, κατά την άποψή μου ίσως και το πολυπληθέστερο.

 

Καμιά πρόταση τώρα για Android; 

Το pulse δεν μου αρέσει καθόλου είναι πολύ κουραστικό.

Έχω γράψει παραπάνω πρόταση αν δεν σε ενοχλεί να είναι σε σελίδα. Δεν έχει app αλλά έχει ωραίο mobile design. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω γράψει παραπάνω πρόταση αν δεν σε ενοχλεί να είναι σε σελίδα. Δεν έχει app αλλά έχει ωραίο mobile design. 

 

σταματησε να μου κανει updates γυρω στις 11. σου δουλευει κανονικα τωρα?

 

εδιτ. απ το fb page του netvibes λεει ότι έχει αυξηθεί το traffic και εχουνε θεματα. working on it. αναμενουμε να δουλεψει κανονικά.

Επεξ/σία από andreapaog328
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά τραγικοί...μιλάμε για άπειρες ώρες διαβάσματος...βόλευε πάρα πολύ ειδικά σε smartphone. μου φαίνεται ότι δεν είναι πια mainstream όπως ήταν κάποτε το rss που όλα τα sites βγάζανε πάνω banner τώρα και rss feed (και κάπως έτσι το έμαθα και γω) κόβεται μαχαίρι.

το feedly μόλις το δοκίμασα να δω τι παίζει, ωραίο αλλά και αυτό κουραστικό και μπερδεμένο όπως το Pulse,flipboard...εγώ θέλω το απλό reader μου να μου έχει όλες τις συνδρομές μου,ποιες έχω αδιάβαστες να τα ανοίγω και να διαβάζω.τόσο απλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Αλήθεια είναι ότι ήταν αντι-εμπορικό, καθώς δεν έμπαινες στην σελίδα και δεν "ετρωγες" τις διαφημίσεις του καθενός.

Μαζί και με ένα ad-block ήσουνα αρχηγός ..

Θέλω να δω πόσες υπογραφές θα μαζευτούν ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...